2023/2024

ЗНО 2022

ЗНО 2021

12.01.2021. До завершення реєстрації на пробне ЗНО залишається лише тиждень! Щоб зареєструватися, потрібно до 19 січня заповнити реєстраційну форму на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти та оплатити відповідні послуги. Вартість участі у пробному ЗНО становитиме від 195 до 255 грн залежно від місця проходження тестування. Водночас у 2021 році можна буде обрати лише один предмет із переліку:
📖 українська мова
📖 українська мова і література
📖 історія України

5 січня 2021 року розпочалася реєстрація осіб, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. З Умовами реєстрації можна ознайомитися за посиланням у розділі «Пробне ЗНО-2021»на сайті ОРЦОЯО

Поговоримо про надважливу тему, яка хвилює учителів, випускників та їх батьків – ЗНО-2021.
✅Те, що зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться за будь-якої епідемічної ситуації, сумнівів не викликає. Наразі розроблено чотири моделі його проходження. З однією із них – елекційною – ми здобули успішний досвід цьогоріч.
✅Що турбує мене найбільше? Із 23892 учасників у 2020-му, математику за вибором складали 11355 осіб, з них пороговий бал не подолали 14,81%, серед учнів 11 класів - 13%. І це ті діти, які свідомо обрали математику для проходження тестування! А тепер проаналізуйте. З 2021 року ситуація суттєво зміниться: незалежне тестування з математики стане дворівневим та обов’язковим для усіх випускників шкіл, у тому числі охочих вступати на гуманітарні спеціальності. Останні складатимуть тести рівня стандарту для зарахування оцінки як результату державної підсумкової атестації. Отже, підкреслюю, українську мову та математику здають усі учасники ЗНО, історію України або англійську мову – за вибором. Четвертий предмет теж за власним вибором із запропонованого переліку.
✅Погодьтеся, запорукою успішного складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання є якісна та завчасна підготовка. Отож, маємо використати всі можливості і скоординувати зусилля на те, щоб у нас не було дітей, які не подолають пороговий бал.
✅Який позитивний досвід має Одещина у плані підготовки до ЗНО? Ось вже кілька років ефективно використовуються платформи «Вчитель+», «Be Smart». Великим досягненням вважаю діяльність ІНТЕРНЕТ-ШКОЛИ для обдарованих учнів, в якій на сьогодні успішно поглиблює знання 110 дітей. Мета даних ресурсів, насамперед, сприяти у підготовці до ЗНО випускникам сільських шкіл, надати фахову і всебічну методичну допомогу педагогам.
✅Хочу зауважити: питання належної підготовки до ЗНО-2021 – одне з основних, яке звучало на підсумковій колегії 24 грудня. У результаті плідного обговорення є домовленість про активну співпрацю з викладачами передових вишів м. Одеса, які теж зацікавлені у якісних знаннях абітурієнтів.
✅Нагадаю, що реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня на сайтах регіональних центрів.
✅Шановні колеги, на нас з вами лягає величезна відповідальність - у нинішніх непростих умовах забезпечити якісну підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема до гарного результату з основних предметів. Але я твердо вірю, що ми це зможемо, адже не раз на ділі доводили як досягти бажаного результату.
Зі свого боку, Департамент освіти і науки ОДА відкритий до співпраці! Бажаю впевненості у власних силах та успіхів!
Олександр ЛОНЧАК, директор департаменту освіти і науки ОДА. (матеріал із Фейсбуку)

ЗНО - 2020

02.06.2020

ЗНО 2020 відбудеться. Це вже аксіома. Міністерство освіти і науки визначило остаточно дати проведення пробного ЗНО, ц15 і 17 червня 2020 року і календар проведення основної сесії, яка розпочнеться 25 червня з математики.

Регіональний центр якості освіти 02 червня 2020р. провів семінар – нараду «Організаційно-технологічне забезпечення роботи пунктів проведення ЗНО-2020» в онлайн режимі для відповідальних за пункти проведення ЗНО. В роботі семінару взяли участь відповідальні та заступники відповідальних за пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання нашого міста – Сухих О.В., Крисенко Т.М. (ЗОШ №2), Шинкаренко Т.А (ЗОШ №4), Вовк А.Б.(ЗОШ №6), Лисьонок О.В (ЗОШ № 7).

