інформація

Педагогічна освіта у сучасному вимірі: Проблеми і перспективи розвитку
інформація · 22 May 2023
19 травня 2023 року відбулася У Всеукраїнська науково-практична конференція "Педагогічна освіта у сучасному вимірі: Проблеми і перспективи розвитку". У конференції брали участь консультанти ЦПРПП, педагоги закладів освіти міста. Далі більш детально....

Завершився I (міський) етап  Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)
інформація · 18 May 2023
Останній день змагань гри «Сокіл»(«Джура»), якими подіями він був наповнений? Цікаво і видовищно пройшли змагання «Впоряд» - рух учасників строєм, виконання стройових вправ та похідної пісні.

Джуристи продовжують змагатися
інформація · 17 May 2023
Сонячний весняний день, 17 травня 2023 року, знову зібрав джури всіх закладів освіти, щоб продемонструвати свої вміння і навички в першому міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Матеріальну базу для проведення змагань надав Чорноморський ліцей №1 за що щира подяка дирекції та колективу.

I  етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)
інформація · 17 May 2023
16 травня 2023 року продовжився I етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») на базі Чорноморського ліцею № 1 та міського парку “Молодіжний”. В цей день в змаганнях беруть участь команди середньої вікової групи

Арт-терапія для педагогів
інформація · 12 May 2023
11 травня у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулось чергове заняття з арт-терапії "Маски та ролі" для педагогів, які працюють в умовах військогового часу. К.Г. Юнг вважав, що маска або персона виникає, як функціональний комплекс для забезпечення процесу адаптації. Зміна ролей в діяльності педагога є професійною необхідністю. Саме через зміну "масок" педагог має змогу знайти підхід до кожної дитини і батьків.

Земля - наш спільний дім
інформація · 11 May 2023
11 травня 2023 року у приміщенні ЦПРПП відбулося засідання методичної студії, де порушили актуальні питання екологічної освіти педагогів, дітей та батьків, підтримки заходів та ініціатив, спрямованих на збереження та відновлення природного довкілля.

В серці моїм - Україна
інформація · 04 May 2023
4 травня 2023 року відбувся XII міський фестиваль патріотичної пісні «В моїм серці — Україна”. В заході взяли участь представники всіх закладів освіти — це три творчі колективи та 11 виконавців. Учасників фестивалю прийшли підтримати вчителі та батьки. Зал об’єднала любов до України та сучасної пісні.

Проєкт «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ
інформація · 04 May 2023
Працівники дошкільної освіти міста Чорноморськ активно долучилися до проєкту «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ», реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Програма СПІЛЬНО об’єднує зусилля ЮНІСЕФ з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором заради дітей. Далі ....

Співпраця з “KM Media Ed Profi”
інформація · 01 May 2023
27 квітня 2023 року консультант ЦПРПП Крохмаль Світлана та творча група вчителів початкових класів — 23 вчителя почали роботу над систематизацією медіа матеріалу НУШ EOP “KM Media Ed Profi” це доводить професіоналізм наших педагогів та високий рівень довіри.

Квест Чорноморську -50. Пізнай своє місто краще"
інформація · 27 April 2023
26 квітня 2023 року відбувся міський квест “Чорноморську - 50. Пізнай своє місто краще”. У квесті взяли участь 100 учнів закладів освіти м.Чорноморська, з них - 9 індивідуально і 90 у складі команд. Після ретельного аналізу надісланих результатів група експертів визначила переможців у двох номінаціях. Вітаємо переможців квесту! - дякуємо всім учасникам квесту за цікаву, яскраву гру, доброчесність та любов до рідного міста! - дякуємо експертам за роботу - кропіткий аналіз результатів квесту!

Show more