інформація

Середовище, що належить дітям
інформація · 01 February 2023
31 січня 2023 року відбулась перша онлайн-зустріч професійної спільноти фахівців закладів дошкільної освіти м. Чорноморська. Подія, організована Центром професійного розвитку педагогічних працівників Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, поклала початок серії діалогових заходів щодо обговорення різних аспектів формування громадянських компетентностей у дітей дошкільного віку.

Арт-терапія для педагогів "Чарівне коло"
інформація · 23 January 2023
З метою профілактики професійного вигорання та підвищення стресостійкості педагогів Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Чорноморська запровадив річний проект "Арт-терапія для педагогів". 19 січня відбулось третє заняття "Чарівне коло". Аналізуючи роботи ми помітили, що кожна авторка мандали підсвідомо поєднувала жовто-блакитні кольори, а назви робіт "Весна", "В очікуванні Перемоги", "Захист України", "Щастя", "Нове життя" говорять про наше прагнення до життя, миру, добра.

Сучасний погляд на патріотичне виховання
інформація · 23 January 2023
Україна зіштовхнулась чи не з найбільш викликом, який може постати перед державою. Боротьба за свободу та незалежність триває у всіх вимірах. 18 січня 2023 року відбувся круглий стіл «Сучасний погляд на патріотичне виховання». В заході взяли участь вихователі-методисти закладів дошкільної освіти м. Чорноморська.

Четверги професійного зростання
інформація · 16 January 2023
ЦПРПП Чорноморської міської ради запрошує педагогів міста брати участь у четвергах професійного зростання. Нижче орієнтовний графік та тематика зустрічей. На кожну зустріч буде або реєстрація, або персональні повідомлення -запрошення.

"Дія. Цифрова освіта": сучасні технології для освітян
інформація · 12 January 2023
Національна платформа з розвитку цифрових навичок Дія. Цифрова освіта пропонує понад 90 безоплатних освітніх серіалів та тести на цифрову грамотність.

Чатбот «Спільно для вчителів»
інформація · 11 January 2023
Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації надсилає до відома та врахування в роботі лист ГО "Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ" від 26.12.2022 №2022-1226-194 щодо чатботу "Спільно для вчителів", який покликаний допомагати освітянам під час різного роду криз у час війни. Інструмент містить корисні посилання з підтримки власного ментального здоровʼя, навчальні практики роботи з учнями, а також простір для нотатків про психологічний стан школярів.

Освітянська допомога ЗСУ на перемогу
інформація · 29 December 2022
28 грудня 2022 року в Центрі професійного розвитку педагогічних працівників міста Чорноморська було передано електричний генератор представникам ремонтної бригади зенітно-ракетного полку військ противоповітряної оборони Одеської області. Генератор було придбано за кошти, зібрані під час благодійного освітянського онлайн-ярмарку педагогічних ідей “Освітянська допомога ЗСУ на перемогу”.

Шлях до самовдосконалення, або розвиток лідерських якостей для ефективної професійної діяльності
інформація · 19 December 2022
15 грудня професійна спільнота вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Чорноморська була залучена до тренінгу на тему розвитку лідерських якостей керівника. Спікером події була Олена Лятамбур, вихователь-методист ЗДО (ясла-садок) № 8 «Перлинка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Арт-терапія для педагогів
інформація · 13 December 2022
8 грудня у ЦПРПП, в рамках програми психологічної підтримки педагогів, які працюють в умовах воєнного часу, відбулась арт-терапевтична зустріч "Грані моєї жіночності". Мета заняття - розкриття власного потенціалу, пошук ресурсів, покращення емоційного стану, профілактика професійного вигорання. Заняття з арт-терапії проводяться один раз на місяць, по четвергах. Запрошуємо відвідати наші зустрічі, отримати заряд позитиву і цікаві техніки для роботи з учнями та їх батьками.

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ СЕРТИФІКАЦІЇ
інформація · 09 December 2022
Вітаємо з успішним проходженням трьох етапів сертифікації-2022 відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» учителів початкових класів міста Чорноморська: Заїку Наталю Миколаївну (ЧЛ №4), Коду Олесю Володимирівну (ЧЛ №6), Мандажи Лілію Петрівну (ЧЛ №6), Мазур Ірину Володимирівну (ЧЛ №7).

Show more