Організатори семінару звернули увагу учасників на новий Регламент проти епідеміологічних заходів під час проведення ЗНО -2020, а також нагадали про нормативні документи і всі необхідні заходи для підготовки проведення Державної підсумкової атестації випускників поточного навчального року.

В нашому місті створено чотири пункти проведення ЗНО – на базі Чорноморських шкіл №2, 4, 6,7. Вже відомо, що на їх базі буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 25 червня з математики, 30 червня – з української мови та літератури, 07 липня – з англійської мови,  09 липня – з історії України і 15 червня – з географії.

Учасники пробного ЗНО вже отримали запрошення-перепустки на 15 та 17 червня 2020р. Завтра в особистих кабінетах на сайті УЦОЯО випускники вже отримують запрошення і на основну сесію.

Спільними зусиллями Чорноморської міської ради та Одеського регіонального центру якості освіти в наших пунктах проведення ЗНО будуть створені умови для дотримання вимог, які прописані в Регламенті проти епідеміологічних заходів.

Ще важливо провести своєчасно реєстрацію і сертифікацію педагогічних працівників, які будуть залучені для організації і проведення ЗНО у якості інструкторів, старших інструкторів на пунктах проведення ЗНО. На ЗНО з української мови і англійської мови буде залучено по 150 вчителів, на ЗНО з математики, історії по 85 вчителів і 55 вчителів на ЗНО з географії. Крім педагогів до проведення ЗНО будуть залучені медичні працівники (по 2 на кожному пункті).

Нагадуємо! Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється з 03 до 24 січня 2020 року на веб-сайті Одеського РЦОЯО.

ЗНО - 2019

Організаційно-технологічне забезпечення роботи пункту проведення ЗНО 2019:

20.03.2019

В Україні вперше запустили онлайн розбір пробного ЗНО — результат співпраці проекту ВеSmart з Міністерством освіти і науки

Розбір пробного ЗНО: вперше для майбутніх абітурієнтів підготовлено детальні відеороз'яснення пробних тестів. Відтак, тепер можна оперативно перевірити власні знання та почути, чому та чи інша відповідь є правильною. Це — спільний проект освітньої платформи Be Smart / Будь розумнимМіністерство освіти і науки УкраїниУкраїнський центр оцінювання якості освіти.

25.09.2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

 

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

ЗНО -2018

28.03.2018 Нагадування За матеріалами порталу"Педрада" :  

Розклад ДПА у формі ЗНО на 2018 рік

Особливості проведення цьогорічної державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання роз’яснено в листі МОН України «Про організоване завершення 2017/2018 навчального року та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти» від 31.01.2018 №1/9-66.

ДПА у формі ЗНО

→ проходить для здобувачів повної загальної середньої освіти з 22 травня до 14 липня:

·        основна сесія — 22 травня — 13 червня

·        додаткова сесія — 02–14 липня.

3 предмети ЗНО

ЗНО охоплює 3 предмети:

·        українська мова

·        математика або історія України (20 — поч. 21 ст.)

·        предмет за вибором:

– біологія

– хімія

– фізика

– географія

– іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мови), математика, історія України (20 — поч. 21 ст.).

У закладах освіти з навчанням/вивченням мов нацменшин учні можуть додатково проходити ДПА з четвертого предмета — мови національної меншини.

Учні закладів загальної середньої освіти з вечірньою (заочною) формою навчання та вечірніх/заочних класів закладів загальної середньої освіти, які виявили бажання взяти участь у ЗНО, проходять ДПА у формі ЗНО з трьох предметів.

02.02.2018

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив рекомендації стосовно реєстрації для участі в ЗНО у 2018 році. «У розділі «Учасникам/Процедура реєстрації» розміщено інформацію щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році», —  інформує УЦОЯО. Цього року процедура реєстрації для різних категорій учасників ЗНО відрізняється. Інструкції щодо реєстрації поділено на дві групи, залежно від того, чи будуть учасники проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня. До 2 квітня вступники мають змогу внести зміни до реєстраційних даних на сайті УЦОЯО або регіональних центрів оцінювання якості освіти. Основна сесія ЗНО відбудеться з 22 травня до 13 червня.

09.01.2018 

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

 

05.01.2018

Інформація для учнів 11-х класів.

Одеський міжнародний гуманітарний університет пропонує  безкоштовно організувати низку пробних тестувань з історії України, математики та іноземної мови на базі міста Чорноморськ для випускників 2018 року (Лист ОМГУ від 29.12.2018 № 600)

Необхідно в школах визначити кількість бажаючих взяти участь у безкоштовному пробному ЗНО та повідомити до ММК до 21.01.2018.

