18.10.2017

м.Чорнморськ,ДНЗ№11 "Лялечка"
LEGO Play Lab
Сьогодні на базі ДНЗ № 11 "Лялечка" пройшов чудовий тренінг.  Лабораторія гри, в якому всі уявили себе справжніми Науковцями,Академіками,Доцентами,Професорами,Аспірантами LEGO науки,на деякий час перенеслися у LEGO лабораторію де створювали винаходи,обмінювалися думками і ділилися і презентували практичні ідеї.Всі брали активну участь.

У семінарі брали участь організатори та учасники освітнього проекту "Сприяння освіті"
Дякуємо всім хто був причасним до підготовки та проведення тренінгу.

17.10.2017 Про проведення огляду інформаційних центрів для батьків ДНЗ

Скачать
Наказ про проведення огляду.docx
Microsoft Word документ 18.0 KB

 Методичні рекомендації по організації й оформленню куточка для батьків

Скачать
Методичні рекомендації.doc
Microsoft Word документ 51.0 KB
Скачать
Критерії огляду інформаційних центрів дл
Microsoft Word документ 16.6 KB

Вітаємо з ювілеєм!

 З нагоди 45-річчя з дня заснування дошкільного навчального закладу.

Шановна Олено Валентинівно та колектив ДНЗ (ясла-садок) № 12 "Снігуронька" Чорноморської міської ради Одеської області, вихованці та батьки! Щиро вітаємо вас з ювілеєм! 

У цей урочистий день щиро бажаємо дитячому садку подальшого процвітання, всьому педагогічному колективу міцного здоров'я, життєвих і творчих сил, благополуччя на благо розвитку підростаючого покоління!

 

02.10.2017

Скачать
Календарний план (жовтень, 2017) .xls
Microsoft Excel таблица 35.0 KB

Інформація про відзначення Міжнародного Дня миру в дошкільних навчальних закладах міста Чорноморськ Одеської області 21.09.2017

Щороку 21 вересня міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру.

Міжнародний день миру був заснований в 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй про визнання її днем, присвяченим зміцненню ідеалів миру як всередині країн, так і між усіма націями та народами.

Тема Дня миру у 2017 році: «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх». Ця тема символізує сутність глобальної ініціативи РАЗОМ, яка наголошує на важливості поваги, безпеки та гідності кожного.

Міжнародний день миру надає можливість завдяки освітнім заходам привернути увагу дітей до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

21 вересня 2017 року в дошкільних навчальних закладах міста Чорноморськ Одеської області були проведені заходи з метою формування розуміння,що дружба – це прояв взаємної довіри, відданості, поваги між людьми. Розуміння, що всі народи світу прагнуть миру й щасливого життя.

Педагоги розповіли дітям про традицію ООН щорічно 21 вересня дзвонити в дзвін і закликати всіх мешканців планети відмовитися від війни, насильства і жорстокості. Коли дзвонить дзвін, то це не просто дзвін - це нагадування людям про те, що найцінніше в житті саме життя. І нехай дзвіночки в руках вихованців невеликі, але їх дзвін нехай змусить задуматися кожного про те, який крихкий наш світ, а значить, його потрібно берегти!

Фахівці розповіли вихованцям про те, що діти живуть в різних країнах і всі хочуть миру, в знак дружби запропонували «протягнути» свої долоньки один одному. Дітлахи за допомогою вихователів виготовили голубів і дізналися, чому саме Голуб є для всіх країн символом Миру на Землі і як важливо, зберігати мир.

Цього дня дошкільники міста Чорноморськ грали, співали, танцювали та обговорювали пригоди Голубу – Голубу Миру, який мандрував світом. З дітьми старшого дошкільного віку проведено захопливі літературні вікторини, флешмоб «Голуб Миру», разом з дітьми вихователі провели квест «Разом заради миру». Утім вірші, театралізовані вистави про мир, дружбу, малюнки на асфальті тощо знаходять вдображення в роботі дошкільних закладів не лише цього святкового дня, а повсякчас.

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 8 «Перлинка» вихованці випустили в чисте небо символ цього дня - білих голубів. Нехай вони летять і передають величезний привіт всім дітям Землі!

Активними учасниками Дня миру були і батьки вихованців, які відгукнулися на пропозицію взяти участь у виставці на тему «Голуб миру», а діти їм допомагали. На нашу думку, така спільна робота забезпечує плідне спілкування батьків, дітей та педагогів, дає батькам змогу зануритися у світ дитинства й творчості. 

Успішне проведення заходу та схвальні відгуки його учасників стали усвідомленням того, що мир починається з кожного з нас!

За фотозвітами дошкільних навчальних закладів міста Чорноморськ про відзначення Міжнародного дня миру створено слайд-фільм який розміщений на каналі Youtube

Вітаємо з ювілеєм!

Шановні вихователі, вихованці та батьки!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди 10 - річного ювілею

дошкільного навчального закладу

(ясла-садок) № 8 "Перлинка".

 За час свого існування дошкільний заклад пройшов шлях становлення і став одним з кращих навчальних закладів міста. 

 Немає сумніву, що колектив закладу та його вихованці продовжують добрі традиції та впишуть нові славні сторінки у літопис нашого міста.

 Бажаємо всім Вам, Вашим рідним миру, міцного здоров'я, щасливої долі, довгих і плідних років життя. Хай і надалі Вашими супутниками будуть успіх, щастя і добро!

08.09.2017 Наказ про організацію методичної роботи дошкільних навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році

Скачать
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Microsoft Word документ 22.5 KB
Скачать
Додаток 1 ДНЗ 2017-18 рік.xls
exe Файл 27.0 KB

08.09.2017 До уваги керівників ДНЗ

Програмно-методичне забезпечення

Базовий компонент дошкільної освіти

Скачать
БКДО.doc
Microsoft Word документ 329.0 KB

Програми розвитку дітей

Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку

Скачать
ДОШКІЛЬНЯТА.pdf
Adobe Acrobat документ 6.3 MB

Скачать
06.09.2017 Списки педагогічних працівників ДНЗ
До уваги керівників ДНЗ. До 15 вересня 2017 року надати списки педагогічних працівників ДНЗ.
+ДНЗ+шаблон 2017.xls
Microsoft Excel таблица 34.0 KB

Нарада керівників ДНЗ

23 серпня 2017 року на базі ММК відбулася нарада керівників ДНЗ. Під час наради були розглянуті наступні питання:

  • Аналіз сумісної роботи ДНЗ і ММК за попередній, 2016/2017, навчальний рік
  • Організація роботи ДНЗ на наступний навчальний рік 
  • Новітні форми методичної роботи
  • Методичний інструментарій та планування роботи

Матеріали для подальшого опрацювання розміщені за посиланням