інформація

Маю честь запросити
інформація · 26 November 2021
За ініціативою професійної спільноти вчителів початкових класів, протягом 2021-2022 н.р. буде проведено міський фестиваль відкритих уроків «Маю честь запросити». Мета фестивалю — побачити рівень підготовки учнів до школи ІІ ступеню, вчителям обмінятися кращим досвідом роботи в умовах НУШ. Участь у фестивалі на добровільних засадах. Але це можливість побачити результати роботи за 4-річний цикл. Сьогодні відкриті уроки провели вчителі МДЗОШ. Більш детальна інформація нижче.

Конкурс ім. П.Яцика
інформація · 24 November 2021
На сторінці "Предметні олімпіади" розміщено наказ ВО від 24..11.2021 "Про підсумки ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика". Дякуємо всім, хто забезпечив підготовку та проведення конкурсу.

Підвищення кваліфікації
інформація · 24 November 2021
В Чорноморську розгорнуто підвищення кваліфікації вчителів старшої школи з метою підготовки до роботи в умовах Нової української школи. З вересня 2022 року 5 класи вже починають працювати за новим ДС базової школи. Державою направлено цільові субвенції на підтримку реформування освіти, в тому числі, на підвищення кваліфікації педагогічних працівників. В Чорноморську, за результатами тендерної процедури, підвищення кваліфікації педагогічних працівників,проводить громадська організація ЦРО.

Конкурс з української мови
інформація · 21 November 2021
20.11 2021 відбувся міський етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, у якому взяли участь учні 3-11 класів усіх шкіл міста. За умовами конкурсу результати будуть оголошені через кілька днів, після можливої роботи апеляційної комісії. Дякуємо вчителям і учням, які були безпосередніми учасниками та організаторами Конкурсу, адміністраціям шкіл та черговим учителям, які допомагали в його проведенні! Ми працюємо не для власних амбіцій, ми плекаємо наше майбутнє. Фотозвіт

Олімпіада з екології
інформація · 19 November 2021
Сьогодні, 19.11.2021 відбувся ІІ (міський) етап олімпіади з екології. Ця олімпіада проходить як захист справжніх екологічних проєктів. Представлені цікаві проєкти: "Вирощування павловнії в умовах степового клімату Одеської області" (Тішенський Влад, ОЗОШ), Особливості продукції сидерофорів окремими видами бацил, яких було виділено із морських гідробіонтів Чорного моря" (Довженко Іларіон, гімназія №1), "Вплив кока-коли на організм людини" (Хоменко Настя, ЗОШ №3). Фотозвіт нижче.

Школа молодого вчителя
інформація · 14 November 2021
В минулий «Четвер професійного зростання разом з ЦПРПП» , 11 листопада 2021 року, відкрила свої двері для нових слухачів Школа молодого вчителя (для педагогів зі стажем роботи до 3 років). На запрошення відгукнулися 17 молодих вчителів шкіл міста з різних предметів. Всіх зацікавила тема: «Моя сім’я –це світ, де завжди затишно (батьківські збори по-новому)» Навчання пройшло у виді тренінгу, який провела консультант ЦПРПП Олена Попович.

Олімпіада з хімії
інформація · 14 November 2021
Сьогодні, 14 листопада 2021 року почався ІІ (міський) етап всеукраїнської олімпіади з хімії. Всі засоби безпеки виконані. Учні працюють в своїх школах. Дякуємо адміністраціям шкіл за сприяння проведенню олімпіади, вчителям хімії за підготовку учнів та ефективну організацію самої олімпіади. Хай перемагають найсильніші!

ІІ етап Конкурсу ім Т.Шевченка відбувся
інформація · 13 November 2021
Продовжується свято мови, і триває робота вчителів української мови та літератури. Сьогодні, Чорноморськ, як і вся Одеська область бере участь у ІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь учні 5-11 класів - переможці шкільних етапів. Завдання конкурсу - цікаві, творчі. Дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці учнів, у вирішенні організаційних питань, у перевірці робіт.

Освітній проєкт
інформація · 12 November 2021
Вчителі початкових класів ЗОШ № 2 Дойжа М.В. (учитель 1 В кл,) Сербін В.Ф. (учитель 2-Г кл.), Лозова Н.М. (учитель 4- В кл) взяли активну участь у онлайн-тренінгу «Вимоги до обов’язкових результатів кліматичної та екологічної освіти для учнів початкових класів», який проводився ОАНОООРспільно з громадськими організаціями у межах проєкту "Кліматична та екологічна освіти для учнів початкових класів". Учасники вебінару щиро дякують за наданий у практичне застосування контент.

Про вебінар
інформація · 12 November 2021
“ Організація інклюзивного навчання в закладах освіти від А до Я” На платформі Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся перший онлайн вебінар з інклюзивного навчання для освітян нашого міста. В ході семінару розглянули такі важливі питання, як організація інклюзивного навчання,складання індивідуальної траєкторії розвитку учня. До вебінару долучились 30 вчителів шкіл та працівники Інклюзивно Ресурсного Центру.

Show more