02.01.2018

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.Вартість одного тестування для одного учасника складає 132 грн. 00 коп.

ЗНО-2017

07.04.2017

Просимо терміново:

1. Отримати у ММК флаери щодо проекту губернатора Одеської області

2.Провести терміново збори учнів 11-хкласів та їх батьків, довести інформацію: Створено новий регіональний портал дистанційної підготовки до ЗНО http://odessa.prozno.com/

Інструкція депаратаменту ОДА далі у вкладеному файлі

Download
Інструкція департаменту освіти і науки ОДА
для організації роботи учнів 11-х класів на обласному порталі щодо підготовки до ЗНО-2017
Інструкція по роботі з порталом по онлай
Microsoft Word Document 17.9 KB

06 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО-2017

На всі питання про реєстрацію та особливості ЗНО-2017 відповідає директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти А.Ю.Анісімов.

Інтерв'ю з заступником директора ОРЦОЯО Н.Д.Ремез про особливості реєтрації та проведення ЗНО-2017

26.01.2017 Увага! 31 січня на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освітизакінчується реєстрація на пробне ЗНО.

 

02.11.2016

Пробное внешнее независимое оценивание в 2017 году пройдет 1 и 8 апреля, регистрация на него продлится с 10 по 31 января следующего года,

Об этом сообщает пресс-служба Украинского центра оценки качества образования.

"В 2017 году пробное ВНО состоится 1 и 8 апреля... Зарегистрироватьсядля участия в пробном внешнем независимом оценивании можно будет на сайтах региональных центров оценивания качества образования. Регистрация продлится с 10 по 31 января 2017 года", - отметили в УЦОКО.

Указано, что каждый пользователь может принять участие в одном из предложенных в тот или иной день предметов по выбору, в соответствии с графиком проведения 1 апреля состоится пробное внешнее оценивание по украинскому языку и литературе, 8 апреля - по другим предметам (истории Украины, математике, биологии, географии, физике, химии, английскому, испанскому, немецкому, русскому, французскому языкам).

Также сообщается, что регистрация для прохождения пробного тестирования не предусматривает автоматической регистрации для участия в основной сессии внешнего независимого оценивания. Результаты пробного внешнего независимого оценивания не засчитываются как оценки государственной итоговой аттестации и не используются для участия в конкурсном отборе при поступлении в высшие учебные заведения.Источник: http://ru.golos.ua/suspilstvo/probnoe_vno2017_proydet_v_aprele_1901
Golos.ua © 2015

ЗНО-2016

29.01.2016

28.01.2016

Витяг із наказу МОНУ від 11.12.2015 № 1278 "Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі у ЗНО". Практично - це інструкція для загальноосвітніх шкіл щодо організації реєстрації учнів 11-х класів у лютому 2016р.

19.01.2016

Увага! 06 лютого 2016 року Одеський державний аграрний університет запрошує усіх бажаючих  безкоштовно взяти участь у пробному тестуванні -ЗНО з української мови та літератури. Повна інформація нижче у вкладеному файлі

Download
Одеський державний аграрний університет
День відкритих дверей для учнів 11-х класів та їх батьків 06.02.2016
Объявление о ЗНО аграрний університет.do
Microsoft Word Document 33.0 KB

січень 2016

Український центр оцінювання якості освіти радить випускникам шкіл подбати про отримання паспорта.
Зокрема, в Центрі нагадують, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами.
«Зважаючи на стислі терміни реєстрації, радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів», - повідомили в УЦОЯО.
Як відомо, реєстрація учасників ЗНО триватиме з 01 лютого до 04 березня 2016 року.
Випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, що в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбудуться у травні.
Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбуватиметься після завершення навчального року, у період з 3 до 17 червня.

