2018/2019 навчальний рік

2017/2018

Download
Про відбірково-тренувальні збори з математики
Наказ про оімпіаду з права 2018.odt
Open Office Writer 21.0 KB
Download
Про участь у ІІІ етапі олімпіади з інформатики (програмування)
наказ инф программування область 03.02.1
Microsoft Word Document 15.7 KB
Download
Наказ ВО від 15.01.2017 № 4-кв "Про відрядження на обласну олімпіаду з української мови та літераттури
відрядження на обл. олімп.з укр..docx
Microsoft Word Document 21.1 KB
Download
Про участь у ІІІ етапі олімпіади з математики
математика 2018.doc
Microsoft Word Document 35.0 KB
Download
Підсумки ІІ етапу олімпіади з математики
математика 2017.doc
Microsoft Word Document 23.4 KB
Download
Наказ ВО від 04.12.2017 №80М "Про підсумки олімпіади з обслуговуючої праці"
НАКАЗ про підсумки олімпіади з обслугову
Microsoft Word Document 24.8 KB
Download
Наказ ВО від 04.12.2017 №79М "Про підсумки олімпіади з технічної праці"
НАКАЗ про підсумки олімпіади з технічної
Microsoft Word Document 19.9 KB
Download
Наказ ВО від30.11.2017 № 135-кв "Про підсумки олімпіади з англійської мови"
про підсумки олімпіади з ін.мов.docx
Microsoft Word Document 18.2 KB

Підсумки міської олімпіади з історії..

Download
Підсумки олімпіади історія 2017.doc
Microsoft Word Document 24.0 KB
Download
Підсумки ІІ етапу олімпіади з астрономії
астрономія 2017.doc
Microsoft Word Document 60.5 KB
Download
НАКАЗ про підсумки олімпіади з програмув
Microsoft Word Document 28.4 KB
Download
НАКАЗ про підсумки олімпіади з ІТ 2017.d
Microsoft Word Document 24.0 KB
Download
Підсумки ІІ етапу олімпіади з фізики
фізика 2017.docx
Microsoft Word Document 20.3 KB

Увага! Міська олімпіада з історії відбудеться 01грудня 2017 року на базі ЗОШ №2.

Download
Наказ олімпіада з історії 2017.docx
Microsoft Word Document 6.9 KB
Download
Наказ ВО від 20.11.2017 № 66 "Про підсумки ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика"
Про підсумки к-су ім. Яцика 2017.docx
exe File 11.9 KB
Download
Наказ ВО від 20.11.2017 № 67-м "Про підсумки міської олімпіади з російської мови та літератури"
підсумки міської олімпіади з рос.мови.do
Microsoft Word Document 19.4 KB
Download
Наказ ВО від 10.11.2017 № "Про підсумки міської олімпіади з української мови та літератури"
про підсумки олімпіади зукр..мов.docx
exe File 11.9 KB

Підсумки міської олімпіади з правознавства. Наказ ВО від 13.11.2017 року №58м

Download
Про проведення міської олімпіади з програмування
Міську олімпіаду з програмування /9-11 кл./ провести 20.11.2017 о 14.00 на базі загальноосвітньої школи №2.
информатика программирование 2017.docx
Microsoft Word Document 19.3 KB
Download
Про проведення міської олімпіади з інформаційних технологій (інформатика ІТ)
Міську олімпіаду з інформаційних технологій /10-11 кл./ провести 15.11.2017 о 14.00 на базі загальноосвітньої школи №1.
информатика ИТ 2017.docx
Microsoft Word Document 19.2 KB
Download
Про проведення ІІ етапу олімпіади з астрономії
астрономія 2017.docx
Microsoft Word Document 14.9 KB
Download
Підсумки олімпіади з правознавства 2017.
Microsoft Word Document 8.0 KB
Download
Наказ ВОвід 06.11..2017 №55-м"Про підсумки ІІ етапуVІІІ Міжнародного конкурсу ім.Т.Шевченка
про підсумки к-су ім.Шевченка.docx
exe File 12.2 KB
Download
Олімпіад з правознавства.docx
Microsoft Word Document 6.9 KB
Download
Наказ ВО від 01.11.2017 № 51-м "Про проведення міської олімпіади з російської мови та літератури"
міська олімп. з рос.мовиdocx.docx
exe File 10.0 KB
Download
Наказ ВО від 01.11.2017 № 50-м "Про проведення міської олімпіади з української мови та літератури"
міська олімпіада з української мови та л
exe File 9.5 KB
Download
Наказ від 01.11.2017 № 53-м "Про проведення ІІ етапуXVIII Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика
ІІ етап к-су ім.яцика.docx
exe File 9.8 KB
Download
Наказ ВОвід 26.10.2017 №42-м"Про проведення ІІ етапуVІІІ Міжнародного конкурсу ім.Т.Шевченка
ІІ етап к-су ім.Шевченка.docx
exe File 10.0 KB

2016/2017 н.р.

