2022/2023


24 лютого 2023 року вчителі Бурлачобалківскої гімназії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області провели відкриті онлайн-уроки. Подкуйко И.В. провела урок ЯДС в 2 класі по темі «Пізнаю весну. Весняні місяці», Цветковська Л.М. провела урок математики в 3 класі «Узагальнення и систематизація матеріалу».

 

Вчителі формували природничо-математичні компетентності через пізнавальну діяльність, інтерес  учнів  до предмету, самооцінку. Найбільший інтерес викликали в учнів цікаві логічні завдання, ігри, узяті з навколишнього життя, пов’язані зі знайомими речами. Для формування позитивної мотивації вчителі використовували  заохочення, похвалу, переживання ситуації успіху. Форми та методи роботи відповідали рівню розвитку здобувачів освіти, проводилися в рамках діяльнісного, компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходів.

 

У Чорноморському ліцеї № 3 Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області з 30.01 по 03.02 пройшов марафон відкритих уроків в рамках тижня атестації.

Так, 30.01.2023 р. Крохмаль С.О., вчитель початкових класів провела урок з літературного читання. Тема: «Сучасна казка. Казка «Лисичка-комерсантка», Галина Гузовська-Корицька». Під час уроку учні виконували інтерактивні вправи, методи критичного мислення. «Крісло автора», «Сенкан», «Сторітеллінг». Завдання для розвитку творчих здібностей дали можливість організувати пошукову та колективну роботу здобувачів освіти.

02.02.202 р. Куцевалова Л. В., вчитель початкових класів провела урок з ЯДС. Тема: «Права та обов’язки дітей». Цікава форма проведення уроку урок-аукціон. Завдання творчого і пошукового характеру були цікавими для учнів. Діти працювали у групах, володіють базовими поняттями та термінологією, вміють розв’язувати елементарні питання в галузі права.

03.02.2023 р. Ковтун Н.В., вчитель початкових класів провела урок з української мови. Тема: «Прикметник. Утворення прикметників від іменників. Визначення роду прикметників». Були використані евристична бесіда, робота в парах – це під час перевірки домашньої роботи; під час вивчення нового матеріалу були використані вибірковий і творчий словниковий диктанти, «мозковий штурм», «робота з підручником» цікава групова робота.

За висновками комісії  уроки  пройшли на високому професійному рівні та отримав схвальні відгуки колег. Були відзначені такі позитивні моменти, як чітке планування уроку, добірка цікавих форм роботи та дидактичного матеріалу, дружня атмосфера та гарне порозуміння між вчителями та учнями.

У Чорноморському ліцеї № 4 Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області 01.02.2023 р. пройшов відкритий урок з математики в 1 класі. Вчителем Загорняк Ю. В., на уроці були реалізовані дидактичні принципи. Навчання носило розвивальний характер (логічність, системність, проблемність, пошуковість, творчість).  Вчитель доцільно і уміло використовувала активні форми навчання, кооперативну діяльність у парах. Під час уроку вчитель оптимально використовує методи та прийоми навчання (проблемно-діалогічного, перцептивного, самостійної роботи тощо) у процесі навчання здійснює зворотній зв'язок з усіма учнями. Завдання та матеріал дуже вдало підібрані. Діти на уроці буди дуже активними, адже завдання були дуже цікавими.

20 січня 2023 року в Чорноморському ліцеї № 7 Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відбувся відкритий виховний захід у 3- В класі на тему: «Найкраща у світі – моя Україна – у цілому світі одна!». Захід провела вчитель початкових класів Шведюк Т.А. Під час заходу учні були об’єднанні навколо колективної творчої справи та виготовили український віночок – оберіг класу.

 

Захід був насичений добром та всеєдністю. Яскраві виступи учнів, щирі слова про Батьківщину та народні символи згуртували маленьких здобувачів освіти. На згадку учні отримали подарунки – патріотичні значки. 

06 січня в Чорноморському ліцеї № 3 Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відбулось методичне об’єднання вчителів початкових класів. На засіданні було розглянуто використання «Дидактичного мультимедійного контенту для початкових класів КМ MEDIA Ed Profi», видавництво «Країна Мрій»

Навчальний дидактичний мультимедійний контент для початкових класів «KM Media EdProfi» рекомендований для використання у початкових класах згідно з переліком, затвердженим МОН, і схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Комісією з інформатизації змісту закладів освіти і науки України (Лист 07.06.2018 №221/12-Г-32) та Комісією з педагогіки та методики початкового навчання (Лист 04.09.2019 №22.1/1-Г-923). Програма охоплює теми 1, 2 класів Нової української школи та 3, 4 класів початкової школи. Також, вчителі прийняли участь та прослухали конференцію «Впровадження інтегрованого компетентнісного навчання в початковій школі за допомогою ЕОР»  Завдяки новій методиці викладання за допомогою мультимедійного континенту "KM Media ED Profi" учні із задоволенням навчаються і працюють на уроках. Цікава математика, творчі завдання, дидактичні ігри, вправи з письма викликають неабиякий інтерес до навчання.

 

Проведення уроків з демонстрацією та залученням таких сучасних засобів - виключно позитивно впливає на якість процесу навчання дітей.