Download
Як розрахувати конкурсний бал у 2016р?
"Інформація із сайту "Освіта.UA"
Як розрахувати конкурсний бал абітурієнт
Microsoft Word Document 141.6 KB

Графік  інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей проведення ЗНО-2016  серед учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста працівниками ОРЦОЯО буде проведено за наступним графіком:

11 листопада 2015 року

Навчальний заклад

Час

кількість випускників

Іллічівська загальноосвітня школа з профільним навчанням І-ІІІ ступенів № 7 Іллічівської міської ради Одеської області

10.00

61

Іллічівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 6 Іллічівської міської ради Одеської області

11.00

40

Іллічівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 4 Іллічівської міської ради Одеської області

12.00

41

 

12 листопада 2015 року

Навчальний заклад

Час

кількість випускників

Іллічівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 3 Іллічівської міської ради Одеської області

10.00

34

Іллічівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 2 Іллічівської міської ради Одеської області

11.00

25

Іллічівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1 Іллічівської міської ради Одеської області

12.00

46

Іллічівська гімназія № 1 Іллічівської міської ради Одеської області

13.00

42

ЗНО-2015

Виступ директора ОРЦОЯО А.Ю.Анісімова у одеських новинах.

По результатам аттестации в Одесской области, средний уровень учебных достижений получили 45,8% выпускников, достаточный - 24,7%, начальный - 23,1% и высокий уровень достижений показали только 6,2% выпускников, что ниже среднего показателя по Украине. Наилучшие результаты продемонстрировали Одесская гимназия №5, Одесская специализированная школа №86 с углубленным изучением английского языка, Ильичевская общеобразовательная школа №2 и Ильичевская гимназия №1. По результатам внешнего независимого оценивания максимально возможный результат - 200 баллов и за базовый, и за углубленный уровень показала только одна абитуриентка из Одесской области - это выпускница Ильичевской гимназии №1

Всего по Украине максимальное количество баллов набрали 8 абитуриентов.


Download
Наказ від 13.02.2015 № 39
Про проведення пробного тестування
Наказ ВО пробне тестування 2015.doc
Microsoft Word Document 29.5 KB

13.11.2014

Увага! За посиланням Ви знайдете інформацію ОРЦОЯО щодо підготовки до ЗНО-2015!

Download
28.05.2014
Нова інформація від МОНУ для абітуріентів 2014року
зміни до умов прийому до ВНЗ 2014.doc
Microsoft Word Document 40.5 KB

ЗНО - 2014

Вот ссылка на материалы по ЗНО 2014

https://cloud.mail.ru/public/7a49faf6bc18/ZNO

16.01.2014

Нагадуємо! Час нагадати випускникам про своєчасну реєстрацію для участі у ЗНО-2014. Детальна інформація про реєстрацію на сайті http://testportal.gov.ua/register/

Реєстрацію учні проходять самостійно, але школа має підготувати та надати довідки, провести відповідні консультації та роз`яснення. Зразок довідки - у вкладеному файлі.

Download
зразок довідки школи для реєстрації учнів випускних класів на ЗНО-2014
Dovidka.pdf
Adobe Acrobat Document 26.1 KB

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року (далі – зовнішнє оцінювання) триватиме з 3 січня до 5 березня.

 

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання

 

1. Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році

 

2. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! У 2014 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів: української мови і літер/атури, історії України, всесвітньої історії, математики, фізики, хімії, біології, географії, світової літератури, російської мови, іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської).

Пам’ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

 

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);

копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але є учнем (студентом) випускного класу (курсу) поточного навчального року, то підготуйте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки);

дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;

висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);

копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

копію документа, що підтверджує законність перебування на території України(надають іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці);

заяву-реєстраційну картку.

Увага! У разі надання копії документа, оформленого іноземною мовою, слід також додати його переклад українською мовою, завірений нотаріально.

 

Сформувати заяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації (перелік пунктів реєстрації).

 

Слідкуйте за тим, щоб номер, вказаний у заяві-реєстраційній картці та номер, вказаний у контрольно-інформаційному листі до неї, ЗБІГАЛИСЯ!

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

 

17.10.2013

Увага!

Нагадуємо школам  - про необхідність оновити або зробити інформаційні стенди "ЗНО-2014".

На стенді розмістити адреси інформаційних сайтів: Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти -  http://test-center.od.ua/; Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua

На сайтах розміщено інформацію про нормативну базу ЗНО, запити-відповіді; реєстрація на пробне тестування, матеріали для самостійної  підготовки до ЗНО-2014

ЗНО-2013

Download
Наказ№ 92 від 23.04.2013
Про організацію та проведення зНО у 2013р.
приказ про организацию ЗНО 2013.doc
Microsoft Word Document 55.0 KB
Download
додаток до наказу 92.doc
Microsoft Word Document 36.0 KB

          В этой коротенькой заметке хочу еще раз подчеркнуть, на что надо обращать внимание учеников и родителей при проведении уроков по ВНО. Для администрации школ: должны быть проведены три урока по правилам сдачи ВНО и собеседование с выпускниками практического психолога. Материалы для уроков размещены ниже, их можно скачать.