14/04/2017

Повідомляємо, що 20 квітня 2017 р. з 15.00 до 17.00 відбудеться Всеукраїнська альтернативна учнівська Інтернет-олімпіада «Що ти знаєш про Німеччину? Економіка. Партнерство. Молодь» для учнів 9-11класів, що вивчають німецьку мову. Інтернет-олімпіада організована на базі Україно-німецької факультет-програми Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету.

Хто бажає взяти участь - надішліть інформацію про свою участь на електронну адресу: od.inst.langues@gmail.com

Download
Відрядження на ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови
відрядження на обл. олімп.з рос..docx
Microsoft Word Document 19.4 KB
Download
Відрядження на ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
відрядження на обл. олімп.з укр..docx
Microsoft Word Document 19.3 KB
Download
Про участь у ІІІ етапі олімпіади зматематики
математика 2017.doc
Microsoft Word Document 34.0 KB
Download
Про участь у ІІІ етапі олімпіади з фізики
фізика 2017.doc
Microsoft Word Document 33.5 KB
Download
Підсумки ІІ етапу олімпіади з математики
математика 2016.doc
Microsoft Word Document 22.2 KB
Download
Підсумки ІІ етапу олімпіади з фізики
фізика 2016.doc
Microsoft Word Document 57.5 KB
Download
Наказ № 86 від 30.11.2016 "Про підсумки міської олімпіади з іноземних мов".
про підсумки олімпіади з ін.мов.docx
Microsoft Word Document 20.3 KB
Download
Наказ № 82 від 28.11.2016 "Про підсумки міської олімпіади з російської мови та літератури"
підсумки міської олімпіади з рос.мови.do
Microsoft Word Document 21.5 KB
Download
Наказ № 81-м від 28.11.2016 "Про підсумки міської олімпіади з української мови та літератури"
про підсумки олімпіади зукр..мов.docx
Microsoft Word Document 21.3 KB
Download
Про проведення ІІ етапу олімпіади з математики
математика 2016.doc.docx
Microsoft Word Document 17.6 KB
Download
Наказ № 80-м від 28.11.2016 "Про підсумки ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика"
Про підсумки к-су ім. Яцика 2016.docx
Microsoft Word Document 23.1 KB
Download
Наказ № 79-м від 28.11.2016 "Про підсумки ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та с
про підсумки к-су ім.Шевченка .docx
Microsoft Word Document 23.4 KB
Download
Підсумки олімпіади з історіїДокумент Mic
Microsoft Word Document 14.9 KB
Download
Наказ ВО від 21.11.2016 № 73-м "Про підсумки олімпіади з географії"
наказ №73м.doc
Microsoft Word Document 36.5 KB
Download
про підсумки олімпіади з ІТ 2016.docx
Microsoft Word Document 23.4 KB
Download
про підсумки олімпіади з обслуговуючої п
Microsoft Word Document 41.0 KB
Download
про підсумки олімпіади з технічної праці
Microsoft Word Document 40.5 KB
Download
Наказ ВО від 16.11.2016 № 66-м
Про підсумки олімпіади з хімії
итоги олимп.химия 2016.doc
Microsoft Word Document 42.0 KB
Download
Підсумки олімпіада з права.docx
Microsoft Word Document 16.6 KB
Download
Наказ ВО від 14.11.2016 № 64-м
Про підсумки олімпіади з біології
итоги олимп.биология64.doc
Microsoft Word Document 49.0 KB

Накази про підсумки міських предметних олімпіад 2015/2016н.р.