У Чорноморському ліцеї №3 Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області 10 листопада 2022 року за перемогу в шкільному етапі міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика змагалися 6 учнів третіх класів та 6 четвертокласників. Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють працювати з текстом та твором.

За результатами конкурсу, відповідно до суми набраних балів, членами журі визнано наступних переможців:

І місце:  Панчеха Олександра, учениця 3-А (вчитель Нікончук Т.В.);

               Ашихіна Катерина, учениця 3-Б класу (вчитель Ковтун Н.В.);

              Лопушанський Іван, учень 4-Б класу (вчитель Міняйленко І.Ю.);

ІІ місце: Чистякова Аліна, учениця 3-А класу(вчитель Нікончук Т.В);

                Бабенко Альона, учениця 3-Б класу (вчитель Ковтун Н.В.);

               Галкін Михайло, учень 4-Б класу (вчитель Міняйленко І.Ю.);

ІІІ місце: Паша Ауріка, учениця 4-А класу (вчитель Крохмаль С.О.).

          Вітаємо переможців шкільного етапу конкурсу!

(2021/2022 н.р.)

Download
Форум вчителів початкової школи
Програма насичена, вважаємо є сенс взяти участь
Програма_форуму_ОАНО_2022_(2).docx
Microsoft Word Document 105.5 KB
Download
Орієнтовна форма супровідного листа для учнів з числа внутрішньо переміщених осіб
Oriientovna-forma-suprovidnogo-lista-dly
exe File 10.8 KB

31.03.2022 

Звертаємо увагу, працівниками КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» розроблено методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного стану, ознайомитись з якими можна за покликанням https://kdpo.odessaedu.net/ .

З метою забезпечення психологічного супроводу учнів початкової школи пропонуємо скористатися матеріалами за покликанням https://www.facebook.com/946471355557467/posts/1811977629006831/

30 березня Міністерстві освіти і науки України ухвалило рішення про зміну термінів реєстрації для проходження сертифікації педагогічних працівників

Упродовж 1–15 серпня 2022 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації й проводитиметься у два етапи:

 • основний етап (01–08 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону
 • додатковий етап (09–15 серпня) – у межах загальної граничної кількості (2500 вчителів)

Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2022 році достроково буде припинено в разі, якщо 2500 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

 

Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі  беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

Download
Лист МОНУ від 29/03/2022 № 1/3725-22
Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного стану
Про організацію освітнього процесу в поч
Adobe Acrobat Document 135.1 KB

 

     

Інститут педагогіки НАПН України запровадив освітній проєкт «Світ чекає крилатих», який надає доступ до навчальних матеріалів для забезпечення дистанційного освітнього процесу на період запровадження військового стану в Україні в закладах загальної середньої освіти.

Головна особливість освітньої системи «Світ чекає крилатих» полягає в нових підходах до інтеграції змісту. Система ґрунтується на такій особливості дитини, як цілісне сприймання світу, а також побудована на засадах критичного мислення та діяльнісного підходу.

Навчальні матеріали розраховані на учнів 1-4 класів. Ознайомитися з матеріалами можна за посиланням.

Нагадаємо, від 28 березня 2022 року Всеукраїнський розклад містить онлайн-уроки з фізичної культури.

14.03.2022 відновлюється освітній процес в закладах загальної середньої освіти міста Чорноморськ.

Download
Лист відділу освіти Чорноморської міської ради
Щодо організації дистанційного навчання з 14.03.2022
Лист ВО 11.03.2022 № 404 Організація дис
Microsoft Word Document 36.6 KB

МОН України на власному сайті розмістила Всеукраїнський розклад онлайн уроків 

В тому числі, для 1 - 4 класів. Можна скористатися якщо в школі  вчителів не вистачає, або скористатися матеріалами фрагментарно вчителям підчас проведення власних уроків.

З понеділка ми відновлюємо освітній процес. Зважаючи на ситуацію в країні, він проходитиме в дистанційному форматі.
Корисні ресурсами для врахування в роботі вчителям початкової школи.

 

1. Офіційний сайт КЗВО «Академія неперервної освіти Одеської обласної ради», розділ «Школа в цифровому світі». https://itschool.odessaedu.net/uk/site/index.html 

 2. Освітній портал ( велика кількість розробок уроків 1-11 класи): https://urok-ua.com 

3.Освітній портал ( велика кількість розробок уроків, позакласних заходів, статей педагогічної тематики): https://naurok.com.ua 

 4. Навчальні ресурси на українському сервері у відкритому доступі! Наш партнер Mozaik Education надає підтримку Україні (Український сервер ua.mozaweb.com — у відкритому доступі! (edpro.ua):

а)https://www.dreamschool.com.ua/form

б) https://www.youtube.com/.../%D0%92%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1...

або

https://edpro.ua/blog/ua-mozaweb-com-free... 

5.Сайт Одеського ліцею з початковою школою та гімназією «Школа мрії», що містить безкоштовні онлайн заняття та курси: посилання на реєстрацію для такого навчання:https://www.dreamschool.com.ua/form 

Контактна особа: Нікіточкін Дмитро, телефон, телеграм +380937743366. 

 6.Авторська школа математики В’ячеслава Ярмака «Learnayzer»:

https://www.youtube.com/.../%D0%92%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1... 

