інформація

З Днем збройних сил!
інформація · 06 December 2023
З Днем Збройних Сил України! Учні та вчителі освітньої галузі “Мистецтво” міста Чорноморськ вітають із Днем ЗСУ всіх військовослужбовців. Бажаємо вам міцного здоров'я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів. Бережіть себе, наші герої!Нехай Господь оберігає вас. Слава ЗСУ! Слава Україні! У якості подарунку — малюнки наших учнів. ПокликАння нижче.

Національний тиждень читання
інформація · 04 December 2023
В Україні стартував третій за рахунком Національний тиждень читання. Він об’єднує між собою читачів, видавців, письменників, книгарів зі всієї країни та покликаний розвивати культуру читання серед українців.Тренд 2023 року на Тижні – "Бути своїми". Цьогоріч у фокусі національного тижня читання є постать Миколи Хвильового, якому у грудні відзначають 130 років від дня народження.

Адаптація пʼятикласників до нових умов навчання
інформація · 04 December 2023
У жовтні 2023 року в закладах середньої освіти м. Чорноморськ, практичними психологами був проведений моніторинг, метою якого було дослідження якості процесу адаптації пʼятикласників. Всього у дослідженні взяли участь 613 учнів. З них 288 дівчат та 325 хлопців. Незважаючи на важкі умови навчання, у порівнянні з результатами 2016-2021 років, середні показники не змінились. Всього 12 % учнів мають труднощі з адаптацією та потребують супроводу психолога.

Навчаємося разом
інформація · 01 December 2023
30 листопада 2023 року відбувся перший онлайн вебінар Олега Адаменка, консультанта ЦПРПП, для заступників директорів шкіл з НВР циклу “Інтеграція цифрового інструментарію в управлінську діяльність”. Розглянули всі етапи опрацювання електронної презентації в форматі PowerPoint — від ії підготовки, наповнення, оформлення, зберігання до завантаження та демонстрації. Дякуємо всім, хто знайшов час для професійного зростання разом з нами.

Зустріч заступників директорів  з НВР початкової школи міста Чорноморськ
інформація · 30 November 2023
30 листопада, у ЦПРПП м. Чорноморська відбулася зустріч заступників директорів з НВР початкової школи. Питання зустрічі.1. Аналіз учнівських робіт з міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 2.Згальнонаціональний моніторинг якості початкової освіти. У ході зустрічі обговорили та розробили план заходів щодо підвищення рівня якості освіти у початковій ланці закладів освіти м. Чорноморська та заходи з мотивації учнів до навчання. Дякуємо всім учасникам зустрічі за плідну працю.

Запрошуємо на тренінг "Аромотерапія у подоланні стресів"
інформація · 30 November 2023
7 грудня об 11.00 в ЦПРПП відбудеться тренінг з аромотерапії від міжнародної гуманітарної організації INTERSOS. Запрошуються практичні психологи, соціальні педагоги та класні керівники. Група укомплектована. До зустрічі на тренінгу!

Майстер-клас «Чарівні фарби осені»
інформація · 29 November 2023
29 листопада, у ЦПРПП Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відбувся майстер-клас «Чарівні фарби осені» для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Чорноморськ, який підготувала і провела Наталя Козючко, керівник гуртка ЗДО № 2 м. Чорноморська. «Кожна дитина - художник», - запевняє Наталя Олександрівна. Практично не володіючи засобами образотворчої грамоти, дитина створює роботи, які не тільки розчулюють нас своєю наївністю, а й дивують своєю виразністю.

Майстер-клас «Логічні вправи з кругами Ейлера»
інформація · 28 November 2023
28 листопада 2023 року в ЦПРПП Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відбувся майстер-клас «Логічні вправи з кругами Ейлера» (впровадження методу наочного моделювання «Круги Ейлера» у формуванні сенсорно-пізнавальної компетентності дітей дошкільного віку»). На заході Ірина Калінішина, вихователька ЗДО № 7 м. Чорноморська, презентувала досвід роботи з даної теми.

Міський моніторинг "Стоп, булінг!"
інформація · 28 November 2023
У жовтні 2023 року за ініціативою Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чорноморської міської ради, було проведено опитування учнів 4, 6 та 8 класів. Мета: виявлення стану проблеми у закладах освіти, обізнаність учнів щодо булінгу, психологічна просвіта. Всього в опитуванні взяли участь 572 респонденти. З результатами моніторингу, можна познайомитись за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1NJRhdOmv_UM5IZEWScv0TDmbdTMb-u24pdXashygkPY/edit?usp=sharing

Методичний ХАБ "Дієві інструменти навчання на уроках в початковій школі" Чорноморський ліцей №6.
інформація · 22 November 2023
22 листопада у Чорноморському ліцею №6 відбувся освітній ХАБ "Дієві інструменти навчання на уроках в початковій школі" У заході взяли участь близько 30 педагогів усіх ліцеїв міста Чорноморськ. Учасникам зустрічі було запропоновано 10 різноманітних майстер-класів. Дякуємо всім педагогам за майстерність, а заступнику директора з НВР початкової школи Ільіній Людмилі за організацію заходу та особисту зацікавленість у підвищенні фахового рівня команди педагогів. Читайте нижче більш детально.

Show more