Підсумки олімпіади з екології (наказ ВО від 24.11.2015 № 79-м)

Підсумки олімпіади з економіки (наказ ВО від 23.11.2015 № 74-м)

Підсумки олімпіади з фізики (наказ ВО від 25.11.2015 № 85 м)

Підсумки олімпіади з історії (наказ № 80 від 25.11.2015)

Підсумки олімпіади з правознавства (наказ ВО №71 м від 18.11.2015)

Підсумки олімпіади з географії (наказ ВО від 19.11.2015 № 72-м)

Підсумки олімпіади з хімії (наказ ВО від 17.11.2015 № 70-м)

Підсумки олімпіади з астрономії (наказ ВО від 16.11.2015 № 68-м)

Підсумки олімпіади з біології (наказ ВО від 11.11.2015 № 67-м)

Накази про проведення міських предметних олімпіад у 2015/2016н.р.

Download
Рекомендації та вимоги до олімпіади з екології
Вимоги до екологічного проекту та постеру (стенду)
Екоолiмп_2015_(II_етап)_метод_реком.doc
Microsoft Word Document 45.0 KB

2013/2014н.р

13.06.2014

Прохання уважно переглянути списки призерів (учні) та спіски вчителів, які підготували призерів за підсумками 2013/2014н.р. Якщо ми випадкого когось пропустили через відсутність інформації - прохання надати відповідну інформацію у вигляді офіційного подання від закладу освіти і додати копії дипломів.

Чекаємо уточнення до 23.06.2014

Download
Призери обласних та всеукраїнських олімпіад, МАН, інтелектуальних, творчих та спортивних змагань
за підсумками 2014/2013н.р.
Победители олимпиад и не только.xls
Microsoft Excel Table 61.0 KB
Download
Наказ від 21.03.2014 № 57-кв
Про участь школярів загальноосвітніх шкіл міста у IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад
наш приказ.doc
Microsoft Word Document 56.0 KB

Вітаємо призерів обласних олімпіад

ПІБ учня ЗНЗ клас предмет результат ПІБ вчителя
1 Гладун Антон  гімназія №1 5(9) фізика ІІІ Паніот Наталя Анатоліївна
2 Симонова Ганна гімназія №1 7(11) історія І Яроменко Вікторія Іванівна
3 Вахтіна Галина  гімназія №1 6(10) історія ІІ  Гудовік Олеся Ярославівна
4 Кравченко Валерія  ЗОШ №7 10 історія ІІ  Бойко Тетяна Леонівна
5 Шелковенко Інга  гімназія №1 5(9) історія ІІІ  Яроменко Вікторія Іванівна
6 Понзель Альона ЗОШ №6 8 історія ІІІ  Саєнко Євгенія Василівна
7 Захаров Дмитро ЗОШ №7 8 історія ІІІ  Орлова Оксана Павлівна
8 Жмакін Сергій МДЗОШ 10 психологія І Парчевська Тетяна Василівна
9 Давидюк Анастасія  гімназія  10 рос.мова І Меленевська Тетаня Олександрівна
10 Друмова Орина ЗОШ №2 10 рос.мова ІІІ Попова Ольга Олександрівна 
