інформація

Безпечне  середовище в ЗЗСО
інформація · 17 June 2024
Сьогодні, 17 червня 2024р на базі Молодіжного простіру VibeHUB для керівників шкіл та членів команд реагування на надзвичайні ситуації відбувся міський тренінг “Безпечне середовище закладів загальної середньої освіти”. Організатори тренінгу: управління освіти Чорноморської міської ради та ЦПРПП Чорноморської МР. Саме зараз в умовах викликів воєнного часу освітяни мають самі навчатися і навчати дітей як правильно себе поводити у різних кризових ситуаціях.

Активна молодь
інформація · 13 June 2024
Сьогодні в молодіжному просторі VibeHUB відбувся неймовірний тренінг за участю консультантки з виховної роботи та проєктної діяльності ЦПРПП Ольги Сагайдак для молоді з розробки та стратегічного планування у сфері молодіжної політики. 📝Учасники дізналися про основні принципи створення ефективних стратегій, обговорили актуальні проблеми та знайшли нові ідеї для розвитку молодіжних ініціатив. Це був день, сповнений натхнення та корисної інформації.

"Ми - різні, ми - рівні!"
інформація · 13 June 2024
12 червня 2024 року відбувся міській семінар “Інклюзивне навчання в умовах військового стану: виклики та досвіт успішної практики”

Інформаційний Щит: Навички Медіаграмотності для Сучасної Молоді
інформація · 11 June 2024
31 травня та 11 червня 2024 року на базі Молодіжного простору VibeHUB відбувся тренінг для молоді "Іформаційний Щит: Навички Медіаграмотності для Сучасної Молоді"

Надолуження освітніх втрат у початковій школі.
інформація · 04 June 2024
В умовах викликів воєнного стану, які вплинули на освітній процес, питання надолуження освітніх втрат набуває особливої актуальності. Особливо це стосується початкової школи, де закладаються фундаментальні знання та навички. Заклади освіти міста Чорноморськ продовжують працювати зі своїми учнями з надолуження освітніх втрат. Педагоги ЧЛ №3 створили такі умови вивчення предметів, в яких кожний з легкістю знайде спільну мову з наукою. Сучасне та цікаве навчання та дружня атмосфера. Далі ...

Зустріч асистентів вчителів та вихователів інклюзивних класів та груп Чорноморських закладів та установ освіти.
інформація · 31 May 2024
29 травня 2024року, враховуючи насичений період звітування, проведення засідань команди супроводу дітей з ООП наприкінці навчального року та оформлення річної документації, відбулася підсумкова зустріч корекційних педагогів в дистанційному форматі для комфортної...

Педагогічна надія міста
інформація · 24 May 2024
23 травня 2024 року у м.Чорноморську за ініціативою профспілкової організації педагогічних працівників на базі ЦПРПП Чорноморської міської ради відбувся фестиваль молодих спеціалістів “Педагогічна надія” з метою підтримки талановитих, творчих, креативних педагогічних працівників закладів освіти міста. І учасники фестивалю продемонстрували, що вони такими є. Дякуємо учасницям Фестивалю. Більше інформації та фото - дивитися далі.

Всеукраїнська шкільної ліга «Quiz»
інформація · 23 May 2024
Сьогодні шкільна ліга “QUIZ ДІТИ” завітала в гості до нашої громади. Гра зібрала учнів 4-х класів з 15 громад Одеського району Одеської області.Чорноморську громаду представили учні 4-А класу Малодолинського ЗЗСО, вчитель Меріда Ірина і учні 4-Б класу ліцею №3, вчитель Ковтун Надія. Велика шана і подяка організаторам Видавництво Країна Мрій - KM MEDIA, Лариса Почечун за велику підготовчу роботу. Масштаби дійства дійсно вражають! У всіх присутніх залишилися незабутні емоції.

Марафон "Збереження ментального здоровʼя молоді Одеської області"
інформація · 14 May 2024
Протягом першої декади травня, заклади середньої освіти м. Чорноморськ долучились до марафону "Ментальне здоровʼя молоді Одеської області " в рамках реалізації Всеукраїнської програми "Ти як". Всього було охоплено 866 учнів 1-11 класів.

Важлива нарада
інформація · 11 May 2024
10 травня на базі ЦПРПП відбулася нарада щодо підведення підсумків I міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацькою військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура") серед ЗЗСО та планування підготовчої роботи до організації Гри наступного року. У нараді взяли участь представники управління освіти Чорноморської міської ради, працівники Центру ПО, ЦПРПП та керівники шкільних команд. Більше інформації нижче...

Show more