 • Пункта регистрации в Ильичевске в 2013 году не будет! Поэтому классным руководителям, ученикам и их родителям надо определиться, как будет проходить регистрация - организованно, всем классом или каждым учеником отдельно
 • 5 шагов к регистрации на ЗНО 2013:1. Выбрать предметы для тестирования после уточнения с высшым учебным заведением.
  2. Подготовить необходимые документы (см.ниже) 
  3. Зайти на страничку «регистрация на ЗНО» на сайтах:  www.testportal.gov.ua  или www.test-center.od.ua   и сформировать заявление-регистрационную карту, распечатать на принтере. 
  4. Отправить ценным письмом комплект документов для регистрации  на адрес, указанный в контрольно-информационном письме. 
  5. Получить по почте рекомендованное письмо от регионального центра оценивания: Сертификат ЗНЗ, регистрационную карту  и информационный бюллетень «ЗНО-2013» 
  6. Проверить состояние регистрации можно по номеру Вашего заявления-регистрационной карты на тех же сайтах.
 •  Документы на регистрацию: заявление-регистрационная карта,  копия паспорта (первые страницы), справка со школы установленного образца, копия вида на жительство (не для украинцев), две фотографии 3*4. Паспорт можно заменить свидетельством о рождении ребенка только в случае, когда дата рождения позже 1 сентября 1996 года (на момент до 1 сентября текущего учебного года еще не исполнилось 16 лет)
 • Документы высылаются заказным письмом на адрес ОРЦОЯО:65114, г.Одесса, ул. Академика Королева,26 –Одесский региональный центр оценивания качества образования
 • Телефоны для справок: (048) 784-69-95; 784-89-32; (0482) 323509
 • На всех копиях (прямо на копиях, а не на полях) ученик пишет без кавычек "Згідно з оригіналом", ставит дату, фамилию и свою подпись.
 • Регистрация начинается 4 января и заканчивается 5 марта
 • Как и в прошлом году, выбрать для проведения тестирования можно до 4 предметов. Новый предмет, предлагаемый для тестирования - "Світова література"
 • При указании языка тестирования надо иметь в виду, что будет только одна тетрадь ответов на выбранном языке, Дублирования на украинском языке не будет!
 • На дополнительную сессию должна быть крайне уважительная причина, справка по состоянию здоровья выдается специальной формы и проверяется
 • При сдаче ВНО будет обязательный досмотр с целью выявления мобильных телефонов и другой техники, позволяющей помогать прохождению тестирования
 • Для сдачи ВНО надо при себе иметь сертификат, приглашение и оригинал документа, подтверждающего личность (по которому была проведена регистрация)
 • Внимание!  Во время проведения ВНО будут (могут быть) так называемые технические перерывы, во время которых будет происходить поиск технических средств непосредственно в классах. Время технического перерыва не засчитывается в общее время проведения ВНО. Главное, чтобы ученики не волновались, но знали - нахождение технических или других, не разрешенных правилами проведения ВНО средств, влечет за собой прекращение сдачи ВНО по этому предмету. Для учителей-инструкторов, позволивших их применение - расторжение договора и представление в учебное заведение на дисциплинарное взыскание.
 • Апелляция на нарушения при прохождении ВНО подается, не выходя из помещения, апелляция на результаты сдачи ВНО - не позднее трех дней после обнародования результатов
 • Оплату услуг инструкторов обещали повысить :) Удачи всем участникам ВНО!

Методист по информационным технологиям       Адаменко О.А.

 

Матеріали до проведення уроку ЗНО-2013

На допомогу шкільному психологу

Нормативна база.Порядок проведення ЗНО-2013

23/11/2012
Порядок реєстрації на ЗНО 2013 року

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року
триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року

 

Бажаючим взяти участь у пробному тестування - необхідно самостійно зареєструватися на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти з 01 до 30 листопада 2012 за адресою: www.test-center.od.ua

Дати проведення пробного тестування:

23 березня 2013 - укр.мова і література, англійська, німецька, біологія, фізика, рос.мова, всесвітня історія.

30 березня 2013 - історія України, математика, хімія, географія, світова література