2022/2023

Увага! 

❗️АНОНС ‼️ Від А до Я про СЕРТИФІКАЦІЮ-2022
💯 В липні ДСЯО проводить серію онлайн-заходів для вчителів початкової школи усіх районів Одеської області.
👇Шановні колеги, напередодні реєстрації на сертифікацію-2022 у Вас є можливість дізнатися про:
✅ новації сертифікації -2022;
✅ освітні ресурси, що стануть в нагоді на всіх її етапах;
✅ можливості професійного зростання для сертифікованого вчителя.
⬇️ Зустріч відбудеться за вказаним нижче розкладом об 11:00 на платформі ZOOM
🆙 Щоб долучитись, заповніть форму реєстрації тут:
👍 Примітка: якщо Ви не зможете долучитись на захід у відповідну дату для вашого району, оберіть інший зручний для вас день.
🇺🇦 Працюємо на майбутнє! Віримо у ПЕРЕМОГУ!

(2021/2022 н.р.)

01.06.2022

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» 16 червня 2022 року буде проведено в дистанційному режимі форум «Креативні вчителі: стратегії успіху». 

Завдання форуму:

- актуалізація професійного досвіду роботи педагогів у режимі онлайн; 

- сприяння розвитку професійних і особистісних компетентностей освітян;

- поглиблення знань щодо теоретичних і практичних аспектів педагогічної діяльності в особливих умовах, усвідомлення особливостей організації освітнього процесу в початковій школі під час воєнного стану.

Програмою заходу передбачається проведення педагогічних майстерок і рефлексії (додається).

До участі в онлайн - форумі запрошуються вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти та всі зацікавлені педагоги.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися до 13 червня на сторінці 
          КЗВО «ОАНОООР» у Facebook  https://forms.gle/Zd4GhPMqqCuCbzzk8 

Просимо поінформувати про проведення форуму зазначену категорію вчителів.

Download
Форум вчителів початкової школи
Програма насичена, вважаємо є сенс взяти участь
Програма_форуму_ОАНО_2022_(2).docx
Microsoft Word Document 105.5 KB

Шановні колеги, вчителі початкової школи! 16 червня 2022 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбудеться онлайн-форум «Креативні вчителі: стратегії успіху».
Приєднатися до форуму запрошуємо вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти та всіх зацікавлених педагогів. Програмою заходу передбачається проведення педагогічних майстерок на хвилюючі Вас теми, а також учасники форуму матимуть можливість поділитися своїми враженнями на метафоричній фотосесії та під час рефлексії.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися до 13 червня 2022 року, заповнивши анкету за посиланням:  https://forms.gle/Zd4GhPMqqCuCbzzk8 
Чекаємо на нашому форумі!

01.04.2022 Як здійснювати оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах війни:

рекомендації Державної служби якості освіти

30.03.2022

Оцінювання результатів навчання учнів потребує гнучкості в умовах, коли не всі школи можуть повноцінно відновити освітній процес, а ті заклади, що розпочали навчання, надають освітні послуги чималій кількості дітей, які змушені були покинути свої домівки.

Державна служба якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), та командою підтримки реформ Міністерства освіти і науки України розробили поради щодо здійснення оцінювання у школах, що працюють в умовах війни.

 

Два основних види оцінювання результатів навчання учнів

Попри війну незмінними залишаються два основних види оцінювання результатів навчання учнів — надання зворотного зв’язку та супроводу дітям (формувальне оцінювання) і визначення якості результатів навчання (підсумкове оцінювання).

Формувальне оцінювання залишається важливим засобом підтримки учнів у навчанні. Йдеться про надання усного (переважно) та письмового зворотного зв’язку, індивідуальні та групові консультації щодо допомоги у виправленні типових помилок, надання порад щодо подальшого навчання.

Підсумкове оцінювання в умовах нестабільного доступу учнів до освітнього процесу, їх стресового стану ліпше не проводити у вигляді окремих підсумкових контрольних робіт, а натомість здійснювати його на підставі поточного оцінювання (за результатами тестів на електронних платформах та з допомогою інших способів перевірки результатів навчання).

Відповідні рішення про зменшення або скасування кількості контрольних робіт, передбачених календарними планами, школа може ухвалити рішенням педагогічної ради.

 

В окремих випадках підсумкове річне оцінювання можна здійснювати за результатами підсумкового оцінювання за перший семестр. Наприклад, для учнів, які опинилися в зоні активних бойових дій, зазнали фізичних або психологічних травм, не мали доступу до навчальних матеріалів тощо. Для учнів, які після евакуації з зони бойових дій навчалися в інших школах (в Україні або за кордоном), здійснюється перезарахування оцінок (за їх наявності).

Супровідний лист для внутрішньо переміщених дітей

Школам, у яких освіту здобувають діти з числа внутрішньо переміщених осіб, варто підготувати на кінець навчання супровідний лист для кожної дитини. Це дасть змогу мінімізувати потенційні навчальні втрати у дітей, які через війну були змушені навчатися не у своїх школах.

 

У супровідному листі  (Є зразок) необхідно вказати:

назву школи, у якій дитина навчалася, та термін навчання (з… до…);

форми навчання (очна, дистанційна, змішана);

теми з предметів, які дитина вивчала, поточні/підсумкові оцінки (якщо були);

характер соціально-психологічної допомоги (якщо була);

рекомендації щодо подальшої роботи з дитиною (за наявності).

Такий лист дасть змогу перезарахувати оцінки учням у закладі освіти їхнього постійного навчання та оптимально організувати його продовження.

 

Щоденник навчання

За бажанням внутрішньо переміщених учнів та їхніх батьків можна організувати ведення «Щоденника навчання», у якому учні фіксуватимуть вивчені теми з навчальних предметів, види діяльності, які вони виконували (наприклад, проекти, вправи, ігри, досліди), прочитані книги тощо. Ведення такого щоденника не підлягає оцінюванню, це справа добровільна, а класний керівник лише радить учневі, як за бажання організувати таку роботу.

«Щоденник навчання» може стати в пригоді класному керівникові для написання супровідного листа учневі, але в жодному разі учитель не має дорікати учневі за відсутність такого щоденника і наполягати на його веденні.

 

Класний керівник може обговорити з дитиною (або її батьками) доступ до додаткових інтернет-ресурсів, крім основної платформи, на якій школа розгортає дистанційне навчання. Класному керівникові також варто поцікавитись навчальними уподобаннями, обговорити можливості забезпечення читацьких інтересів дитини (шкільна, міська бібліотеки, книгообмін між однокласниками, буккросинг тощо). Отримана інформація допоможе розробити індивідуальну траєкторію навчання з орієнтовним переліком видів активності на кожний день тижня.

Інформаційний матеріал підготовлено для Державної служби якості освіти в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), та у співпраці з командою підтримки реформ Міністерства освіти і науки України.

