інформація

Тренінг для вчителів 5-х класів
інформація · 16 August 2022
День перший. Сьогодні розпочався комплексний тренінг вчителів 5-х класів. В перший день вчителі онлайн прослухали міні-лекції з питань: Нормативної бази та філософії НУШ, формувального оцінювання, вікової психології дитини 10-11 років та ролі медіації, як позитивної практики ненасильницької комунікації та вирішення конфліктів. Дякуємо всім, хто разом з нами професійно зростає. Фотозвіт далі.

НУШ 5 клас
інформація · 09 August 2022
16- 25 серпня 2022 року ЦПРПП проводить тренінг для вчителів 5-х класів, які пройшли навчання в АНОООР в 2021 році. Тренінг проводиться з метою нагадати основні засади Концепції НУШ, обговорити алгоритм запровадження нового Державного стандарту базової освіти в ЗЗСО міста. Детальна інформація нижче.

День Української Державності
інформація · 28 July 2022
🙂 🇺🇦 Вітаємо з Днем Української Державності! Бажаємо витримки та віри у Перемогу та розквіт України! Працюємо на майбутнє.

Cертифікація 2022
інформація · 13 July 2022
Вчителі початкових класів запрошуються на онлайн- семінари щодо реєстрації та проходження сертифікації. Детальна інформація нижче.

Всеукраїнський челендж
інформація · 06 July 2022
Запрошуємо педагогів закладів освіти міста взяти участь у Всеукраїнському челенджі "Яка вона, якісна освіта?" І поділитися власним баченням якісної освіти в Україні. Участь безкоштовна. В першу чергу пропонуємо взяти участь всім небайдужим, всім хто має педагогічні звання і хто має власну точку зору . Детальна інформація у вкладеному файлі нижче.

Нова українська школа: рухаємось разом
інформація · 17 June 2022
#ДИСКУСІЙНИЙ_ПРОСТІР освітян Одещини сьогодні був відкритий для всіх небайдужих педагогів спільними зусиллями колективу КЗВО АНОООР та вчителів шкіл нашого регіону. Простір був відкритим протягом дня, о 09.00 його розпочали вчителі фізичної культури та о 18.00 завершили вчителі соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі. Серед багато чисельної аудиторії учасників форуму була вагома частка освітян міста Чорноморськ. Більш детально читайте далі...

НУШ: діємо у вимірі нових реалій
інформація · 15 June 2022
В online форматі 15-16 червня 2022р. продовжується навчання керівників закладів загальної середньої освіти області «Нова українська школа: діємо у вимірі нових реалій». У навчанні беруть участь директори та виконуючи обов’язки директорів шкіл Чорноморська. Пріоритетними на зустрічі визначено наступні питання: нові виклики, ризики, шанси НУШ; стратегічні і тактичні дії у розвитку ЗЗСО; ДСБСО: новий зміст, нові формати; підтримка педагога; супервізійні практики тощо.

Пізнання природи в НУШ
інформація · 14 June 2022
14 червня на базі КЗВО «ОАНОООР» відбувся обласний науково-методичний семінар для вчителів природничої галузі «Методи пізнання природи як базові методологічні знання природничої галузі Державного стандарту базової середньої освіти», у якому взяли участь понад сорок вчителів закладів освіти Одеської області. Від м.Чорноморськ у заході взяла участь О.М.Богуш, консультант ЦПРПП.

ЕКЖ вже з 01.09.2022
інформація · 14 June 2022
Сьогодні відбувся черговий вебінар, який провела кампанія EGAP для керівників закладів загальної середньої освіти міста Чорноморськ з питання підготовки шкіл до переходу на електронні класні журнали (ЕКЖ) з 01 вересня 2022 року. Детально розглянуто функціонал платформи "Нові знання", розподіл функцій адміністратора, класного керівника та вчителя предметника під час заповнення ЕКЖ. Дякуємо експерту Юлії Степанюк за змістовну консультацію. Ми вже підійшли на крок ближче до цілі.

НУШ: діємо у вимірі нових реалій
інформація · 13 June 2022
КЗВО «ОАНОООР» запрошує 15-16 червня 2022р. на навчання директорів закладів загальної середньої освіти області з теми «Нова українська школа: діємо у вимірі нових реалій». Будуть розглянуті та обговорені наступні питання: нові виклики, ризики, шанси НУШ; стратегічні і тактичні дії у розвитку ЗЗСО; Державний стандарт базової середньої освіти: новий зміст, нові формати; підтримка педагога; супервізійні практики тощо.

Show more