Пропонуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «STEAM-освіта: від теорії до практики», яка буде проходити 12-14 червня 2024 року.

Для участі у конференції необхідно зареєструватись:

- спікерам до 07 червня 2024 року (включно) за покликанням

- учасникам до 12 червня 2024 року (включно) на платформі «Єдина атестаційна система» за покликанням


Пропонуємо безкоштовний онлайн-курс підвищення кваліфікації для освітян «Основні права та принципи особистості відповідно до статей Європейської соціальної хартії», що створено Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, за ппідтримки Ради Європи в межах проєкту «Посилення соціального захисту в Україні». 

Курс підвищення кваліфікації для освітян розміщено за посиланням

Програма курсу затверджена Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Учасники, які пройдуть онлайн-курс отримають сертифікат про закінчення курсу із зазначенням 0,5 кредиту ЄКТС.


Шановні колеги, пропонуємо взяти участь у V Всеукраїнській очно-дистанційній літній школі «Перезавантаження. Розвиток особистісного ресурсу: психологічні практики, рекреація, адаптація, медитація», яка буде проходити з 1 по 5 липня 2024 року на Закарпатті.

Для участі у Літній школі просимо зареєструватися до 28 червня 2024 року за покликанням 

Також в рамках Літньої школи відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Імперативи розвитку Нової української школи: сучасні реалії» (далі – Конференція). Для участі у Конференції просимо зареєструватися до 02 липня 2024 року за покликанням 

Початок Конференції 03 липня 2024 о 10:00.


До уваги дві пропозиції ГО "Академія сучасних освітян". Детальна інформація за покликаннями нижче.

1. Освітня програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Особливості організації освітнього процесу за Державним стандартом базової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа». Деталі тут.

2. Навчальний курс за освітньою програмою підвищення кваліфікації педагогічних  працівників «Розвиток професійної компетентності та психологічної стійкості сучасного учителя в умовах воєнного та повоєнного часу» на 30 академічних годин (навчання з відпочинком серед  мальовничих Карпат, у місті Берегове Закарпатської області або місті Верховина Івано-Франківської області). Деталі тут.


Курси підвищення кваліфікації для психологів, соціальних працівників, педагогічних працівників на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери! 

Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

«Основи багатосторонньої медіації»(для психологів, соціальних працівників, педагогічних працівників, класних керівників) 03.02.2023р.- 13.02.2023р., обсягом 30 годин. Анкета доступна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFqPX9t0I3QCVQz2bZvvqm9f3Zj_KZJIohF9MBKOQGpycyfQ/viewform?usp=sf_link

Або за телефоном:

0984395600 Соловейчук Олена Максимівна

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Будемо раді бачити вас на курсах підвищення кваліфікації на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери Університету Ушинського


Пропонуємо нові можливості проходження підвищення кваліфікації в Південноукраїнському центрі професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери.

Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери Університету Ушинського

 

 

Організовує та проводить:

 

  • підвищення кваліфікації за різними видами (курси, стажування та ін.) та формами (очно, дистанційно)  для керівників, педагогічних та науково-педагогічних працівників, фахівців соціономічної сфери; 
  • літні й зимові школи; майстер-класи, тренінги, коучинги, воркшопи, науково-методичні семінари з проблем професійного розвитку, методик викладання фахових предметів, інклюзії та психологічного супроводу освітнього процесу;
  • наукові дослідження, наукові конференції, семінари з актуальних питань професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери.

План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік

 


Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020471, одним із пріоритетних завдань Уряду є цифрова грамотність українців, завдяки чому планується, що 6 млн українців зможе пройти програму цифрової грамотності.
Із 2021 року реалізується проєкт Мінцифри Дія.Цифрова освіта, що охоплює національну платформу з розвитку цифрових навичок Дія.Цифрова освіта з понад 90 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000
партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.
Пропонуємо перелік серіалів, які в час війни мають особливо важливе
значення:
* Основи кібергігієни
* Кіберняні
* Обережно! Кібершахраї
* Як громаді стати цифровою
* Регіональна цифрова трансформація
* Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних
* Робота з емоційним вигоранням
* Оперативна допомога при ПТСР
Додатково інформуємо про сторінки у соцмережах проєкту Дія.Цифрова освіта:
Facebook https://www.facebook.com/diia.education
Instagram https://www.instagram.com/diia.education
Telegram https://t.me/diia_education

 

  Запрошуються педагогічні працівники для підвищення свого професійного рівня та вдосконалення своїх фахових здібностей. Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України та Громадська організація «Академія сучасних освітян» пропонують навчання за освітніми програмами з підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 30 академічних годин.

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ «Особливості організації освітнього процесу за Державним стандартом базової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа» для різних освітніх галузей.

 

До навчання запрошуються:

 

  • працівники вищої та післядипломної освіти, центри професійного розвитку вчителів, фахівці методичних служб;

  • керівники закладів освіти, вчителі, вихователі, тренери та майстри закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;

 

 

Форма проведення курсів підвищення кваліфікації – дистанційна.

Детальна інформація у листі.

 

 

Онлайн-курс для освітян "Психологічна безпека дорослих та дітей під час повітряної тривоги у школі"

Онлайн-курс допоможе дітям і вчителям підготуватися до повітряної тривоги у школі та впоратися зі стресовими ситуаціями, які можуть виникнути.

Що робити, коли лунає повітряна тривога? Перейти до найближчого укриття. Якщо йдеться про школу, то освітяни мають подбати не лише про фізичну безпеку своїх учнів, а ще й про безпеку психологічну.