Download
Орієнтовна форма супровідного листа для учнів з числа внутрішньо переміщених осіб
Oriientovna-forma-suprovidnogo-lista-dly
exe File 10.8 KB

31.03.2022 

Звертаємо увагу, працівниками КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» розроблено методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного стану, ознайомитись з якими можна за покликанням https://kdpo.odessaedu.net/ .

З метою забезпечення психологічного супроводу учнів початкової школи пропонуємо скористатися матеріалами за покликанням https://www.facebook.com/946471355557467/posts/1811977629006831/

30 березня Міністерстві освіти і науки України ухвалило рішення про зміну термінів реєстрації для проходження сертифікації педагогічних працівників

Упродовж 1–15 серпня 2022 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації й проводитиметься у два етапи:

 • основний етап (01–08 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону
 • додатковий етап (09–15 серпня) – у межах загальної граничної кількості (2500 вчителів)

Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2022 році достроково буде припинено в разі, якщо 2500 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

 

Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі  беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

Download
Лист МОНУ від 29/03/2022 № 1/3725-22
Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного стану
Про організацію освітнього процесу в поч
Adobe Acrobat Document 135.1 KB

 

     

Інститут педагогіки НАПН України запровадив освітній проєкт «Світ чекає крилатих», який надає доступ до навчальних матеріалів для забезпечення дистанційного освітнього процесу на період запровадження військового стану в Україні в закладах загальної середньої освіти.

Головна особливість освітньої системи «Світ чекає крилатих» полягає в нових підходах до інтеграції змісту. Система ґрунтується на такій особливості дитини, як цілісне сприймання світу, а також побудована на засадах критичного мислення та діяльнісного підходу.

Навчальні матеріали розраховані на учнів 1-4 класів. Ознайомитися з матеріалами можна за посиланням.

Нагадаємо, від 28 березня 2022 року Всеукраїнський розклад містить онлайн-уроки з фізичної культури.

14.03.2022 відновлюється освітній процес в закладах загальної середньої освіти міста Чорноморськ.

Download
Лист відділу освіти Чорноморської міської ради
Щодо організації дистанційного навчання з 14.03.2022
Лист ВО 11.03.2022 № 404 Організація дис
Microsoft Word Document 36.6 KB

МОН України на власному сайті розмістила Всеукраїнський розклад онлайн уроків 

В тому числі, для 1 - 4 класів. Можна скористатися якщо в школі  вчителів не вистачає, або скористатися матеріалами фрагментарно вчителям підчас проведення власних уроків.

З понеділка ми відновлюємо освітній процес. Зважаючи на ситуацію в країні, він проходитиме в дистанційному форматі.
Корисні ресурсами для врахування в роботі вчителям початкової школи.

 

1. Офіційний сайт КЗВО «Академія неперервної освіти Одеської обласної ради», розділ «Школа в цифровому світі». https://itschool.odessaedu.net/uk/site/index.html 

 2. Освітній портал ( велика кількість розробок уроків 1-11 класи): https://urok-ua.com 

3.Освітній портал ( велика кількість розробок уроків, позакласних заходів, статей педагогічної тематики): https://naurok.com.ua 

 4. Навчальні ресурси на українському сервері у відкритому доступі! Наш партнер Mozaik Education надає підтримку Україні (Український сервер ua.mozaweb.com — у відкритому доступі! (edpro.ua):

а)https://www.dreamschool.com.ua/form

б) https://www.youtube.com/.../%D0%92%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1...

або

https://edpro.ua/blog/ua-mozaweb-com-free... 

5.Сайт Одеського ліцею з початковою школою та гімназією «Школа мрії», що містить безкоштовні онлайн заняття та курси: посилання на реєстрацію для такого навчання:https://www.dreamschool.com.ua/form 

Контактна особа: Нікіточкін Дмитро, телефон, телеграм +380937743366. 

 6.Авторська школа математики В’ячеслава Ярмака «Learnayzer»:

https://www.youtube.com/.../%D0%92%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1... 

7. Казки (аудіо) українською мовою: АУДІОКАЗКИ українською мовою ОНЛАЙН безкоштовно (svitkazok.in.ua)  

8. Науковий дитячий канал «Цікава наука»: https://www.youtube.com/c/cikavanauka 

 9. Портал розвитку дитини (з цікавими практичними завданнями): https://childdevelop.com.ua 

 10. Приватний заклад загальної середньої освіти «Центр освіти «Глобал»: реєстрація на безкоштовне навчання за посиланням  

https://www.20globalschool.com. 

11. Освітній ресурс "Уміти" https://umity.in.ua/resources/

10.03.2022                 АКАДЕМІЯ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Шановні педагоги, ми вдячні Вам, що в такий нелегкий час для нашої України, Ви разом з нами!
З 9 березня КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" продовжила роботу на курсах підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників згідно графіку, лише змінивши формат навчання. Наразі усі курси підвищення кваліфікації проходять у дистанційному форматі. Так, впродовж двох днів на курсах підвищення кваліфікації розпочали навчання понад 300 педагогів: 9 березня - 7 груп, а 10 березня - 6 груп слухачів. Зміна формату навчання відбулася з метою мінімізації ризиків для життя і здоров’я слухачів курсів та працівників академії в умовах воєнного стану.
Ми вдячні слухачам курсів підвищення кваліфікації, котрі з розумінням поставилися до ситуації та переорієнтувалися на дистанційний формат навчання. В свою чергу, куратори курсів підвищення кваліфікації та викладачі роблять все необхідне для того, щоб навчальний процес був конструктивним, а всі організаційні питання оперативно вирішувалися.
Також, співробітники академії відкриті до надання консультативної та психологічної допомоги. Тримаймося разом, бо ми сила!
колектив КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради"
Керівникам шкіл відправлено наказ відділу освіти про підвищення кваліфікації у березні 2022. Хто отримав запрошення від АНОООР  на власну електронну адресу, має отримати в школі направлення на підвищення кваліфікації (звертатися до заступника директора школи з НВР).. З вдячністю за розуміння і ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ. ЦПРПП

Увага! Просимо всіх вчителів початкової школи зареєструватися за посиланням для навчання за програмою "інтерактивна програма Edugames". Навчання вчителів початкових класів ЗЗСО міста Чорноморськ проводиться за ініціативою депутата Верховної ради України Колебошина С.В.буде три навчальні вебінари, тривалість кожного 1,5-2 години. Навчання буде проводитися орієнтовно у другій половини дня орієнтовно з 15.00. Про початок навчання повідомимо додатково після проведення реєстрації.

 

 23 лютого 2022 р.на на базі Чорноморського ліцею №6 відбулися відкриті уроки для вчителів початкової школи. На урок завітав і міський голова Василь Олександрович Гуляєв.