7. Казки (аудіо) українською мовою: АУДІОКАЗКИ українською мовою ОНЛАЙН безкоштовно (svitkazok.in.ua)  

8. Науковий дитячий канал «Цікава наука»: https://www.youtube.com/c/cikavanauka 

 9. Портал розвитку дитини (з цікавими практичними завданнями): https://childdevelop.com.ua 

 10. Приватний заклад загальної середньої освіти «Центр освіти «Глобал»: реєстрація на безкоштовне навчання за посиланням  

https://www.20globalschool.com. 

11. Освітній ресурс "Уміти" https://umity.in.ua/resources/

10.03.2022                 АКАДЕМІЯ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Шановні педагоги, ми вдячні Вам, що в такий нелегкий час для нашої України, Ви разом з нами!
З 9 березня КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" продовжила роботу на курсах підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників згідно графіку, лише змінивши формат навчання. Наразі усі курси підвищення кваліфікації проходять у дистанційному форматі. Так, впродовж двох днів на курсах підвищення кваліфікації розпочали навчання понад 300 педагогів: 9 березня - 7 груп, а 10 березня - 6 груп слухачів. Зміна формату навчання відбулася з метою мінімізації ризиків для життя і здоров’я слухачів курсів та працівників академії в умовах воєнного стану.
Ми вдячні слухачам курсів підвищення кваліфікації, котрі з розумінням поставилися до ситуації та переорієнтувалися на дистанційний формат навчання. В свою чергу, куратори курсів підвищення кваліфікації та викладачі роблять все необхідне для того, щоб навчальний процес був конструктивним, а всі організаційні питання оперативно вирішувалися.
Також, співробітники академії відкриті до надання консультативної та психологічної допомоги. Тримаймося разом, бо ми сила!
колектив КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради"
Керівникам шкіл відправлено наказ відділу освіти про підвищення кваліфікації у березні 2022. Хто отримав запрошення від АНОООР  на власну електронну адресу, має отримати в школі направлення на підвищення кваліфікації (звертатися до заступника директора школи з НВР).. З вдячністю за розуміння і ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ. ЦПРПП

Увага! Просимо всіх вчителів початкової школи зареєструватися за посиланням для навчання за програмою "інтерактивна програма Edugames". Навчання вчителів початкових класів ЗЗСО міста Чорноморськ проводиться за ініціативою депутата Верховної ради України Колебошина С.В.буде три навчальні вебінари, тривалість кожного 1,5-2 години. Навчання буде проводитися орієнтовно у другій половини дня орієнтовно з 15.00. Про початок навчання повідомимо додатково після проведення реєстрації.

 

 23 лютого 2022 р.на на базі Чорноморського ліцею №6 відбулися відкриті уроки для вчителів початкової школи. На урок завітав і міський голова Василь Олександрович Гуляєв.

Чашуріна Тетяна Станіславівна провела урок критичного мислення з математики "Вивчені випадки множення та ділення двоцифрових та трицифрових чисел на одноцифрове". Під час уроку прослідковувалися зв'язки з курсом ЯДС, Дизайн і технології. Учні виконували різноманітні завдання та будували шпаківню. Тетяна Станіславівна ознайомила дітей з науковими фактами з життя птахів та вміло використала ці дані для закріплення вивчених випадків множення та ділення двоцифрового та трицифрового числа на одноцифрове.

3 урок (09.40) каб 113 - Полянська Олена Ігорівна урок англійської мови у 2 класі "Food fnd drinks". Вчителька підібрала завдання, що сприяли розвитку зв'язного мовлення: діти доповнювали речення, за малюнками, співали пісню, знаходили зайві слова, встановлювали відповідність між малюнком та словом. Протягом уроку прослідковувалося впровадження технології Щоденні 5. Рефлексією уроку стало заповнення чек листів. 

Дякуємо за відкритість, за бажання розвиватися і обмінюватися досвідом роботи. Далі фотозвіт.

 

24.02.2022 Спеціальна школа напрошує на  08.50.  Школа ППД: Матєва Ірина Сергіївна. Урок в 1 класі ЯДС "Властивості води"

Увага! 08-09 лютого 2022року відміняється проведення запланованих відкритих уроків на базі Чорноморських ліцеїв  №№, №4, №6

 Зустріч для ЗЗСО відтерміновано. Державна служба якості освіти в Одеській області спільно із ЦПРПП пропонує провести серію онлайн заходів з підтримки та супроводу учителів, які братимуть участь у сертифікації 2022. Перша зустріч відбудеться 24 січня 2022 року онлайн на платформі ZOOM о 14.00 

Графік проведення Консиліумів в ПШ "Адаптація учнів ПШ"

ЧЛ № 1 - 21.01.2022

ЧЛ № 2 - 10.01.2022

ЧЛ № 3 - 20.01.2022

ЧЛ № 4 - 21.01.2022 о 12.00

ЧЛ № 7 - 19.01.2022 

ОЗЗСО - 20.01.2022 о 13.00

МД ЗЗСО - 19.01.2022 о 14.00

ББгімназія - 17.01.2022 о 13.00

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щастя, успіхів в роботі, міцного здоров'я. Хай збудуться всі Ваші мрії в Новому році!

10 січня 2022 року в школах відбудуться засідання професійних спільнот. Тема засідань у вчителів початкової школи "Пріоритетний напрямок - виховна робота".