Разом зі Світланою Ройз, дитячою і сімейною психологинею, ми підготували курс саме для вчителів та вчительок. Він розповість, як допомогти дитині та собі подолати цю стресову ситуацію максимально безболісно.

 

Під час курсу ми навчимося складати алгоритм дій для переходу в укриття; змоделюємо різні стресові ситуації, які можуть виникнути; розповімо, як допомогти дитині швидко подолати панічну атаку. І наостанок – дізнаємось, як повернутися до навчання, коли повітряна тривога закінчилась.

Покликання на курс 


Реєстрація на онлайн-курс з основ здорового харчування для вчителів початкових класів

У межах реформи системи харчування в закладах освіти Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та студія онлайн-освіти «EdEra» розробили безкоштовний курс для вчителів «Основи здорового харчування для учнів 1–4 класів».

Курс складається з п’яти модулів та містить відео, лекції і сценарії уроків про те, як:

  • говорити з дітьми та їхніми батьками про здорову їжу;
  • допомогти учням обрати смачне та корисне меню на щодень;
  • сформувати харчові звички здорових і сильних дітей.

Для проходження курсу потрібно зареєструватися за посиланням. Вчителі, які успішно пройдуть курс та проведуть уроки з основ здорового харчування у своїх школах, зможуть отримати тематичний ігровий набір.

 

Щоб узяти участь у розіграші, потрібно опублікувати у фейсбуці допис про проведення уроку із гештегом #ОсновиЗдоровогоХарчування. Після цього заповнити ґуґл-форму та надіслати через неї сертифікат про проходження курсу і посилання на допис. Ігровий набір отримають перші 500 вчителів, які виконають усі умови.


Шановні колеги, запрошуємо Вас стати 

учасником зимової сесії «STEM-школа – 2022». У програмі будуть представлені матеріали за напрямами:

 науково-методичні аспекти розвитку STEM/STREAM-освіти;

 моделі реалізації STEM-освіти в різних установах;

 STEM-урок/заняття: теорія та практика;

 STEM-проєкти: теорія та практика;

 партнерська взаємодія для кращих результатів.

Учасників очікує 5 днів інтенсивного онлайн-навчання на платформі Українського проєкту «Якість освіти». Понад шістдесят спікерів поділяться своїми ідеями, досвідом і готовими кейсами методичних матеріалів.

Реєстрація слухачів за ПОСИЛАННЯМ 

Після заповнення реєстраційної форми Вас автоматично внесено до списку слухачів зимової сесії. 

Отримати безкоштовні сертифікати учасників  ( із зазначенням кількості годин) можна після перегляду матеріалів сесії "STEM-школа-2022" ( 22-26 лютого  на платформі Якості освіти) і проходження тестування.

Зазначеною інформацією Ви можете поділитися з колегами!


Пропонуємо пройти підвищення 

кваліфікації педагогічних працівників шляхом онлайн-навчання у Школі 

кар’єрного консультанта у 2022 році.

Зручна програма, яку можна проходити у своєму графіку, безкоштовне навчання, офіційний сертифікат від ІМЗО. Детальна інформація у листі нижче.

ЛИСТ ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти"

Запрошуємо взяти участь у про IV Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників

закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “МІЖНАРОДНЕ ЛІДЕРСТВО В XXI

СТОЛІТТІ: ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА, СПОРТ, ТЕХНОЛОГІЇ, УПРАВЛІННЯ ТА МІЖНАРОДНИЙ РОЗВИТОК“. В Програмі беруть участь понад 100 Видатних міжнародних лідерів, серед них 20 Нобелівських лауреатів з

фізики і математики, хімії, біології, медицини та фізіології, економіки, літератури та в галузі боротьби за мир. 

Програма призначена для фізиків, математиків, програмістів, спортсменів, мистецтвознавців, артистів,

викладачів музичного і художнього навчання, медиків, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів,

юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних,

природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в

найближчій перспективі.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для

себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Реєстрація на Програму: з 24 січня по 19 лютого 2022 року.

Тривалість Програми: 18 лютого 2022 - 23 квітня 2022 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 21-23 квітня 2022 року.

Офіційне запрошення та детальна інформація тут.


Безкоштовний курс на платформі Prometheus "Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, в інтернеті та на телебаченні".

На цьому курсі ви зрозумієте, як не потрапити на гачок маніпуляторів в інтернеті, у соцмережах та онлайн-ЗМІ. А ще ці знання допоможуть пояснити рідним та колегам, які небезпеки чатують на них в онлайні.

До того, як курс потрапив на Prometheus, його пройшли вже понад 5 000 українців. 89% учасників поставили оцінку “дуже корисна інформація для щоденного життя”.

Приєднуйтесь і ви! Цей курс від ініціативи "Як не стати овочем" - основа для вашої інформаційної гігієни. Він створений для тих, хто хоче приймати самостійні рішення та почуватись безпечно серед інформаційного шуму.

ПРОГРАМА

підвищення кваліфікації

Тетяна Ухіна

засновниця і очільниця Тренінгового центру “Сертифіковані українські технології освіти”

 

Теми тренінгів, семінарів та майстер-класів

 

36 вебінарів від СУТО доступні для опрацювання у запису

 

Вебинарі вид СУТО за 21 рік

 

#СУТОПАЗЛИ2021 ― це четверта безкоштовна міжнародна онлайн-конференція, 
яка двічі на рік збирає освітян з різних куточків України 
задля спільної мети: зростати професійно, мотивувати та підтримувати одне одного і разом знаходити відповіді на виклики часу.