Чашуріна Тетяна Станіславівна провела урок критичного мислення з математики "Вивчені випадки множення та ділення двоцифрових та трицифрових чисел на одноцифрове". Під час уроку прослідковувалися зв'язки з курсом ЯДС, Дизайн і технології. Учні виконували різноманітні завдання та будували шпаківню. Тетяна Станіславівна ознайомила дітей з науковими фактами з життя птахів та вміло використала ці дані для закріплення вивчених випадків множення та ділення двоцифрового та трицифрового числа на одноцифрове.

3 урок (09.40) каб 113 - Полянська Олена Ігорівна урок англійської мови у 2 класі "Food fnd drinks". Вчителька підібрала завдання, що сприяли розвитку зв'язного мовлення: діти доповнювали речення, за малюнками, співали пісню, знаходили зайві слова, встановлювали відповідність між малюнком та словом. Протягом уроку прослідковувалося впровадження технології Щоденні 5. Рефлексією уроку стало заповнення чек листів. 

Дякуємо за відкритість, за бажання розвиватися і обмінюватися досвідом роботи. Далі фотозвіт.

 

24.02.2022 Спеціальна школа напрошує на  08.50.  Школа ППД: Матєва Ірина Сергіївна. Урок в 1 класі ЯДС "Властивості води"

Увага! 08-09 лютого 2022року відміняється проведення запланованих відкритих уроків на базі Чорноморських ліцеїв  №№, №4, №6

 21.01.2022 року у Чорноморському ліцеї №4 проведено консиліум «Аналіз рівня адаптації учнів 1-х класів до навчання в школі (І етап)», основною задачею якого було  виявити проблеми, які з’явилися в першокласників в адаптаційний період, проаналізувати стан фізичного здоров’я. Виявлення «контрольної групи» – учнів у яких виникли труднощі в процесі адаптації та  дослідження причин труднощів адаптації. 

Класні керівники 1-х класів ознайомили вчителів із психолого-педагогічними характеристиками класів, озвучили виявлені проблеми, які з’явилися в учнів у адаптаційний період та запропонували шляхи їх подолання.

Жук Н.В., практичний психолог початкової школи, повідомила результати моніторингу стану психологічної адаптації учнів та зменшення кількості «контрольної групи» учнів у порівнянні з жовтнем 2021року . Учитель-логопед Матвєєва Є.Г. проаналізувала проведене нею обстеження фонетико-фонематичного порушення мови дітей, визначила основні напрямки подальшої роботи щодо логопедичної корекції учнів 1-х класів. 

 

Консультант ЦПРПП  Мягченко Л.Ф. підвела підсумки консиліуму та надала рекомендації щодо подальшої роботи.

 

 Зустріч для ЗЗСО відтерміновано. Державна служба якості освіти в Одеській області спільно із ЦПРПП пропонує провести серію онлайн заходів з підтримки та супроводу учителів, які братимуть участь у сертифікації 2022. Перша зустріч відбудеться 24 січня 2022 року онлайн на платформі ZOOM о 14.00 

 18.01.2022

До уваги вчителів! Продовжується фестиваль відкритих уроків та консультації - поради вчителям, які готуються пройти сертифікацію у 2023 році.

ПЕРЕНЕСЕНО 27.01.2022 на базі Олександрівського ЗЗСО ПЕРЕНЕСЕНО НА ЛЮТИЙ (ДАТУ ПОВІДОМИМО ДОДАТКОВО):
 - ЯДС. Урок - дослідження "Чи для всіх мед солодкий?". Вчитель Пилипчук Н.Ф.

- ЯДС. Урок дослідження"Що за диво цей мед". Вчитель Вакарь Я.В.

Майстер клас Шевченко Н.В. "Дотримання здорового способу життя"

 

08.02.2022 Чорноморський ліцей № 3:

08.45 Інтерактивний урок-квест в 1 класі: "Фінансова подорож улюбленими казками". Вчитель Нікончук Т.В.

 

09.02.2022 Чорноморський ліцей № 4:

08.45 - каб.10. Урок математики в 4 класі. "Дроби Порівняння дробів". Вчитель Розум Н.В.

09.35 каб 6. Урок математики у 1 класі "Додавання та віднімання в межах від 0 до 3" Вчитель Платонова А.І.

Тренінг від вчителів, які пройшли сертифікацію у 2022 році: Стець А.В. та Шкуратова О.П.

"Поради вчителям до успішного проходження сертифікації"

 

09.02.2022 чорноморський ліцей № 6:

08.50 - Урок англійської мови в 2 класі " Seasons and elothers". Вчитель Полянська О.І.

 

Графік проведення Консиліумів в ПШ "Адаптація учнів ПШ"

ЧЛ № 1 - 21.01.2022

ЧЛ № 2 - 10.01.2022

ЧЛ № 3 - 20.01.2022

ЧЛ № 4 - 21.01.2022 о 12.00

ЧЛ № 7 - 19.01.2022 

ОЗЗСО - 20.01.2022 о 13.00

МД ЗЗСО - 19.01.2022 о 14.00

ББгімназія - 17.01.2022 о 13.00

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щастя, успіхів в роботі, міцного здоров'я. Хай збудуться всі Ваші мрії в Новому році!

10 січня 2022 року в школах відбудуться засідання професійних спільнот. Тема засідань у вчителів початкової школи "Пріоритетний напрямок - виховна робота".

Вчителі 1-х класів запрошуються до Чорноморського ліцею № 4 (кер.Платонова А.І.)

Вчителі 2-х класів - до Чорноморського ліцею № 2 (керівник Матвєєва Т.В.)

Вчителі 3-х класів - до Чорноморського економіко-правового  ліцею № 1 (керівник Лозгачова Н.А.)

Вчителі 4-х класів - до Чорноморського ліцею № 2 (кер. Матвеєва В.В.)

Кожна школа на засіданні презентує свій кращий виховний захід (форма презентації довільна, тривалість виступу  5-7 хвилин)

На цьому тижні продовжили фестиваль відкритих уроків " Маю честь запросити" вчителі ЗОШ №2, 6  та НВК. Захопливі та неймовірно цікаві уроки побачили запрошені гості. Розпочала тиждень відкритих уроків  вчитель початкових класів ЗОШ №6   Михайлюк Т.В., яка  підготувала урок української мови в  2-Г класі  " Розпізнаю іменники, які називають один предмет і багато. Звуковий аналіз слів." Продовжила фестиваль вчитель ЗОШ №2,  урок англійської  мови  в 2-Г "Я  - українець". Та завершили  вчителі НВК  : Матєва І.С. урок ЯДС в 1-Б класі  " Досліджуємо властивості води".Бузажи М.В. 2-В клас  урок української мови "Становлення зв'язків слів у реченні . Правопис прийменників." Кармазіна В.М. 4-Б клас урок математики  "Додавання та віднімання складених іменованих чисел в одиницях вартості". Алфьорова Т.Д. урок ЯДС  у 2-Б класі " Які ознаки зими. Зимові місяці."  Терехова О.Г. урок літературного навчання  у 4-А класі " На родной земле. "Отечество"по В. Пескову , " Слово Родина" по Ю.Яковлеву "Что такое Родина наша?"А. Костецкий".  