Вчителі 1-х класів запрошуються до Чорноморського ліцею № 4 (кер.Платонова А.І.)

Вчителі 2-х класів - до Чорноморського ліцею № 2 (керівник Матвєєва Т.В.)

Вчителі 3-х класів - до Чорноморського економіко-правового  ліцею № 1 (керівник Лозгачова Н.А.)

Вчителі 4-х класів - до Чорноморського ліцею № 2 (кер. Матвеєва В.В.)

Кожна школа на засіданні презентує свій кращий виховний захід (форма презентації довільна, тривалість виступу  5-7 хвилин)

На цьому тижні продовжили фестиваль відкритих уроків " Маю честь запросити" вчителі ЗОШ №2, 6  та НВК. Захопливі та неймовірно цікаві уроки побачили запрошені гості. Розпочала тиждень відкритих уроків  вчитель початкових класів ЗОШ №6   Михайлюк Т.В., яка  підготувала урок української мови в  2-Г класі  " Розпізнаю іменники, які називають один предмет і багато. Звуковий аналіз слів." Продовжила фестиваль вчитель ЗОШ №2,  урок англійської  мови  в 2-Г "Я  - українець". Та завершили  вчителі НВК  : Матєва І.С. урок ЯДС в 1-Б класі  " Досліджуємо властивості води".Бузажи М.В. 2-В клас  урок української мови "Становлення зв'язків слів у реченні . Правопис прийменників." Кармазіна В.М. 4-Б клас урок математики  "Додавання та віднімання складених іменованих чисел в одиницях вартості". Алфьорова Т.Д. урок ЯДС  у 2-Б класі " Які ознаки зими. Зимові місяці."  Терехова О.Г. урок літературного навчання  у 4-А класі " На родной земле. "Отечество"по В. Пескову , " Слово Родина" по Ю.Яковлеву "Что такое Родина наша?"А. Костецкий".  

   

Продовжується фестиваль відкритих уроків "Маю честь запросити". 3 грудня запрошують  на уроки вчителі  Чорноморського  ліцею  №6  : 

  3-В клас Літературне  читання .Урок позакласного читання " Усна народна творчість. Казка. Загадка. Скоромовка. Прислів'я." Вчитель Бабич О.Н.

 4--Г клас  Математика " Письмове додавання і віднімання двоцифрових чисел. Порівняння виразу і числа. Робота з геометричним матеріалом. Розв'язування  та порівняння задач." Вчитель: Стрюкова Л.Д.

4-Є клас ЯДС "Де на Землі спекотно, а де холодно". Вчитель Карпенко І. А.    

 

 

   Міський фестиваль відкритих уроків "Маю честь запросити"

 

Блог заступників директора: Запрошуємо на урок!

 https://docs.google.com/document/d/1IQaiGWu8wI54HHRL_vLuGxjzgsj8eoWj/edit?usp=sharing&ouid=114064969368890347211&rtpof=true&sd=true

 

 

На цьому тижні продовжили фестиваль відкритих уроків " Маю честь запросити" вчителі ЗОШ №2, 6  та НВК. Вчитель початкових класів №6  Михайлюк Т.В. підготувала урок української мови в  2-Г класі  " Розпізнаю іменники, які називають один предмет і багато. Звуковий аналіз слів." Продовжила фестиваль вчитель ЗОШ №2,  урок англійської  мови  в 2-Г"Я  - українець". І завершили  вчителі НВК  : Матєва І.С. урок ЯДС в 1-Б класі  " Досліджуємо властивості води".Бузажи М.В.

2-В клас  урок української мови "Становлення зв'язків слів у реченні . Правопис прийменників." Кармазіна В.М. 4-Б клас урок математики  "Додавання та віднімання складених іменованих чисел в одиницях вартості". Алфьорова Т.Д. урок ЯДС  у 2-Б класі " Які ознаки зими. Зимові місяці."  Терехова О.Г. урок літературного навчання  у 4-А класі " На родной земле. "Отечество"по В. Пескову , " Слово Родина" по Ю.Яковлеву "Что такое Родина наша?"А. Костецкий".  

 

          З метою піднесення престижу української мови  та її  популяризації

20 листопада 2021 року відбувся ІІ міський етап ХХІІ  Міжнародного конкурсу  імені Петра Яцика . У конкурсі взяли участь учні 3-4 класів закладів середньої освіти міста.

    Результати конкурсу:

3 кл.    І місце    Гірей Софія ЧЛ  №1 вчитель: Лозгачова Н.А. 

                   ІІ місце       Морозова Ольга ЧЛ №7  вчитель: Єрьоміна Л.М.

                  ІІІ місце     Димчишина Софія ББ гімназія  вчитель:Матвєєва С.А.

 

4 кл.         І місце           Пікало Влада  ЧЛ №4        вчитель: Загорняк Ю.В.

                    ІІ місце          Вуєк Олександра ЧЛ №7    вчитель:Барінова С.М.

                          ІІІ місце         Гриценко Марія ЧЛ №1    вчитель: Адирова В.В.

                                                Гайванюк Арина ЧЛ№2     вчитель: Матвеєва В.В.

                                                 Москвітін Вадим ЧЛ№3    вчитель: Стегар І.О.     

