інформація

День вишиванки
інформація · 19 May 2022
Вітаємо всіх із Днем вишиванки та дякуємо всім, хто приєднався до флешмобу: #Освіта_Одещини_у_вишиванці Віримо у Перемогу та розквіт України!

Фестиваль молодих педагогів
інформація · 12 May 2022
12 травня 2022 року в місті Чорноморськ відбувся онлайн-фестиваль молодих педагогів “Сходинки досвіду-2022”. Захід підготовлено Центром професійного розвитку Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області спільно із учителями, який мають досвід педагогічної діяльності до 5 років. У фестивалі взяли участь 57 педагогів, серед них — 25 молодих, представники адміністрацій шкіл міста Чорноморськ, відділу освіти Чорноморської міської ради та консультанти ЦПРПП. Фотозвіт далі

Електронні бібліотеки
інформація · 02 May 2022
Електронна бібліотека на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» налічує 1288 підручників і посібників. На сайті доступні електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу – з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами. Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.

Навчаємося разом
інформація · 02 May 2022
28 квітня 2022 року на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 20 «Чебурашка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відбулась II частина тренінгу «7 освітніх трендів. Сторітелінг і візуалізація» (I частина відбулась 23 березня 2022 року). Тренер - Керізь Алла Владиславівна, консультантка ЦПРПП. Тренінг зібрав творчих педагогів закладу, готових до навчання навіть у цей складний для країни час.. Більш детальгна інформація далі...

Національний мультипредметний тест
інформація · 02 May 2022
Увага! Прохання проінформувати учнів випускних класів. Вступники, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками Національного мультитесту ЗНО. Для участі в тестуванні вони мають обов’язково підтвердити своє бажання проходити тест на своїх інформаційних сторінках. Відповідна опція буде доступна у травні. Окрім того, майбутні учасники ЗНО мають повідомити організаторів про те, у якому регіоні вони перебуватимуть у липні 2022. детальніше далі..

Зворотний зв'язок
інформація · 28 April 2022
У квітні 2022 року відділ освіти Чорноморської міської ради ініціював проведення моніторингу освітнього процесу в ЗЗСО міста в умовах воєнного стану. За результатами відвідувань дистанційних уроків ЦПРПП проводить цикл зустрічей з колективами шкіл “Як ефективніше організувати дистанційний урок". Консультант Центру Олег Адаменко підказує, як вчителю можна більш ефективно організувати онлайн-урок, якщо правильно користуватися сучасними освітніми інструментами.

Робоча нарада
інформація · 27 April 2022
27 квітня 2022 року відбулась онлайн-зустріч з вихователями-методистами та директорами закладів дошкільної освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області. Під час діалогу учасники обмінялись думками щодо адаптивного управління ЗДО в умовах воєнного стану. Акцентували увагу на тому, що не можлива реалізація всіх планів, які були на початку навчального року. Водночас, педагоги активно працюють над новими форматами роботи. Модерувала захід Алла Керізь, консультант ЦПРПП .

Правила надання першої психологічної допомоги засвоєно
інформація · 21 April 2022
21.04.2022 року відбувся вебінар для практичних психологів та соціальних педагогів "Правила надання першої психологічної допомоги".

ЗНО 2022
інформація · 21 April 2022
20.04.2022 проведено онлайн нараду профспільноти вчителів математики, які працюють у 11-х класах щодо підготовки випускників до проходження мультітесту. Модератор наради Ольга Богуш, консультант ЦПРПП.

Засідання професійної спільноти вчителів  громадянської та історичної освітньої галузі
інформація · 21 April 2022
20 квітня 2022 року відбулася онлайн зустріч професійної спільноти вчителів громадянської та історичної освітньої галузі.

Show more