2018/2019н.р.

Увага! 22 жовтня 2018 року на базі ЗОШ №2 о 14.00 відбудеться перше заняття міської лабораторії психологічної компетентності для вчителів загальноосвітніх шкіл №№1, 2, 3. Тема заняття "Колесо життєвого балансу: Розвиток духовного світу дитини" Тренер - практичний психолог ЗОШ №6 Л.П.Черніцина. Запрошуємо до лабораторії вчителів загальноосвітніх шкіл №1, "2, №3 за власним бажанням (5-7 від школи).

План роботи лабораторії на навчальний рікЗа умовою відвідування всіх занять, слухачі лабораторії отримають відповідне посвідчення ММК.

 

Школа, безпечна для дитини

21 вересня 2017 року на базі ММК відбувся семінар для класних керівників 6-8 класів "Профілактика шкільного булінгу". Спікер - Подгурська Надія, практичний психолог Олександрівської школи, підготувала презентацію про умови виникнення булінгу в школі, склала психологічні портрети дитини, яка потерпає від насилля. У практичній частіні зустрічі вчителів ознакомили з прийомами створення позитивного психологічного клімату в колективі,  з вправами, що сприяють розвитку емоційної сфери підлітків. На завершення, присутні отримали памятки зі  створення психологічно безпечного навчального  середовища.

До 5 класу без стресів

9 вересня 2017 року на базі  ЗОШ № 7 відбувся навчально-практичний семінар для класних керівників 5-их класів. Практичний психолог ЗОШ № 1 Битова Світлана, познайомила учасників з основними потребами п'ятикласників в період адаптації, навчила практичним вправам, щодо допомогають активізувати мозкову активність та покращити настрій школярів. 

Фахівцю психологічної служби. 2017-2018 навчальний рік

Download
Орієнтири діяльності психологічної служб
Adobe Acrobat Document 24.1 KB
Download
Презентація .Нова Українська школа..ppt
Microsoft Power Point Presentation 884.2 KB
Download
Орієнтири діяльності на 2017-2018 н.р ОД
Microsoft Word Document 49.9 KB

Документи щодо навчання дітей з особливими освітніми потребами