   

Продовжується фестиваль відкритих уроків "Маю честь запросити". 3 грудня запрошують  на уроки вчителі  Чорноморського  ліцею  №6  : 

  3-В клас Літературне  читання .Урок позакласного читання " Усна народна творчість. Казка. Загадка. Скоромовка. Прислів'я." Вчитель Бабич О.Н.

 4--Г клас  Математика " Письмове додавання і віднімання двоцифрових чисел. Порівняння виразу і числа. Робота з геометричним матеріалом. Розв'язування  та порівняння задач." Вчитель: Стрюкова Л.Д.

4-Є клас ЯДС "Де на Землі спекотно, а де холодно". Вчитель Карпенко І. А.    

 

 

   Міський фестиваль відкритих уроків "Маю честь запросити"

 

Блог заступників директора: Запрошуємо на урок!

 https://docs.google.com/document/d/1IQaiGWu8wI54HHRL_vLuGxjzgsj8eoWj/edit?usp=sharing&ouid=114064969368890347211&rtpof=true&sd=true

 

 

На цьому тижні продовжили фестиваль відкритих уроків " Маю честь запросити" вчителі ЗОШ №2, 6  та НВК. Вчитель початкових класів №6  Михайлюк Т.В. підготувала урок української мови в  2-Г класі  " Розпізнаю іменники, які називають один предмет і багато. Звуковий аналіз слів." Продовжила фестиваль вчитель ЗОШ №2,  урок англійської  мови  в 2-Г"Я  - українець". І завершили  вчителі НВК  : Матєва І.С. урок ЯДС в 1-Б класі  " Досліджуємо властивості води".Бузажи М.В.

2-В клас  урок української мови "Становлення зв'язків слів у реченні . Правопис прийменників." Кармазіна В.М. 4-Б клас урок математики  "Додавання та віднімання складених іменованих чисел в одиницях вартості". Алфьорова Т.Д. урок ЯДС  у 2-Б класі " Які ознаки зими. Зимові місяці."  Терехова О.Г. урок літературного навчання  у 4-А класі " На родной земле. "Отечество"по В. Пескову , " Слово Родина" по Ю.Яковлеву "Что такое Родина наша?"А. Костецкий".  

 

          З метою піднесення престижу української мови  та її  популяризації

20 листопада 2021 року відбувся ІІ міський етап ХХІІ  Міжнародного конкурсу  імені Петра Яцика . У конкурсі взяли участь учні 3-4 класів закладів середньої освіти міста.

    Результати конкурсу:

3 кл.    І місце    Гірей Софія ЧЛ  №1 вчитель: Лозгачова Н.А. 

                   ІІ місце       Морозова Ольга ЧЛ №7  вчитель: Єрьоміна Л.М.

                  ІІІ місце     Димчишина Софія ББ гімназія  вчитель:Матвєєва С.А.

 

4 кл.         І місце           Пікало Влада  ЧЛ №4        вчитель: Загорняк Ю.В.

                    ІІ місце          Вуєк Олександра ЧЛ №7    вчитель:Барінова С.М.

                          ІІІ місце         Гриценко Марія ЧЛ №1    вчитель: Адирова В.В.

                                                Гайванюк Арина ЧЛ№2     вчитель: Матвеєва В.В.

                                                 Москвітін Вадим ЧЛ№3    вчитель: Стегар І.О.     

 

Оголошую подяку адміністрації та вчителям закладів середньої освіти міста за надане приміщення та допомогу в організації проведення конкурсу.

           22.11.2021 р .                                             Директор ЦПРПП    Л. Адаменко   

 

 

УВАГА! Повідомляємо, що планується проведення додаткового навчання за програмою «Супервізія як інструмент покращення якості освіти» для тренерів НУШ, які бажають здійснювати професійну підтримку вчителів початкової школи. Для проходження навчання необхідно до 7 листопада зареєструватися за посиланням https://forms.gle/4kUtdxxFtcEtmTi18 .

Про термін проведення навчання буде повідомлено додатково.

        В той час, як діти відпочивають на канікулах, вчителі початкової школи підвищують свій професійний рівень. У всіх школах відбувся семінар " Теорія та практика формувального оцінюваня" , який був запланований та організований консультантом ЦПРПП  Мягченко Л.Ф. та проведений тренером НУШ Клименко В.Г.

       Вдало підібрані теоретичні та практичні вправи, допомогли якомога глибше розкрити зміст формувального оцінювання. А гарний настрій та слова вдячності від вчителів - це позитивний фідбек для організаторів.


      Увага!  У зв'язку з переходом Одеської обл. у червону зону, постала необхідність змінити формат проведення семінару "Теорія та практика формувального оцінювання".

Новий графік проведення семінару:

23.10 о 13:00 Малодолинська та Бурлачобалківська  ЗОШ

25.10 о 10:00 - ЗОШ №2

25.10 о 13:00 - ЗОШ №3

26.10 о 10:00 - ЗОШ №1

26.10 о 13:00 - ЗОШ №4

27.10 о 10:00 - ЗОШ №6

25.10 о 13:00 - ЗОШ №7

Для вчителів Олександрівської ЗОШ та НВК строки проведення семінару будуть надано додатково. 


         Запрошуємо на консультацію всіх вчителів початкової школи та вчителів майбутніх 5-х класів за темою :                     " Теорія та практика формувального оцінювання ".

        За таким графіком :

  25  жовтня о 10:00 на базі ЗОШ № 2 - для вчителів  ЗОШ №1, 2, 3

  26  жовтня о 10:00 на базі ЗОШ № 4 - для вчителів  ЗОШ №4, 6, НВК

  27  жовтня о 10:00 на базі ЗОШ № 7 - для вчителів  ЗОШ №7

  28  жовтня о 10:00 на базі Олександрівської  ЗОШ - для вчителів шкіл :  Олександрівки, М. Долини та Б. Балки.

   


     7 жовтня на базі ЗОШ №2 відбулась нарада керівників міських методичних комісій на тему : " Методична робота в початковій школі" (керівник Мягченко Л.Ф.).

    Під час наради були обговоренні питання : планування роботи методичних комісій , атестація педагогічних працівників та вивчення досвіду атестуємих вчителів, сертифікація та методична допомога вчителям.

     По закінченню Мягченко Л.Ф. підвела підсумки заходу та надала рекомендації щодо подальшої роботи.

