інформація

Методична студія: робота з Google сервісами
інформація · 30 September 2022
У вересні відбулось перше засідання методичної студії. Учасниками стали керівники закладів дошкільної освіти Чорноморської міської територіальної громади. Професійним досвідом та поглядами щодо використання Google сервісів ділилася Людмила Жаковка, директор закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 20 «Чебурашка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

На підтримку та розвиток дітей дошкільного віку -  «Мобільні дошкільні групи»
інформація · 16 September 2022
15 вересня 2022 року, зустрілися на інформаційному консалтингу з педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти м. Чорноморська. На заході розглянули питання організації діяльності мобільних дошкільних груп. У фокусі обговорення: організація комфортного простору для дитини; структура зустрічі; робота з колажем; активності для дітей тощо.

Зустріч професійної спільноти вчителів Етики
інформація · 13 September 2022
13 вересня у ЦПРПП відбулась зустріч професійної спільноти вчителів етики. Предмет «Етика» у 5 класі спрямований на формування світогляду та розвиток компетентностей, задекларованих у Державному стандарті базової середньої освіти у соціальній і здоров’язбережувальній освітній галузі.

Освітяни міста Чорноморська у дискусійному просторі «Нова українська школа: рухаємось разом»
інформація · 12 September 2022
Протягом тижня, з 5 по 9 вересня 2022 р., освітяни міста долучилися до методично-консультативного простору «НУШ: рухаємось разом», що проводився за ініціативи КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Серпнева нарада заступників директорів з НВР ЗЗСО
інформація · 30 August 2022
01.09.2022 о 15.00 до ЦПРПП запрошуємо заступників директорів шкіл з НВР на серпневу (вересневу) нараду. Для обговорення нагальних питань щодо початку навчального року.

Серпнева нарада директорів
інформація · 30 August 2022
29.08.2022 о 10.00 на платформі Google meet відбулася серпнева онлайн-нарада директорів закладів загальної середньої освіти Чорноморської міської територіальної громади. Під час ранкової наради розглянуто 3 питання: 1. Стан готовності закладів загальної середньої освіти міста до початку освітнього процесу у 2022/2023 н.р. (Алексейчук Л.О.) 2. Розвиток системи забезпечення якості освіти (Стародубцева К.В.) 3. Кроки впровадження системи електронного документообігу у закладах освіти міста ....

Тренінг для вчителів 5-х класів
інформація · 16 August 2022
День перший. Сьогодні розпочався комплексний тренінг вчителів 5-х класів. В перший день вчителі онлайн прослухали міні-лекції з питань: Нормативної бази та філософії НУШ, формувального оцінювання, вікової психології дитини 10-11 років та ролі медіації, як позитивної практики ненасильницької комунікації та вирішення конфліктів. Дякуємо всім, хто разом з нами професійно зростає. Фотозвіт далі.

НУШ 5 клас
інформація · 09 August 2022
16- 25 серпня 2022 року ЦПРПП проводить тренінг для вчителів 5-х класів, які пройшли навчання в АНОООР в 2021 році. Тренінг проводиться з метою нагадати основні засади Концепції НУШ, обговорити алгоритм запровадження нового Державного стандарту базової освіти в ЗЗСО міста. Детальна інформація нижче.

День Української Державності
інформація · 28 July 2022
🙂 🇺🇦 Вітаємо з Днем Української Державності! Бажаємо витримки та віри у Перемогу та розквіт України! Працюємо на майбутнє.

Cертифікація 2022
інформація · 13 July 2022
Вчителі початкових класів запрошуються на онлайн- семінари щодо реєстрації та проходження сертифікації. Детальна інформація нижче.

Show more