 

Оголошую подяку адміністрації та вчителям закладів середньої освіти міста за надане приміщення та допомогу в організації проведення конкурсу.

           22.11.2021 р .                                             Директор ЦПРПП    Л. Адаменко   

 

 

УВАГА! Повідомляємо, що планується проведення додаткового навчання за програмою «Супервізія як інструмент покращення якості освіти» для тренерів НУШ, які бажають здійснювати професійну підтримку вчителів початкової школи. Для проходження навчання необхідно до 7 листопада зареєструватися за посиланням https://forms.gle/4kUtdxxFtcEtmTi18 .

Про термін проведення навчання буде повідомлено додатково.

        В той час, як діти відпочивають на канікулах, вчителі початкової школи підвищують свій професійний рівень. У всіх школах відбувся семінар " Теорія та практика формувального оцінюваня" , який був запланований та організований консультантом ЦПРПП  Мягченко Л.Ф. та проведений тренером НУШ Клименко В.Г.

       Вдало підібрані теоретичні та практичні вправи, допомогли якомога глибше розкрити зміст формувального оцінювання. А гарний настрій та слова вдячності від вчителів - це позитивний фідбек для організаторів.


      Увага!  У зв'язку з переходом Одеської обл. у червону зону, постала необхідність змінити формат проведення семінару "Теорія та практика формувального оцінювання".

Новий графік проведення семінару:

23.10 о 13:00 Малодолинська та Бурлачобалківська  ЗОШ

25.10 о 10:00 - ЗОШ №2

25.10 о 13:00 - ЗОШ №3

26.10 о 10:00 - ЗОШ №1

26.10 о 13:00 - ЗОШ №4

27.10 о 10:00 - ЗОШ №6

25.10 о 13:00 - ЗОШ №7

Для вчителів Олександрівської ЗОШ та НВК строки проведення семінару будуть надано додатково. 


         Запрошуємо на консультацію всіх вчителів початкової школи та вчителів майбутніх 5-х класів за темою :                     " Теорія та практика формувального оцінювання ".

        За таким графіком :

  25  жовтня о 10:00 на базі ЗОШ № 2 - для вчителів  ЗОШ №1, 2, 3

  26  жовтня о 10:00 на базі ЗОШ № 4 - для вчителів  ЗОШ №4, 6, НВК

  27  жовтня о 10:00 на базі ЗОШ № 7 - для вчителів  ЗОШ №7

  28  жовтня о 10:00 на базі Олександрівської  ЗОШ - для вчителів шкіл :  Олександрівки, М. Долини та Б. Балки.

   

     7 жовтня на базі ЗОШ №2 відбулась нарада керівників міських методичних комісій на тему : " Методична робота в початковій школі" (керівник Мягченко Л.Ф.).

    Під час наради були обговоренні питання : планування роботи методичних комісій , атестація педагогічних працівників та вивчення досвіду атестуємих вчителів, сертифікація та методична допомога вчителям.

     По закінченню Мягченко Л.Ф. підвела підсумки заходу та надала рекомендації щодо подальшої роботи.


 

 

      6 жовтня 2021 року було проведено нараду  заступників директорів з навчально-виховної роботи.

  Тема."Атестація педагогічних працівників 2021-2022 н.р. Сертифікація. ІІІІ етап". Спілкування було плідним та ефективним. Тема була цікавою, тому дискусія була жвавою , а кінцевий результат задовільнив усіх присутніх.

Увага! Шановні заступники директорів шкіл з НВР початкової школи!

Запрошуємо Вас на нараду 11.06.2021 р. о 10.00 в ЗОШ № 2

План наради:

1. Підсумки 2020/2021 навчального року

2. Атестація педагогічних кадрів

3. Підготовка до серпневої конференції


25 травня Дистанційна Академія ВГ Основа
Запрошує вчителів початкової школи та вчителів математики 5-6 класів на вебінар "Математичний сторітелінг"
❗ Усі учасники вебінару зможуть отримати БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат❗
🔷 – Чи може математика бути зрозумілою?
– Чи може математика бути цікавою?
– А веселою?
ТАК!
За допомогою математичного сторітелінгу!
На вебінарі ми поділимось досвідом викладання “живої” математики із застосуванням наочних матеріалів.
Цей вебінар стане доцільним не тільки для вчителів, але й для батьків у період змішаного або дистанційного навчання, коли їм доводиться допомагати школярам у підготовці шкільних завдань
📢 Спікер:
📌Годована Галина Віталіївна
Викладач математики Малого каразинського університету ХНУ імені В. Н. Каразіна. Керівник гуртка «2х2» ЦДЮТ N1 Харківської міської ради. Переможець конкурсів «Scienсe on Stage» 2016 і 2018 років. Лауреат Європейського форуму «Scienсe on Stage» в м. Дебрецен, Угорщина. Переможець конкурсу «Luma Start International» 2017 року.
📌Годована Ніна Борисівна
Викладач фізики Харківського ІТ-коледжу (вiдокремленого структурного пiдроздiлу «Харкiвський фаховий коледж iнформацiйних технологiй Державного унiверситету телекомунiкацiй»), спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; голова Харківського обласного методичного об’єднання викладачів фізики та астрономі; увійшла в ТОП-50 фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine у 2019 році, учасник Європейського фестивалю

19.02.21 о 08.00 на базі НВК проводиться бінарний урок української мови та музичного мистецтва "Музична кав'ярня "Пригости мене розмовою українською мовою"

19.02.2021 о 14.00 , на базі ЗОШ №2 відбудеться міський семінар вчителів ПШ "Використання технологій критичного мислення на уроках української мови в початкових класах". Від кожної школи запрошується 2 учителя. З собою мати виконані домашні завдання

05 лютого 2021 року о 14.00 на базі Олександрівської школи відбудеться міський семінар-практикум для вчителів початкових класів. Запрошуються по 2 вчителі від школи.