 

 

      6 жовтня 2021 року було проведено нараду  заступників директорів з навчально-виховної роботи.

  Тема."Атестація педагогічних працівників 2021-2022 н.р. Сертифікація. ІІІІ етап". Спілкування було плідним та ефективним. Тема була цікавою, тому дискусія була жвавою , а кінцевий результат задовільнив усіх присутніх.

Увага! Шановні заступники директорів шкіл з НВР початкової школи!

Запрошуємо Вас на нараду 11.06.2021 р. о 10.00 в ЗОШ № 2

План наради:

1. Підсумки 2020/2021 навчального року

2. Атестація педагогічних кадрів

3. Підготовка до серпневої конференції


25 травня Дистанційна Академія ВГ Основа
Запрошує вчителів початкової школи та вчителів математики 5-6 класів на вебінар "Математичний сторітелінг"
❗ Усі учасники вебінару зможуть отримати БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат❗
🔷 – Чи може математика бути зрозумілою?
– Чи може математика бути цікавою?
– А веселою?
ТАК!
За допомогою математичного сторітелінгу!
На вебінарі ми поділимось досвідом викладання “живої” математики із застосуванням наочних матеріалів.
Цей вебінар стане доцільним не тільки для вчителів, але й для батьків у період змішаного або дистанційного навчання, коли їм доводиться допомагати школярам у підготовці шкільних завдань
📢 Спікер:
📌Годована Галина Віталіївна
Викладач математики Малого каразинського університету ХНУ імені В. Н. Каразіна. Керівник гуртка «2х2» ЦДЮТ N1 Харківської міської ради. Переможець конкурсів «Scienсe on Stage» 2016 і 2018 років. Лауреат Європейського форуму «Scienсe on Stage» в м. Дебрецен, Угорщина. Переможець конкурсу «Luma Start International» 2017 року.
📌Годована Ніна Борисівна
Викладач фізики Харківського ІТ-коледжу (вiдокремленого структурного пiдроздiлу «Харкiвський фаховий коледж iнформацiйних технологiй Державного унiверситету телекомунiкацiй»), спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; голова Харківського обласного методичного об’єднання викладачів фізики та астрономі; увійшла в ТОП-50 фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine у 2019 році, учасник Європейського фестивалю

19.02.21 о 08.00 на базі НВК проводиться бінарний урок української мови та музичного мистецтва "Музична кав'ярня "Пригости мене розмовою українською мовою"

19.02.2021 о 14.00 , на базі ЗОШ №2 відбудеться міський семінар вчителів ПШ "Використання технологій критичного мислення на уроках української мови в початкових класах". Від кожної школи запрошується 2 учителя. З собою мати виконані домашні завдання

05 лютого 2021 року о 14.00 на базі Олександрівської школи відбудеться міський семінар-практикум для вчителів початкових класів. Запрошуються по 2 вчителі від школи.

Шановні вчителі, перевірити стан реєстрації на проходження сертифікації можна на сайті УЦОЯО за посиланням. Для цього  необхідно ввести номер Вашої реєстраційної карти - заяви.

Перевірити на якому етапі опрацювання документи можна за допомогою спеціального сервісу. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки-заяви до сервісу.

Звертаємо увагу на те, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 31 січня.

Шановні колеги!
Через технічний збій надсилаємо оновлене посилання на круглий стіл "Від А до Я про сертифікацію", що відбудеться 20 січня з 16.00 до 17.00
на заході будуть обговорюватись кроки реєстрації на сертифікацію та відповіді на питання учасників

 Долучитися до заходу на платформі Zoom можна за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/82682989663?pwd=M1hLV2xMM0VDOGpxTEVwY0FXR1Z4dz09

·        Ідентифікатор конференції:   826 8298 9663

·        Код доступу:   113113

Реєстрація на участь у безкоштовному семінарі від видавництва "Країна мрій". Семінар відбудеться 19.01.2021 о 15.00  Тема заходу «Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами інноваційних електронних освітніх ресурсів»

 

Цьогоріч Інститут модернізації та змісту освіти Міністерства освіти і науки України започатковує обговорення електронних версій фрагментів підручників з метою покращення якості навчальної літератури. Терміни розгляду bit.ly/3bJTSbH підручників для 4 класу – з 18 січня до 09 лютого 2021 року

15.01.2021 о 13.00

Долучитися до заходу на платформі Zoom можна за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/81914464788?pwd=QWFoZUJkcC9TWVRwbk5CNkF3dm50Zz09

 • Ідентифікатор конференції: 819 1446 4788

 • Код доступу: 114114

 

13.01.2021 Від А до Я про СЕРТИФІКАЦІЮ – 2021

ХОЧУ – Чи хочу я пройти шлях сертифікації?
МОЖУ – Чи є у мене знання, уміння та навички, які допоможуть пройти три етапи сертифікації?
ТРЕБА – Чи потребує суспільство кваліфікованих освітян?
Зрозуміло одне, є необхідність у спільній комунікації, саме тому, ЗАПРОШУЄМО вчителів початкових класів закладів освіти Одеської області долучитися 1⃣5⃣ січня о 1⃣3⃣ : 0⃣0⃣ до круглого столу «Від А до Я про СЕРТИФІКАЦІЮ – 2021»
Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/AH9aExA5mn3EoDvLA
Лист запрошення буде надіслано на електронну пошту, яку Ви зазначите під час реєстрації.

Зареєструватися на проходження сертифікації можна на офіційному вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти у строк від 18 до 31 січня.

 

Порядок проведення сертифікації педагогічних працівників встановлено відповідним положенням.

З 18 до 31 січня 2021 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації й проводитиметься у два етапи:

 • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
 • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.

Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

 

З метою розвитку напрямів STEM-освіти, підвищення зацікавленості

учнівської молоді природничими науками та розвитку власного інженерного

потенціалу – 25 січня 2021 року вдруге стартує «Інженерний тиждень». Захід

проводить Інститут модернізації змісту освіти (відділ STEM-освіти) спільно з

ГО «Про.Про.Лаб» у рамках меморандуму.

Запрошуємо до участі педагогічних працівників закладів освіти, які

використовують на своїх уроках/заняттях STEM-підхід або цікавляться цим

форматом і готові його спробувати на «Інженерному тижні». Цього року

навчальні матеріали адаптовані для включення в STEM-навчання учнів з

особливими освітніми потребами.

Для участі та отримання методичних матеріалів заходу необхідно до

15 січня 2021 року зареєструватися на сайті https://engineeringweek.org.ua/

Участь безкоштовна.

05.01.2021р о 14.00 онлайн нарада заступників директорів шкіл


Дашко Л.Ф. приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.
 
