ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВ'Я

В менеджменті поняття “час” варто розглядати, як ресурс, що є вичерпним та невідновлюваним, а отже найціннішим і тим, який заклав потребу навчитися ефективно керувати собою.
А отже навички тайм-менеджменту потрібно формувати з дитинства.
14 січня консультант ЦПРПП Вікторія Баранова  провела воркшоп для педагогів “Формування в учнів навичок раціонального використання часу в рамках курсу “Основи здоров'я”.
Були опрацьовані "Колесо балансу життя", "Матриця Ейзенхауера", "Метод планування справ АВС", "Квадрат Декарта", вправа “Слони, Жабенята, Мамонти та Єдинороги”https://youtu.be/4U6IP3UTi2Q, рефлексія діяльності за допомогою методу п'яти пальців. .
Процес навчання пройшов в  дружній атмосфері активної взаємодії .

МАЙСТЕР КЛАС "НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ"

Наше здоров'я - найцінніший скарб, тому так важливо, щоб діти змалечку засвоювали навички його збереження та зміцнення.
Надзвичайна ситуація — це порушення нормальних умов життя і діяльності людей, спричинене аварією, катастрофою, стихійним лихом, війною, яке може призвести до загибелі людей та значних матеріальних втрат. Від правильно наданої першої домедичної допомоги нерідко залежить успіх подальшої медичної кваліфікованої допомоги і виживання постраждалих. Саме тому, формування навичок надання домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях входить у навчальну програму основ здоров'я та захисту Вітчизни.
7 грудня на базі Чорноморського ліцею № 1 відбувся майстер-клас вчителя вищої категорії Суражської Галини Іванівни "Надання домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях", який відвідали вчителі основ здоров'я та захисту Вітчизни закладів освіти нашого міста.
Колеги із задоволенням взяли участь у створенні тематичних проектів, актуалізували свої знання щодо накладання пов'язок та надання першої допомоги при травмах під час техногенних катастроф.

ВЧИТЕЛЮ ОСНОВ ЗДОРОВ'Я ДО РОБОТИ

Шановні колеги! За цим посиланням можна познайомитись із статтями,  видавництва "Основа"  журналу "Основи здоров"я",  які є у вільному доступі.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИКЛАДАННЯ  ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ "ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я" У 2021-2022 Н.Р.

Download
metod_zdorovya_2021_2022.pdf
Adobe Acrobat Document 204.2 KB