Шановні вчителі, перевірити стан реєстрації на проходження сертифікації можна на сайті УЦОЯО за посиланням. Для цього  необхідно ввести номер Вашої реєстраційної карти - заяви.

Перевірити на якому етапі опрацювання документи можна за допомогою спеціального сервісу. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки-заяви до сервісу.

Звертаємо увагу на те, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 31 січня.

Шановні колеги!
Через технічний збій надсилаємо оновлене посилання на круглий стіл "Від А до Я про сертифікацію", що відбудеться 20 січня з 16.00 до 17.00
на заході будуть обговорюватись кроки реєстрації на сертифікацію та відповіді на питання учасників

 Долучитися до заходу на платформі Zoom можна за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/82682989663?pwd=M1hLV2xMM0VDOGpxTEVwY0FXR1Z4dz09

·        Ідентифікатор конференції:   826 8298 9663

·        Код доступу:   113113

Реєстрація на участь у безкоштовному семінарі від видавництва "Країна мрій". Семінар відбудеться 19.01.2021 о 15.00  Тема заходу «Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами інноваційних електронних освітніх ресурсів»

 

Цьогоріч Інститут модернізації та змісту освіти Міністерства освіти і науки України започатковує обговорення електронних версій фрагментів підручників з метою покращення якості навчальної літератури. Терміни розгляду bit.ly/3bJTSbH підручників для 4 класу – з 18 січня до 09 лютого 2021 року

15.01.2021 о 13.00

Долучитися до заходу на платформі Zoom можна за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/81914464788?pwd=QWFoZUJkcC9TWVRwbk5CNkF3dm50Zz09

 • Ідентифікатор конференції: 819 1446 4788

 • Код доступу: 114114

 

13.01.2021 Від А до Я про СЕРТИФІКАЦІЮ – 2021

ХОЧУ – Чи хочу я пройти шлях сертифікації?
МОЖУ – Чи є у мене знання, уміння та навички, які допоможуть пройти три етапи сертифікації?
ТРЕБА – Чи потребує суспільство кваліфікованих освітян?
Зрозуміло одне, є необхідність у спільній комунікації, саме тому, ЗАПРОШУЄМО вчителів початкових класів закладів освіти Одеської області долучитися 1⃣5⃣ січня о 1⃣3⃣ : 0⃣0⃣ до круглого столу «Від А до Я про СЕРТИФІКАЦІЮ – 2021»
Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/AH9aExA5mn3EoDvLA
Лист запрошення буде надіслано на електронну пошту, яку Ви зазначите під час реєстрації.

Зареєструватися на проходження сертифікації можна на офіційному вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти у строк від 18 до 31 січня.

 

Порядок проведення сертифікації педагогічних працівників встановлено відповідним положенням.

З 18 до 31 січня 2021 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації й проводитиметься у два етапи:

 • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
 • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.

Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

 

З метою розвитку напрямів STEM-освіти, підвищення зацікавленості

учнівської молоді природничими науками та розвитку власного інженерного

потенціалу – 25 січня 2021 року вдруге стартує «Інженерний тиждень». Захід

проводить Інститут модернізації змісту освіти (відділ STEM-освіти) спільно з

ГО «Про.Про.Лаб» у рамках меморандуму.

Запрошуємо до участі педагогічних працівників закладів освіти, які

використовують на своїх уроках/заняттях STEM-підхід або цікавляться цим

форматом і готові його спробувати на «Інженерному тижні». Цього року

навчальні матеріали адаптовані для включення в STEM-навчання учнів з

особливими освітніми потребами.

Для участі та отримання методичних матеріалів заходу необхідно до

15 січня 2021 року зареєструватися на сайті https://engineeringweek.org.ua/

Участь безкоштовна.

05.01.2021р о 14.00 онлайн нарада заступників директорів шкіл


Дашко Л.Ф. приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.
 
Тема: Конференция Zoom Дашко Л.Ф.  "Початкова школа"
Время: Это регулярная конференция Начать в любое время
 
Подключиться к конференции Zoom
https://us02web.zoom.us/j/88901386587?pwd=ZHBWSnB2WUlnNll4amtrZ25OQVM5dz09
 
Идентификатор конференции: 889 0138 6587
Код доступа: r0C6ag

Нагадуємо, що сьогодні 28.12.2020 о 10.00 на базі ЗОШ № 2 відбудеться останній тренінг по НУШ (ІІ сесія).

                                                                     о 14.00 у ММК навчальний семінар по роботі з електронними дидактичними матеріалами "Країна мрій" (1 клас). 