Тема: Конференция Zoom Дашко Л.Ф.  "Початкова школа"
Время: Это регулярная конференция Начать в любое время
 
Подключиться к конференции Zoom
https://us02web.zoom.us/j/88901386587?pwd=ZHBWSnB2WUlnNll4amtrZ25OQVM5dz09
 
Идентификатор конференции: 889 0138 6587
Код доступа: r0C6ag

Нагадуємо, що сьогодні 28.12.2020 о 10.00 на базі ЗОШ № 2 відбудеться останній тренінг по НУШ (ІІ сесія).

                                                                     о 14.00 у ММК навчальний семінар по роботі з електронними дидактичними матеріалами "Країна мрій" (1 клас). 

Семінари вчителів початкових класів  4 та 5 січня 2021 року відміняються за епідемічним станом.

05.01.2021 о 14.00 відбудеться онлайн конференція (zoom) для заступників директорів шкіл з початкової освіти. ПокликАння  на цю зустріч буде розміщено на поточній сторінці 04.01.2021

Українським центром оцінювання якості освіти затверджені правила проходження ЗНО для учителів початкових класів, які виявлять бажання взяти участь у сертифікації в 2021 році.

Тест ЗНО складатиметься зі 100 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування зможе отримати максимум 1 бал.

Для успішного складання іспиту вчителям необхідно набрати не менше 60 балів. Ті учасники, які не подолають визначений пороговий бал, не зможуть взяти участі в наступному етапі сертифікації.

Завдання незалежного тестування укладатимуться відповідно до Програми незалежного тестування фахових знань і умінь учителів початкової школи та Характеристики тесту.

Тестування відбудеться 27 лютого 2021 року. Реєстрація учасників триватиме з 18 до 28 січня.

Як відомо, у 2021 році в сертифікації зможуть взяти участь 2 тисячі вчителів.

Для ознайомлення з прикладами тестових завдань вчителі можуть скористатись сайтом ЗНО-ОНЛАЙН, на якому розміщені демонстраційний варіант тесту ЗНО для вчителів та тест, що складали учасники сертифікації у 2020 році. 

Вітаємо Скалу Світлану Геннадіївну, вчительку початкових класів Чорноморської загальноосвітньої школи №7 з успішним проходженням сертифікації у 2020 році! Бажаємо здоров'я та подальшого професійного вдосконалення!

У січні 2021 року буде проходити реєстрація вчителів початкових класів на участь у сертифікації наступного року. Пропонуємо реєструватися, проходити сертифікацію, професійно зростати та отримувати + 20%  до заробітної плати. 

Якщо буде необхідність - допоможемо пройти реєстрацію і підготуватися до проходження сертифікації. Головне мати бажання до професійного розвитку!

16.12.2020

УВАГА!

Шановні колеги, січнева конференція 2021 року для вчителів початкових класів відбудеться 04 — 05 січня 2021року у форматі комплексного навчання на базі ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ № 3, ОЗОШ. Програми семінарів -практикумів затверджені методичними об’єднаннями.

На семінари запрошуються по 2 вчителі початкових класів від школи на кожний семінар. Просимо учасників відповідально ставитися до дотримання протиепідемічних заходів.

Школи, на базі яких будуть проводитися семінари, надіслали домашнє завдання для майбутніх учасників семінарів. Виконання завдання підготує учасників до практичної роботи на семінарі.

Просимо уважно ознайомитися надісланий матеріал і підготуватися до практичної частини семінару. Визначитися з відвідуванням і отримати задоволення від спілкування з колегами, від подальшого професійного зростання.

Графік проведення семінарів складено з урахуванням епідемічних обмежень:

04.01.2021

09.00 — ЗОШ № 1

13.00 — ЗОШ № 2

05.01.2021

09.00 — ЗОШ № 3

13.00 — ОЗОШ

      Остаточне рішення про доцільність проведення офлайн семінарів-практикумів педагогів початкових класів, або про переведення в інший формат, або перенесення термінів проведення буде прийнято 29 грудня 2020 року спільно адміністраціями шкіл, методичними об'єднаннями вчителів.

 

Тренінг по НУШ  за програмою КЗВО АНОООР (ІІ сесія) почнеться 28.12.2020 о 10.00 на базі ЗОШ № 2. Прохання довести до відома всіх учасників І сесії, яка відбулася під час осінніх канікул.

 

 

15.12.2020 Л.Ф.Мягченко

 

06.11.2020 Повідомляємо, що з метою вивчення стану впровадження Нової української школи в 3-х класах закладах загальної середньої освіти кафедрою дошкільної і початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» підготовлено інструментарій моніторингу для вчителів початкової школи та батьків учнів.        

Просимо довести до відома вчителів початкової школи, батьків та сприяти участі у моніторингу за посиланнями : https://forms.gle/tMNC4tyF5etHDwMg6  (для батьків),  https://forms.gle/txDtF35cGqWEQoXU7 (для вчителів).

Моніторинг триватиме до 13 листопада 2020 року.

 

06.11.2020 Просимо поінформувати та сприяти участі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста у вебінарі.

 На виконання листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 03.11.2020 № 22.1/10-2275 Одеська академія неперервної освіти інформує про проведення вебінару «Реалізація предметної інтеграції за допомогою наборів LEGO Mindstorms».

Вебінар організовано ТОВ «Інноваційні Освітні Рішення» з метою ознайомлення педагогічних працівників закладів освіти різних типів та форм власності з новітніми технологіями та застосуванням їх в освітньому процесі.

Захід відбудеться 13 листопада 2020 року о 16:00.

Учасники вебінару обговорять: 1.Проблеми сучасного підходу до навчання дітей.2. Робототехніка – навчаємось через дію з наборами Lego Education.3. Реалізація предметної інтеграції за допомогою наборів LEGO Mindstorms.

Для участі необхідно зареєструватися та заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/KgGERHhskWjxGiP67 .

Напередодні вебінару на зареєстровану електронну адресу буде надіслано лист з посиланням, за яким можна буде перейти до участі у вебінарі.

Участь безкоштовна. Всім учасникам по закінченню вебінару буде надіслано сертифікат учасника. 

 

Увага!   28 жовтня  о 9.00 годині на базі ЗОШ №  6 відбудеться міський семінар для вчителів початкових класів.

Тема "Навчально  -  дослідницька і пошукова діяльність молодших  школярів на уроках природознавства, ЯДС і математики". 
Запрошуються  по три вчителі від кожної  школи. 

 Домашнє завдання для учасників семінару. 

Увага!  29 жовтня 2020р. о 09.00. на базі ЗОШ №4 відбудеться міський семінар -практикум:  

 

«ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОЗВИТКУ ЗВ’ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ».

