оголошення

Пропозиція від EGAP
оголошення · 17 May 2023
Швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge, у співпраці з Мінцифрою оголошує конкурс «Назад у майбутнє: моя школа у 2033 році». Увага! Участь у конкурсі можуть прийняти лише заклади загальної середньої освіти пілотних громад Програми EGAP, а саме: Біляївська, Кілійська, Ренійська, Саф'янівська, Суворовська, Чорноморська та Шабівська громади. Нижче - детальна інформація та цікава пропозиція

Молодь наукою змінює світ
оголошення · 09 May 2023
12 травня 2023 року о 10.00 запрошуємо учнів 8-11 класів, керівників шкільних наукових товариств учнів, педагогів, які можуть очолити науково-дослідницьку діяльність у закладі освіти. покликання на відео зустріч у вкладеному файлі.

майстер клас від Олега Адаменка
оголошення · 08 May 2023
09 травня о 13.00 у залі ЦПРПП відбудеться майстер клас "Створення веб квестів за допомогою інструментів Google". Буде розглянуто механізм створення квесту: регулярні вирази та розділи у формах, розміщення матеріалів та супровід квесту на блозі та інше.... Участь за попереднєю реєстрацією

Методична студія. "Формуємо природничо-екологічну компетентність дошкільників" (досвід роботи педагогів ЗДО № 20 м. Чорноморська).
оголошення · 28 April 2023
Запрошуємо професійну спільноту вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області взяти участь у заході 11 травня 2023 року.

Курс "Нейрографіка" для фахівців психологічної служби
оголошення · 12 April 2023
14, 21 та 27 квітня на базі ЦПРПП відбудеться навчання з курсу "Нейрографіка" для фахівців психологічної служби м. Чорноморськ. Заняття організовані за ініціативною заступника міського голови з питань освіти Романа Тєліпова, волонтерами міжнародної гуманітарної організації INTERSOS (італія).

Онлайн-фестиваль  малюнків  «Моє рідне місто»
оголошення · 04 April 2023
За ініціативою професійної спільноти вчителів освітньої галузі «Мистецтво» до Дня народження міста Чорноморська пройде онлайн-фестиваль малюнків «Моє рідне місто», який ставить перед юними художниками завдання за допомогою аркуша паперу і засобів для малювання розповісти про своє рідне місто. Учасники мають зобразити на малюнку найулюбленіші куточки власного міста.

Засідання методичних лабораторій "Досвід НУШ. 5 клас"
оголошення · 20 March 2023
Добігає до завершення перший рік навчання НУШ в базовій школі. Незабаром до 5 класу прийдуть нові учні, і дуже важливо врахувати досвід роботи вчителів, які працювали цьогоріч в 5 класах. З цією метою з 27 по 29 березня 2023 року на базі ЦПРПП (за графіком) відбудуться засідання професійних спільнот вчителів освітніх галузей з обміну досвідом роботи в 5 класах НУШ.

Квест до 50-річчя м.Чорноморськ
оголошення · 14 March 2023
Запрошуємо ознайомитися та ознайомити учнів з Положенням про проведення креативного квесту до 50-річчя м.Чорноморськ. Реєстрацію на участь буде відкрито 20 березня 2023 року, слідкуйте за оголошеннями.

Формування медіаграмотності (з досвіду роботи)
оголошення · 13 March 2023
Запрошуємо професійну спільноту вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області взяти участь у заході 31 березня 2023 року.

Запрошуємо на зустріч у LEGO-студії
оголошення · 01 March 2023
07 березня 2023 року о 12:30-14:00 ЦПРПП Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області запрошує педагогів ЗДО м. Чорноморська завітати у LEGO-студію "Творці майбутнього". Реєструйтеся до 06 березня

Show more