11 Короткова Тетяна гімназія 11 рос.мова ІІІ  Пилипчук Валентина Леонидівна
12 Грачова Юлія гімназія 9 укр.мова І Михайлова Тетяна Дмитрівна 
  Мельничук Карина гімназія 11 укр.мова ІІ Верготі Лідія Танасівна
13 Дмитренко Ганна гімназія 9 укр.мова ІІІ Михайлова Тетяна Дмитрівна 
14 Вахтіна Галина гімназія 10 укр.мова ІІІ Татарчук Тамара Андріївна
15 Кочура Ірина гімназія 10 укр.мова ІІІ Татарчук Тамара Андріївна
16 Терещук Ольга гімназія 11 укр.мова І Верготі Лідія Танасіївна 
17 Єрьоменко Денис гімназія 8 укр.мова ІІ Перчеклій Тетяна іванівна 
18 Блотницька Діана гімназія 8 укр.мова ІІІ Перчеклій Тетяна Іванівна 
19 Кацидим Дмитро гімназія 10 математика ІІІ Ступаєнко Галина Анатоліївна 
20 Франчук Андрій ЗОШ №2 8 біологія ІІІ Глущенко Любов Павлівна
21 Бірюкова Олена гімназія 9 біологія ІІ Возняк Надія Стефанівна
22 Грачова Юлія гімназія 9 біологія ІІ Возняк Надія Стефанівна
23 Друмова Орина ЗОШ №2 10 біологія ІІ Гученко Світлана Василівна
24 Михайлов Андрій ЗОШ №1 10 біологія ІІІ Берег Олена Георгіївна
25 Кучер Тетяна ЗОШ №7 11 біологія ІІІ Усатова Людмила Іванівна
26 Нікольський Ігор ЗОШ №4 11 економіка І Алєксєєнко Ольга Володимирівна
27 Кобелян Юлія Сергіївна ЗОШ №4 11 економіка ІІІ Алєксєєнко Ольга Володимирівна
28 Угрін Вероніка ЗОШ №3 10 екологія ІІ Угрін Ольга Павлівна
29 Драгунов Ігор гімназія 8 хімія ІІІ Долгих Тетяна Миколаївна
30 Гладун Антон гімназія 9 хімія ІІІ Долгих Тетяна Миколаївна
31 Кацидим Дмитро гімназія 10 хімія ІІІ Мєшкова Олена Михайлівна
32 Крупський Андрій гімназія 11 хімія ІІІ Мєшкова Олена Михайлівна
33 Єрьоменко Денис гімназія 8 географія ІІІ Недобєльська Євгенія Олегівна
34 Чермних Олександр ЗОШ №6 9 географія ІІІ Бондаренко Лариса Володимирівна
35 Друмова Орина ЗОШ №2 10 англ.мова І Склифасовська Ольга Юріївна
36 Шишкіна Віра ЗОШ №7 9 англ.мова ІІІ Форостянко Зінаїда Арсентіївна 
37 Нікольський Ігор ЗОШ№4 11 англ.мова ІІІ Василатос Валентина Василівна 
38 Овчаренко Дарина ЗОШ№3 11 англ.мова ІІІ Колосова Ірина Борисівна 
39 Вахтіна Галина гімназія 10 німецька ІІІ Тарасова Єлизавета Вікторівна
40 Явдощук Артем ЗОШ №4 11 інформатика ІІ Руденко Анастасія Сергіївна 
41 Макаревич Анна ЗОШ №6 10 фізична культура ІІІ  Яненко Світлана Олегівна
Download
Про підсумки ІІ етапу олімпіади з математики
математика 2013.doc
Microsoft Word Document 71.5 KB
Download
Наказ підсумки ол. право.docx
Microsoft Word Document 20.0 KB