Домашнє завдання для учасників семінару 

2019/2020

Перелік обладнання для початкової школи. Нові стандарти. Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи. Затверджений наказом МОНУ від 07.02.2020 № 143, зареєстрований в Міністерстві юстиції 11.03.2020 за №258/34541

Подключиться к конференции Zoom
https://us02web.zoom.us/j/98505822200?pwd=bjZKUWFsaWNnUzM0QWkxZlJGK3dpdz09

Идентификатор конференции: 985 0582 2200

Пароль: 095403 

27.04.2020 о 10.00 відбудеться онлайн-нарада (zoom-конференція) заступників директорів шкіл з НВР (Початкова освіта). можна зайти за посиланням або за ID. Але на Вашому комп'ютері або ноутбуці має бути встановлено програмку zoom.

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/92990317257

Meeting ID: 929 9031 7257

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України проводить Всеукраїнську онлайн конференцію «Нова українська школа:

педагогічні інновації в системі початкової освіти». На конференції українські науковці представлять варіативні шляхи впровадження концептуальних засад Нової української школи в практику діяльності закладів загальної середньої освіти.

Долучитися до участі в онлайн конференції можна як слухач під час відеотрансляції. Посилання  на відеотрансляцію буде розміщено на офіційних ресурсах ІМЗО та НАПН України 23 березня.

Зареєструватися та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням: https://forms.gle/pMJ3FzgjdNaatpz3A .

 

У цьому році процес вибору підручників відбуватиметься наступним чином:

 • учителі ознайомлюються з підручниками, обоговорюють їх;
 • педагогічна рада затверджує решення колективу;
 • школа заповнюю спеціальну форму щодо результатів відбору у Державній інформаційній системі освіти (ДІСО), яка автоматично передає дані до ІМЗО та МОН.
 • Рішення педагогічної ради оприлюднюється на сайті закладу освіти.

УВАГА! ГОТУЄМОСЯ ДО СІЧНЕВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Локації № 1, № 3 

Локації № 2, 4, 5

Прошу побачити кількість відвідувачів, які побачили місце локації. Повідомити про результат Мягченко Л.Ф. до 27.12.2019

2018/2019

22.03.2019

Відповідно до листа КЗВО "Академія неперервної освіти" від 21.03.2019 №254 з 25 по29 березня 2019 року проводиться ІІ етап моніторингу, мета якого полягнає в емпіричному вивченні ставлення учителів 1-х класів до змін у початковій школі та готовності їх до подальшого впровадження реалізації Концепції НУШ. У опитуванні обов’язково беруть участь усі вчителі 1-х класів початкової школи.

Пропонується анкета у Google-формі. Доступ до анкети за посиланням https://goo.gl/forms/yCDQQkfJDBL9oZG52

 

 04.03.2019 УВАГА! Це важливо!

На виконання Постанови КМ України від 27.02.2019 №130 "Деяки питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" КЗВО "Академія неперервної освіти просить надати до 06.03.2019 дані про вчителів, які мають пройти навчання впродовж березня - листопада 2019 року за відповідними категоріями (форми нижче - за посиланням). Підстава - Лист КЗВО "Академія неперервної освіти" від 01.03.2019 № 170. Дані надсилати у електронному вигляді на адресу zavmk@ukr.net

22.11.2018

з 26 листопада до 10 грудня 2018 року відбудеться І етап моніторингу з вивчення проблематики впровадження освітніх змін в школах Одещини. У анкетуванні мають взяти участь всі вчителі 1-х класів та батьки учнів 1-х класів (вибірково: з кожного класу - 10 батьків). Анкетування проводиться у Google - формі за посиланням

анкета для батьків

 

анкета для вчителів

Лист КЗВО "Одеська академія неперервної освіти ООР" від 21.11.2018 № 866 

Інструкція з проведення моніторингу (анкетування) 

Пояснювальна записка (мета та завдання моніторингу)

18.09.2018

Всеукраїнська акція "Навчаємося вчити по новому". Пропонуємо вчителям початкових класів уважно ознайомитися з умовами акції та взяти участь. Ми впевнені, що серед вчителів нашого міста є сучасні, креативні, творчі та небайдужі педагоги. Нагадуємо, що у листопаді стартує наш третій міський педагогічний коворкінг. Чекаємо замовлень на участь.

 12.09.2018 Шановні колеги!

 Департамент освіти  інауки ОДА звертає Вашу увагу на необхідність усунення технічної помилки у посібниках серії «Шкільна бібліотека» («Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1, 2 класах» та «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах»), наклеївши наліпку на останній сторінці книжкового блоку на логотип  FEST на текст «Книжки «Видавництва Старого Лева».

Додатково рекомендуємо провести заміну  сторінки  6-13 у підручнику «Російська мова» для учнів 3 кл. (автори О.І. Самонова, В.І. Статівка), 2013 року видання, видавництва «Генеза».

Виправлений електронний варіант підручника, виданий видавництвом «Генеза» у 2018 році, направлений листом Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 11.09.2018 № 2583/02/52-02-03 .школи отримали 12.09.2018 на електронну пошту.

Прохання надати зворотню інформацію про заміну певних сторінок у підручнику Мягченко Л.Ф. 17.09.2018 за телефоном

2017/2018н.р.

Download
Наказ ВО від 24.05.2018 №103-кв
Про відрядження на тренінг вчителів англійської мови, які викладатимуть у перших класах Нової української школи
Одесса тренинг для учител.англ. червень.
Microsoft Word Document 66.5 KB

24.05.2018

На сайті svitdovkola.org — інформація з перших рук: нові оригінальні навчально-методичні матеріали до підручника “Я досліджую світ” від видавництва “Світич”.

17.05.2018

В п'ятницю 18 травня, видавництво Ранок 💥проводить унікальний онлайн-марафон 👩‍🏫👨‍💼, присвячений старту реформи освіти у 1-х класах «Нова українська школа: 30 важливих питань». 
Реєструйтеся прямо зараз, 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️ кількість учасників обмежена! Чекаємо на вас і вже готові відповісти на всі питання
://inschool.ranok.com.ua/

Download
Форма для отримання сертифікатів
Прохання заповнити форму, внести всіх, хто брав участь у навчальних тренінгах. В електронному вигляді надіслати заповнену форму до ММК
СПИСКИ ВЧИТ ПК тренінги.xls
Microsoft Excel Table 39.5 KB
Download
Лист видавництва "Ранок" від 02.05.2018 №367/18
Можливість ознайомитися з підручниками 1 класу вже сьогодні!
Лист вид-ва Ранок № 367.18 від 02 травня
Adobe Acrobat Document 1.3 MB

10.05.2018

Шановні колеги!
Інформуємо вас про проведення Національною академією педагогічних наук України онлайн-конференції для фахівців початкової освіти "Нова українська школа: методичний коментар до впровадження Типової освітньої програми". 

