інформація

Педагогічна надія міста
інформація · 24 May 2024
23 травня 2024 року у м.Чорноморську за ініціативою профспілкової організації педагогічних працівників на базі ЦПРПП Чорноморської міської ради відбувся фестиваль молодих спеціалістів “Педагогічна надія” з метою підтримки талановитих, творчих, креативних педагогічних працівників закладів освіти міста. І учасники фестивалю продемонстрували, що вони такими є. Дякуємо учасницям Фестивалю. Більше інформації та фото - дивитися далі.

Всеукраїнська шкільної ліга «Quiz»
інформація · 23 May 2024
Сьогодні шкільна ліга “QUIZ ДІТИ” завітала в гості до нашої громади. Гра зібрала учнів 4-х класів з 15 громад Одеського району Одеської області.Чорноморську громаду представили учні 4-А класу Малодолинського ЗЗСО, вчитель Меріда Ірина і учні 4-Б класу ліцею №3, вчитель Ковтун Надія. Велика шана і подяка організаторам Видавництво Країна Мрій - KM MEDIA, Лариса Почечун за велику підготовчу роботу. Масштаби дійства дійсно вражають! У всіх присутніх залишилися незабутні емоції.

Марафон "Збереження ментального здоровʼя молоді Одеської області"
інформація · 14 May 2024
Протягом першої декади травня, заклади середньої освіти м. Чорноморськ долучились до марафону "Ментальне здоровʼя молоді Одеської області " в рамках реалізації Всеукраїнської програми "Ти як". Всього було охоплено 866 учнів 1-11 класів.

Важлива нарада
інформація · 11 May 2024
10 травня на базі ЦПРПП відбулася нарада щодо підведення підсумків I міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацькою військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура") серед ЗЗСО та планування підготовчої роботи до організації Гри наступного року. У нараді взяли участь представники управління освіти Чорноморської міської ради, працівники Центру ПО, ЦПРПП та керівники шкільних команд. Більше інформації нижче...

Країна мрій
інформація · 11 May 2024
За результатами міського конкурсу серед учнів 3-х та 4-х класів "Найрозумніший- 2024", визначено 20 переможців. З метою заохочення переможців було заплановано поїздку до розважального центру "Країна мрій". І сьогодні, 10.05.2024, шкільний автобус зранку відправився до країни мрій наповнений щасливими дітьми. Кращого подарунку діти уявити собі не могли. Гарному настрою сприяла погода та чисте небо.

інформація · 03 May 2024
2 травня у Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Чорноморська відбулась арт-терапевтична зустріч з педагогами закладів освіти та мешканцями Чорноморської ТГ. Ми займались нейрографікою, методом, який дозволяє без зайвої інтерпретації, вирівнювати...

Наставництво як шлях до розвитку демократичних цінностей у дітей дошкільного віку
інформація · 02 May 2024
Програма освітніх реформ в Україні «Демократична школа», компонент «Дошкілля» (далі по тексту - Програма) , Всеукраїнський Фонд «Крок за кроком», Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 «Струмочок» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Марина Чернецька, директорка закладу) та Чорноморська спеціальна школа Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Наталя Козлова, директорка школи) на початку 2024 року підписали Декларацію про співпрацю.

Презентація досвіду роботи
інформація · 25 April 2024
У Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області 25 квітня 2024 року пройшла презентація досвіду роботи Марії Бородуліної, виховательки ЗДО № 10 м. Чорноморська. Тема досвіду «Організація освітнього процесу в умовах допустимого рівня безпеки». Захід об’єднав педагогинь закладів дошкільної освіти міста.

Формуємо стресостійкість педагогів
інформація · 24 April 2024
24 квітня у Чорноморському ліцеї №7 відбувся тренінг "Провідники змін. Розвиток стресостійкості" від БФ "Маша", який провела , фахівчиня фонду, Ксенія Тюшева, для педагогів закладів освіти Чорноморської ТГ. Учасники тренінгу познайомились з поняттями "еустрес" та "дистрес", "резілієнтність", з базовими основами надання першої психологічної допомоги, з ресурсною моделлю «BASIC Ph», опрацювали практичні вправи на зменшення рівня тривожності та стабілізації емоційного стану.

Особливості позитивного виховання
інформація · 23 April 2024
23 квітня консультантка ЦПРПП Баранова Вікторія провела заключний тренінг для батьків за програмою "Батьківство без стресів" за темою "Особливості позитивного виховання". У зворотньому зв'язку батьки говорили про набуті знання щодо особливостей дітей різного віку, покращення емоційного стану, розуміння себе та мотивів власної поведінки. Бажаємо їм успіхів у подальшому вихованні та супроводі своїх дітей по життю!

Show more