Семінари вчителів початкових класів  4 та 5 січня 2021 року відміняються за епідемічним станом.

05.01.2021 о 14.00 відбудеться онлайн конференція (zoom) для заступників директорів шкіл з початкової освіти. ПокликАння  на цю зустріч буде розміщено на поточній сторінці 04.01.2021

Українським центром оцінювання якості освіти затверджені правила проходження ЗНО для учителів початкових класів, які виявлять бажання взяти участь у сертифікації в 2021 році.

Тест ЗНО складатиметься зі 100 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування зможе отримати максимум 1 бал.

Для успішного складання іспиту вчителям необхідно набрати не менше 60 балів. Ті учасники, які не подолають визначений пороговий бал, не зможуть взяти участі в наступному етапі сертифікації.

Завдання незалежного тестування укладатимуться відповідно до Програми незалежного тестування фахових знань і умінь учителів початкової школи та Характеристики тесту.

Тестування відбудеться 27 лютого 2021 року. Реєстрація учасників триватиме з 18 до 28 січня.

Як відомо, у 2021 році в сертифікації зможуть взяти участь 2 тисячі вчителів.

Для ознайомлення з прикладами тестових завдань вчителі можуть скористатись сайтом ЗНО-ОНЛАЙН, на якому розміщені демонстраційний варіант тесту ЗНО для вчителів та тест, що складали учасники сертифікації у 2020 році. 

Вітаємо Скалу Світлану Геннадіївну, вчительку початкових класів Чорноморської загальноосвітньої школи №7 з успішним проходженням сертифікації у 2020 році! Бажаємо здоров'я та подальшого професійного вдосконалення!

У січні 2021 року буде проходити реєстрація вчителів початкових класів на участь у сертифікації наступного року. Пропонуємо реєструватися, проходити сертифікацію, професійно зростати та отримувати + 20%  до заробітної плати. 

Якщо буде необхідність - допоможемо пройти реєстрацію і підготуватися до проходження сертифікації. Головне мати бажання до професійного розвитку!

16.12.2020

УВАГА!

Шановні колеги, січнева конференція 2021 року для вчителів початкових класів відбудеться 04 — 05 січня 2021року у форматі комплексного навчання на базі ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ № 3, ОЗОШ. Програми семінарів -практикумів затверджені методичними об’єднаннями.

На семінари запрошуються по 2 вчителі початкових класів від школи на кожний семінар. Просимо учасників відповідально ставитися до дотримання протиепідемічних заходів.

Школи, на базі яких будуть проводитися семінари, надіслали домашнє завдання для майбутніх учасників семінарів. Виконання завдання підготує учасників до практичної роботи на семінарі.

Просимо уважно ознайомитися надісланий матеріал і підготуватися до практичної частини семінару. Визначитися з відвідуванням і отримати задоволення від спілкування з колегами, від подальшого професійного зростання.

Графік проведення семінарів складено з урахуванням епідемічних обмежень:

04.01.2021

09.00 — ЗОШ № 1

13.00 — ЗОШ № 2

05.01.2021

09.00 — ЗОШ № 3

13.00 — ОЗОШ

      Остаточне рішення про доцільність проведення офлайн семінарів-практикумів педагогів початкових класів, або про переведення в інший формат, або перенесення термінів проведення буде прийнято 29 грудня 2020 року спільно адміністраціями шкіл, методичними об'єднаннями вчителів.

 

Тренінг по НУШ  за програмою КЗВО АНОООР (ІІ сесія) почнеться 28.12.2020 о 10.00 на базі ЗОШ № 2. Прохання довести до відома всіх учасників І сесії, яка відбулася під час осінніх канікул.

 

 

15.12.2020 Л.Ф.Мягченко

 

06.11.2020 Повідомляємо, що з метою вивчення стану впровадження Нової української школи в 3-х класах закладах загальної середньої освіти кафедрою дошкільної і початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» підготовлено інструментарій моніторингу для вчителів початкової школи та батьків учнів.        

Просимо довести до відома вчителів початкової школи, батьків та сприяти участі у моніторингу за посиланнями : https://forms.gle/tMNC4tyF5etHDwMg6  (для батьків),  https://forms.gle/txDtF35cGqWEQoXU7 (для вчителів).

Моніторинг триватиме до 13 листопада 2020 року.

 

06.11.2020 Просимо поінформувати та сприяти участі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста у вебінарі.

 На виконання листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 03.11.2020 № 22.1/10-2275 Одеська академія неперервної освіти інформує про проведення вебінару «Реалізація предметної інтеграції за допомогою наборів LEGO Mindstorms».

Вебінар організовано ТОВ «Інноваційні Освітні Рішення» з метою ознайомлення педагогічних працівників закладів освіти різних типів та форм власності з новітніми технологіями та застосуванням їх в освітньому процесі.

Захід відбудеться 13 листопада 2020 року о 16:00.

Учасники вебінару обговорять: 1.Проблеми сучасного підходу до навчання дітей.2. Робототехніка – навчаємось через дію з наборами Lego Education.3. Реалізація предметної інтеграції за допомогою наборів LEGO Mindstorms.

Для участі необхідно зареєструватися та заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/KgGERHhskWjxGiP67 .