Вітаємо презерів  очного етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади з російської мови- 2 місце - Парамонову Аліну, ЗОШ № 3 (Нікул Т.Л.) та Давидюк Анастасію, гімназія (Меленевська Т.О.)! Див. фотографії на стор. "фото"

10.09.2013

ЦІКАВО!!!!

Наш  загальний рейтинг - участі міста Іллічівськ  у обласних предметних олімпіадах у 2013/2014н.р.

 

 

навчальний предмет місце у обласному рейтингу загальна кількість місць
українська мова 1 33
російська мова 1 33
економіка 1 34
інформатика 2 33
англійська мова 2 33
історія 2 33
хімія 4 34
біологія 4 34
фізика 5 34
німецька мова 5 33
географія 10 13
правознавство 18 19
математика 16 16

Вітаємо призерів обласних предметних олімпіад та їх учителів!

ПІБ учня ЗНЗ клас предмет місце ПІБ вчителя
1 Чермних Олександр
ЗОШ № 6 8 фізика 3 Адабаш С.П.
2 Крупський Андрій
гімназія 10 фізика  3 Паніот Н.А.
3 Мазанюк Наталя ЗОШ № 6 8 укр.мова 3 Гордійчук К.Ю.
4 Друмова Орина ЗОШ № 2 9 укр.мова 3 Земцева М.І.
5 Думанська Наталя гімназія 9 укр.мова 3 Татарчук Т.А.6
6 Качура Ірина гімназія 9 укр.мова 3 Татарчук Т.А.
7 Терещук Ольга гімназія 10 укр.мова 1 Верготі Л.Т.
8 Мельничук Карина гімназія 10 укр.мова 3 Верготі Л.Т.
9 Кобелян Юлія ЗОШ № 4 10 укр.мова 3 Бубнова О.М.
10 Диса Юлія гімназія 7(11) укр.мова 3 Татарчук Т.А.
11 Павлушенко Валентина гімназія 7(11) укр.мова 1 Михайлова Т.Д.
12 Бірюкова Олена гімназія               4(8)               біологія  2 Ібрагімова І.О.
13  Грачова Юлія               гімназія               4(8) біологія  3 Ібрагімова І.О.              
14   Волощук Юлія               ЗОШ № 3               9                біологія 3 Угрін О.П.
15 Друмова Орина ЗОШ № 2 9 біологія 3 Глущенко Л.П.
16 Хрущ Ксенія гімназія 6(10) біологія 3 Ібрагімова І.О.
17 Кальнєва Анастасія ЗОШ № 4 10 біологія 3 Алєксєєнко О.В.
18 Мельник Артем гімназія 7(11) біологія 2 Ібрагімова І.О.
19 Гладун Антон гімназія 4(8) хімія 3 Долгих Т.М.
20 Кацідим Дмитро гімназія 5(9) хімія 2 Мєшкова О.М.
21 Савченко Кирило гімназія 5(9) хімія 3 Мєшкова О.М.
22 Крупський Андрій гімназія 6(10) хімія 3 Мєшкова О.М.
23 Бахтигозін Всеволод гімназія 7(11) хімія 3 Мєшкова О.М.
24 Мельник Артем гімназія 7(11) хімія 3 Мєшкова О.М.
25 Друмова Орина ЗОШ № 2                9 англ.мова 2 Скліфасовська О.Ю.
26 Нікольський Ігор ЗОШ № 4 10 англ.мова 3 Василатос В.В.
27 Вахтіна Галина гімназія № 1 5(9) німецька 3 Ковшова Г.
28 Мельник Артем  гімназія №1 7(11) астрономія Паніот Н.А. 
29 Клюшник Анна  ЗОШ № 1 10 психологія               3               Битова С.В.              
30   Явдощук Артем  ЗОШ № 4    10 інформатика 3          Панчикова Е.І.
31 Луговський Владислав ЗОШ № 4 11 інформатика 2 Панчикова Е.І.
32               Ніколаєва Тетяна               гімназія  7(11) історія               3               Яроменко В.І.
33 Вдовиченко Іван               ЗОШ № 7               11               історія               3               Орлова О.П.              
34               Симонова Ганна               гімназія 6(10)               історія               2               Яроменко В.І.              
35 Вахтіна Галина гімназія 5(9) історія 1 Гудовік О.Я.
36 Друмова Орина ЗОШ № 2 9 історія 3 Квасницька О.В.
37               Узунова Анна               ЗОШ № 4               11               географія 3               Гула В.О.              
38 Голдаєва Юліана ЗОШ № 4 11 географія 2 Гула В.О.
39               Стрельцов Олександр               гімназія №1               7(11)               географія               3               Недобельська Є.О.              
40 Котик Віталій гімназія №1 5(9) правознавство 3 Яроменко В.О.
41 Нікольський Ігор ЗОш № 4 10 економіка 1 Алєксєєнко О.В.
42 Кобелян Юлія ЗОШ № 4 10 економіка 3 Алєксєєнко О.В.
43 Маліновський Дмитро ЗОШ № 4 11 економіка 1 Алєксєєнко О.В.
44 Свідерська Світлана ЗОШ № 4 11 економіка 3 Алєксєєнко О.В.
45 Медуха Мар'яна МДЗОШ 11 екологія 3 Медуха О.О.
46 Павлушенко Валентина гімназія 7(11) рос.мова 2 Антонова Л.Ф.
47 Диса Юлія гімназія 7(11) рос.мова 2 Пшенична С.А.
48 Короткова Тетяна гімназія 6(10) рос.мова 3 Пилипчук В.Л.
49 Пилипчук Кристина гімназія  6(10) рос.мова 3 Пилипчук В.Л.
50 Давидюк Анастасія гімназія 5(9) рос.мова 2 Меленевська Т.О.
51 Орлова Юлія ЗОШ № 3 10 рос.мова 3 Нікул Т.Л.
52 Радованова Карина  ЗОШ № 1 11 фізична культура 1 Фєфєлова О.Д.
53 Дубач Владислав ЗОШ № 6 11 фізична культура 1 Чумаченко О.М.

