ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГРИ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ "ZNO GAME"
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 1-ИХ КЛАСІВ ДО НОВИХ УМОВ НАВЧАННЯ, 2020-2021 Н.Р."
КРУГЛИЙ СТІЛ "ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В М. ЧОРНОМОРСЬК"
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "ПСИХОЛОГІЧНИЙ РОЗВИТОК ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ"
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5-ИХ КЛАСІВ ДО НОВИХ УМОВ НАВЧАННЯ, 2020-2021 Н.Р."
РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "АДАПТАЦІЯ ДІТЕЙ 3-4 РОКІВ ДО УМОВ ЗДО, 2020-2021 Н.Р."
ОНЛАЙН МОНІТОРИНГ ДЛЯ УЧНІВ 10-ИХ КЛАСІВ
Відповідно до наказу по відділу освіти Чорноморської міської ради про проведення профорієнтаційних заходів, протягом лютого 2021 року фахівцями психологічної служби буде проведений онлайн моніторинг. Мета: виявлення рівня обізнаності учнів 10-их класів про алгоритми вибору професії, готовність до професійного вибору, самостійність, активність, особливості цінносної сфери.
Пройти анкетування учням можна за посиланням
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ
Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради на 2020-2021 навчальний рік, з метою активізації пізнавально-пошукової профорієнтаційної діяльності учнів, допомоги у конкретному професійному виборі, в оволодінні способами самооцінювання власних індивідуально-психологічних особливостей, підтримки учнів із соціально-незахищених та кризових сімей фахівцями психологічної служби закладів середньої освіти м. Чорноморськ з учнями 9-11 класів будуть проведені профорієнтаційні заходи
З СІЧНЯ 2021 РОКУ РОЗПОЧНЕ СВОЮ РОБОТУ ІНТЕРВІЗІЙНА ГРУПА ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ М.
ЧОРНОМОРСЬК
Робота практичного психолога, соціального педагога - це постійний контакт із людськими історіями, болем, радощами. І часто фахівець зустрічається із усім цим одночасно. Робота з людьми та їхніми історіями - це відповідальність. Враховуючи, що ми працюємо із конфіденційною інформацією, ми не можемо згрузити власні емоції й отримати пораду від колеги із сусіднього кабінету. Що ж робити, коли потрібна професійна підтримка? Самостійно створити її для себе! Важливі речі та процеси не обовязково мають бути складними.
З січня 2021 року розпочинає свою роботу інтервізійна група для фахівців психологічної служби у форматі ZOOM-конференції.
Правила роботи групи та умови проведення інтервізійних зустрічей будуть оголошені додатково.
Про переваги інтервізійної роботи, структуру та особливості оформлення опису випадку з практики можна дізнатись із методички "Інтервізія для психологів: простий та корисний посібник"/Упоряд. О. Павлишина, Т. Руденко - Київ, 2019. - 28 с.
ОБГОВОРЮЄМО НОВИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ "ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ"
МЕТОДИСТУ НА ДОПОМОГУ
Науково-методичне забезпечення діяльності психологічної служби системи освіти в умовах децентралізації
(моделі, досвід) Колективна монографія За наукової редакції В.Г. Панка
У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ М. ЧОРНОМОРСЬК ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН ОГЛЯД ІНФОРМАЦІЙНИХ КУТОЧКІВ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА
Відповідно Указу Президента України від 21.09.2020 № 398/2020 “Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від насильства”, плану роботи відділу освіти на 2020-2021 н.р., з метою підвищення рівня обізнаності батьків у питаннях ненасильницького виховання дітей, методах створення прийнятного психоемоційного клімату у родинах, протягом листопада 2020 року у закладах дошкільної та загальної середньої освіти м. Чорноморськ відбувся онлайн огляд інформаційних куточків практичних психологів.
В огляді взяли участь вісім навчальних закладів дошкільної освіти (ДНЗ
№ 2, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 14) та дев'ять загальної середньої освіти (ЗОШ № 1, 2, 3, 4, 6, 7, гімназія № 1, НВК, ОЗОШ).
Учнями ЗОШ № 4 під керівництвом практичного психолога Смирнова М.В. був знятий відео ролік, присвячений проблемі насильства у родинах за ознакою статі. Переглянути відео можна тут
Посилання на наказ про результати огляду тут
Посилання на всі матеріали, які були подані на огляд тут
ФАХІВЦЮ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ НА ДОПОМОГУ:
МІСЬКИЙ МОНІТОРИНГ СЕРЕД УЧНІВ 4-ИХ, 6-ИХ, 8-ИХ КЛАСІВ "ЩО Я ЗНАЮ ПРО БУЛІНГ?"
За даними Всесвітнього дослідження ЮНІСЕФ більше 67 % українських школярів стикаються з проявами булінгу. Україна займає 9 місце серед 42 країн за чисельністю випадків.
На початку листопада 2020 року практичні психологи закладів середньої освіти, спільно з методичним кабінетом відділу освіти Чорноморської міської ради, провели онлайн опитування учнів 4, 6 та 8 класів. Моніторинг мав діагностичний та просвітницький напрямок. Всього у дослідженні взяли участь 1244 респонденти, що складає 50 % учнів даного віку.
Результати моніторингу показали, що в закладах середньої освіти м. Чорноморськ, показник випадків булінгу становить 23 - 40 %, що на 23 % нижче, ніж в середньому по Україні.
З результатами моніторингу можна ознайомитись тут
МІСЬКИЙ МОНІТОРИНГ "САМООЦІНКА ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ ПЕДАГОГА ТА ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ"
З 28 до 30 жовтня 2020 року психологічної службою, спільно з міським методичним кабінетом відділу освіти Чорноморської міської ради, було проведено он-лайн анкетування серед педагогів закладів середньої освіти м. Чорноморськ.
Мета — дослідження рівня адаптації педагогів, учнів та батьків до освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.
Протягом трьох днів у дослідженні взяли участь 219 педагогів, що
складає 41 % від загальної кількості вчителів закладів середньої освіти.
ФАХІВЦЮ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ У 2020-2021 Н.Р.