Напередодні вебінару на зареєстровану електронну адресу буде надіслано лист з посиланням, за яким можна буде перейти до участі у вебінарі.

Участь безкоштовна. Всім учасникам по закінченню вебінару буде надіслано сертифікат учасника. 

 

Увага!   28 жовтня  о 9.00 годині на базі ЗОШ №  6 відбудеться міський семінар для вчителів початкових класів.

Тема "Навчально  -  дослідницька і пошукова діяльність молодших  школярів на уроках природознавства, ЯДС і математики". 
Запрошуються  по три вчителі від кожної  школи. 

 Домашнє завдання для учасників семінару. 

Увага!  29 жовтня 2020р. о 09.00. на базі ЗОШ №4 відбудеться міський семінар -практикум:  

 

«ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОЗВИТКУ ЗВ’ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ».

Домашнє завдання для учасників семінару 

2019/2020

Перелік обладнання для початкової школи. Нові стандарти. Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи. Затверджений наказом МОНУ від 07.02.2020 № 143, зареєстрований в Міністерстві юстиції 11.03.2020 за №258/34541

Подключиться к конференции Zoom
https://us02web.zoom.us/j/98505822200?pwd=bjZKUWFsaWNnUzM0QWkxZlJGK3dpdz09

Идентификатор конференции: 985 0582 2200

Пароль: 095403 

27.04.2020 о 10.00 відбудеться онлайн-нарада (zoom-конференція) заступників директорів шкіл з НВР (Початкова освіта). можна зайти за посиланням або за ID. Але на Вашому комп'ютері або ноутбуці має бути встановлено програмку zoom.

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/92990317257

Meeting ID: 929 9031 7257

У цьому році процес вибору підручників відбуватиметься наступним чином:

 • учителі ознайомлюються з підручниками, обоговорюють їх;
 • педагогічна рада затверджує решення колективу;
 • школа заповнюю спеціальну форму щодо результатів відбору у Державній інформаційній системі освіти (ДІСО), яка автоматично передає дані до ІМЗО та МОН.
 • Рішення педагогічної ради оприлюднюється на сайті закладу освіти.

УВАГА! ГОТУЄМОСЯ ДО СІЧНЕВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Локації № 1, № 3 

Локації № 2, 4, 5

Прошу побачити кількість відвідувачів, які побачили місце локації. Повідомити про результат Мягченко Л.Ф. до 27.12.2019

2018/2019

22.03.2019

Відповідно до листа КЗВО "Академія неперервної освіти" від 21.03.2019 №254 з 25 по29 березня 2019 року проводиться ІІ етап моніторингу, мета якого полягнає в емпіричному вивченні ставлення учителів 1-х класів до змін у початковій школі та готовності їх до подальшого впровадження реалізації Концепції НУШ. У опитуванні обов’язково беруть участь усі вчителі 1-х класів початкової школи.

Пропонується анкета у Google-формі. Доступ до анкети за посиланням https://goo.gl/forms/yCDQQkfJDBL9oZG52

 

 04.03.2019 УВАГА! Це важливо!

На виконання Постанови КМ України від 27.02.2019 №130 "Деяки питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" КЗВО "Академія неперервної освіти просить надати до 06.03.2019 дані про вчителів, які мають пройти навчання впродовж березня - листопада 2019 року за відповідними категоріями (форми нижче - за посиланням). Підстава - Лист КЗВО "Академія неперервної освіти" від 01.03.2019 № 170. Дані надсилати у електронному вигляді на адресу zavmk@ukr.net

20.03.2018

Друга сесія тренінгу для вчителів майбутніх перших класів планується на 05.04.2018 на базі ЗОШ №4 

20.03.2018 Увага! Прохання надати інформацію  у електронному варіанті про вчителів, які будуть працювати у 1-х класах у 2018/2019 н.р. на запит департаменту освіти і науки ОДА до 22.003.2018.Форма додається 

26.02.2018

Увага! 

На цьому тижні відбудуться: 01.03.2018 о 14.00 у ММК - засідання міської методичної ради (Список запрошених буде передано телефонограмою)

02.03.2018 о 09.00 - тренінг для вчителів початкових класів, які у 2018/2019 році беруть 1 класи. 1 група (ЗОШ №". ЗОШ № 3, НВК, МДЗОШ, ОЗОШ, ББЗОШ)

03.03.2018 о 09.00 2 група (ЗОШ №1, ЗОШ №4, ЗОШ № 6, ЗОШ № 7) 

На сторінці "Календар подій розміщено план заходів на березень 2018р.

26.02.2018

Увага! Через карантин внесено деякі зміни у календарний план масових заходів.

Переносяться з 28.02.2018 семінар для вчителів початкових класів

з 01.03.2018 Гала-концерт міського фестивалю "Заради життя"

з 02.03.2018 міський турнір юних географів

Про дати проведення зазначених заходів ми повідомимо пізніше.

21.02.2018

Одеський обласний інститут удосконалення вчителів повідомляє, що 24 лютого о 16.00 в Лабораторії освітніх змін (Одеса, вул Грецька,1а) відбудеться зустріч з Іллєю Філіповим, співзасновником студії онлайн-освіти ЕдЕра на тему "Що важливо знати про онлайн-курс для вчителів початкових класів". Запрошуються всі зацікавлені особи.