 

Download
Наказ про підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
математика 2012.doc
Microsoft Word Document 73.5 KB
Download
підсумки олімпіади з рос.,2012.docx
Microsoft Word Document 16.8 KB

31.05.2012

Наші результати у Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях (2011-2012):

                                                             14 призерів                  

  1. Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури –   Ніколаєва Дарія Олександрівна, 7(11) клас, гімназія № 1    1 місце 
  2. Всеукраїнська учнівська олімпіада з рос.мови -
  3.  Короткова Тетяна Сергіївна, 5(9) , гімназія № 1     1 місце                                                                    
  4. Всеукраїнська учнівська олімпіада з укр.мови та літератури - Терещук Ольга Олегівна, 5(9) клас, гімназія №2                           2 місце
  5. Всеукраїнська учнівська олімпіада з рос.мови -  Павлушенко Валентина Анатоліївна, 6(10) клас, гімназія № 1                            3 місце
  6. Всеукраїнська учнівська олімпіада з рос.мови –  Диса Юлія Олександрівна 6(10) клас, гімназія № 1                               3 місце
  7. Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії – Мельник Артем Геннадійович, 6(10) клас, гімназія № 1                               3 місце
  8. Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії - Ланова Вікторія Володимирівна, 7(11) клас, гімназія № 1                               учасник
  9. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Відділення технічних наук. Тема роботи: «АЕС Фукусима -1:наслідки та уроки«. – Воронов Кіндрат Сергійович, учень 11 класу, ЗОШ № 7      - ІІІ місце
  10. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Відділення історії. Тема роботи: «Тюрські козаки на території України: походження та типології» - Ланова Вікторія Володимирівна, 7(11) клас,
    гімназія № 1                                                                     учасник 
  11.  Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду» - Вахтіна Галина, 4(8) клас, гімназія № 1 – учасник
  12.  Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду», за вірші «В дзеркальному зображенні своїм», «Мені б лише краплину теплоти» - Мельничук Карина, гімназія № 1  - переможець (І місце)
  13.  Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду», за вірші «Загубилось небо серед стін», «Сповідь», «Де ти?» - Комолова Катерина, 7(11) клас, гімназія № 1 – переможець (1 місце)
  14. Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду», за вірш про українську мову в добірці поезій «Горнусь до Вкраїни своєї» - Диса Юлія, 6(10) клас, гімназія № 1 – переможець (1 місце)
  15.  Всеукраїнська олімпіада з новогрецької мови серед учнів навчальних закладів України – Хімонеттос Анестіс, 4(8) клас, гімназія № 1 -                    2 місце
  16. ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім..Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів – Терещук Ольга, 5(9)клас, гімназія № 1                      2 місце


Обласні інтелектуальні змагання (олімпіади, Мала академія наук, конкурс знавців української мови ім.. П.Яцика, конкурс ім. Т.Г.Шевченка) 2011-2012р

  • Предметні олімпіади – 50 призерів:
    1 місце – 5учнів; 2 місце – 14 учнів; 3 місце – 31учень
  • Обласний МАН – 9 призерів:
    1 місце – 1 учень; 2 місце – 5 учнів; 3 місце – 3 учня
  • Обласний етап конкурсу знавців укр..мови ім..П.Яцика -3 призера: 1 місце – 1 учень, 2 місце – 2 учня
  • ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім..Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів – 2 переможця

Всього: 64 призера.

 

Найпродуктивніший учитель року – Верготі Лідія Танасівна, вчитель укр..мови та літератури  Іллічівської гімназії № 1- підготувала 3-х переможців Всеукраїнських змагань, 11 призерів обласних змагань!

 

Найбільшу кількість балів у інтелектуальних змаганнях набрали учні Іллічівської гімназії № 1

 

Download
Підсумкова таблиця за підсумками міських та обласних олімпіад
cводная итог.xls
Microsoft Excel Table 65.5 KB
Download
Результативність МАН за останні 5 років
МАН за 5 лет.xls
Microsoft Excel Table 38.0 KB
Download
Форма подання на матеріальне заохочення за підсумками 2011-2012н.р.
призери ЗНЗ ПЗШ 2012.xls
Microsoft Excel Table 99.5 KB



Download
Список призерів міських олімпіад по школах
Призеры - город.xls
Microsoft Excel Table 67.5 KB

P/S. Якщо хтось побачить технічну помилку просимо повідомити для виправлення.