Під час конференції будуть прокоментовані основні положення Типової освітньої програми, створеної робочою групою під керівництвом О.Я. Савченко; представлені підручники для 1 класу, розроблені за цією програмою видавництвами "Ранок", "Оріон", "Грамота", "Освіта"; надані співробітниками відділу початкової освіти методичні рекомендації щодо реалізації програми. 
Конференція розпочинає роботу 10 травня 2018 року о 13 годині.
Реєстрацію учасників відкрито на сайті: http://www.augustconf.org/

Всі зареєстровані учасники отримають доступ до матеріалів конференції - презентацій, записів виступів, електронних версій конкурсних підручників, їх демоверсій тощо.

07.05.2018

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на майстер-класи для вчителів початкової школи.
Майстер-класи проводить Світлана Олексіївна Скворцова, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, співавтор Типової освітньої програми з математики для 1-2 класів, співавтор навчальних зошитів з математики для пілотних 1-х класів НУШ. 
Дата проведення: 12 травня 2018 року.
10.00 - 11.20 – «Врахування нейрофізіологічних особливостей молодших школярів у навчанні математики».
11.20 – 11.30 – Перерва.
11.30 – 13.00 – «Реалізація діяльнісного підходу у навчанні математики в 1-му класі». 
Місце проведення: головний корпус ПНПУ ім. К. Д. Ушинського, вул. Старопортофранківська 26, ауд. 64, 3 поверх.
Майстер-класи безкоштовні. Учасники семінару-практикуму одержать сертифікати. Попередня реєстрація для вчителів за посиланням 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWcj5ApHuZved5pdIaA3mjd7NTyR3tiwxTR0v9QSmBy8Gb4g/viewform

З повагою, Яна Станіславівна Гаєвець
Download
Лист ООІУВ від 18.04.2018 №342
"Навчально-методичне забезпечення учнів 1-х класів Нової української школи"
вебінар 20 квітня.jpg
JPG Image 2.6 MB

 13.04.2018 Нагадування: 21 квітня 2018 року на базі школи № 1 відбудеться міська олімпіада молодших школярів з української мови. Початок олімпіади о 10.00

05 квітня 2018р. на базі ЗОШ № 4 вдало пройшов тренінг 2 сесії підготовки вчителів майбутніх перших класів у місті Чорноморськ.

Настрій у аудиторіях був позитивний. Робота була організована ефективно. Чергувалися теоретичні 5-хвилинки, тренінги, презентації, руханки.

            Вчителі опрацьовували Новий Державний стандарт початкової освіти, структуру модельної навчальної програми і підходи до моделювання.

Обговорювали як краще організувати  планування на тиждень, планування на день. Згадували та дізнавалися про навчальні види діяльності, в основі яких діяльнісний підхід.

            Розмова була і про роль учителя у формуванні психологічно безпечного середовища в класі, і про забезпечення права вибору дитини. Педагогіка партнерства – це те чого вимагає сьогодні суспільство від школи. Партнерство з батьками – це новий формат взаємодії вчителя і батьків. Батьки мають бути залучені до навчально-виховного процесу. Обговорювали стилі спілкування, ділилися досвідом.

            Ми щиро вдячні нашим тренерам - Олені Скобліковій (ЗОШ №4) та Валентині Клименко (МДЗОШ) за професійний підхід, та якісну підготовку тренінгів!

 

            Разом будемо вирішувати питання створення нового освітнього середовища в 1-х класах: держава-громада-батьки та вчителі. Більшість вчителів розуміють необхідність змін, тому в нас зростає впевненість у тому, що з 1 вересня у майбутніх перших класах діти будуть навчатися із задоволенням.

20.03.2018

Друга сесія тренінгу для вчителів майбутніх перших класів планується на 05.04.2018 на базі ЗОШ №4 

20.03.2018 Увага! Прохання надати інформацію  у електронному варіанті про вчителів, які будуть працювати у 1-х класах у 2018/2019 н.р. на запит департаменту освіти і науки ОДА до 22.003.2018.Форма додається 

26.02.2018

Увага! 

На цьому тижні відбудуться: 01.03.2018 о 14.00 у ММК - засідання міської методичної ради (Список запрошених буде передано телефонограмою)

02.03.2018 о 09.00 - тренінг для вчителів початкових класів, які у 2018/2019 році беруть 1 класи. 1 група (ЗОШ №". ЗОШ № 3, НВК, МДЗОШ, ОЗОШ, ББЗОШ)

03.03.2018 о 09.00 2 група (ЗОШ №1, ЗОШ №4, ЗОШ № 6, ЗОШ № 7) 

На сторінці "Календар подій розміщено план заходів на березень 2018р.

26.02.2018

Увага! Через карантин внесено деякі зміни у календарний план масових заходів.

Переносяться з 28.02.2018 семінар для вчителів початкових класів

з 01.03.2018 Гала-концерт міського фестивалю "Заради життя"

з 02.03.2018 міський турнір юних географів

Про дати проведення зазначених заходів ми повідомимо пізніше.

21.02.2018

Одеський обласний інститут удосконалення вчителів повідомляє, що 24 лютого о 16.00 в Лабораторії освітніх змін (Одеса, вул Грецька,1а) відбудеться зустріч з Іллєю Філіповим, співзасновником студії онлайн-освіти ЕдЕра на тему "Що важливо знати про онлайн-курс для вчителів початкових класів". Запрошуються всі зацікавлені особи.

15.02.2018

УВАГА! Навчання вчителів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 н.р. буде перенесено через хворобу тренерів. Про час  та місце проведення тренінгів буде додаткове повідомлення. Виконання наказу ВО від 14.02.2018 № 5-м призупинено.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки ОДА від 09.02.2018 у місті Чорноморськ курси для вчителів майбутніх 1-х класів заплановані на 20 і 21 лютого 2018 р. (перший етап) на базі ЗОШ № 2. Початок о 09.00 Запрошуємо вчителів, які планують працювати у 1-х класах та заступників директорів шкіл з НВР початкових класів. Всі питання вирішувати з Л.Ф.Мягченко

з 01 лютого 2018 року на платформі Ед Ера працюють у повному режимі дистанційні курси для всіх небайдужих. Курси обов'язково мають пройти заступники директорів з НВР початкової школи, вчителі початкових класів, які з вересня 2018 року будуть працювати у 1-х класах, вчителі іноземної мови, фізичної культури, мистецтва, які також планують працювати з 1-ми класами. Обов'язково пройти повний курс, отримати електронний сертифікат, який необхідно роздрукувати.

29.01.2018 - 03.02.2018 на базі ООІУВ проводився тренінг з підготовки тренерів для вчителів НУШ. Від м.Чорноморськ підготовлені тренери - Клименко В.Г, заступник директора з НВР МДЗОШ і Скоблікова О.В., заступник директора з НВР ЗОШ № 4.