· 

Педагогічна надія міста

Сьогодні, 23 травня 2024 року у м.Чорноморську за ініціативою профспілкової організації педагогічних працівників на базі ЦПРПП Чорноморської міської ради відбувся фестиваль молодих спеціалістів “Педагогічна надія” з метою підтримки талановитих, творчих, креативних педагогічних працівників закладів освіти міста. І учасники фестивалю продемонстрували, що вони такими є.

Учасниці фестивалю презентували своє бачення уроку майбутнього, творчо склали “Гімн професії” та поділилися світом власних захоплень.

Гамарц Наталя показала, що вже сьогодні ії уроки є уроками майбутнього, з використанням цифрових технологій, ії робота та хобі чудово поєднуються. Суботу та неділю вона проводить із своїм класом: цікаві екскурсії, корисні справи, веселі розваги — це все, що об’їєднує учнів ії класу.

Ганношина Софія  чудово розуміє та підтримує Концепцію Нової української школи, любить свою роботу, склала “Гімн професії” у власному вірші.

Войтова Олена виросла в родині педагогів, з дитинства бачила своє майбутнє серед педагогів, розказала про своє бачення дитячого садочка майбутнього, має музичні здібності заспівала спочатку для учасників фестивалю, а потім разом з усіма присутніми.

Мартешина Ольга показала яким має бути сучасний урок фізкультури, головне, що вона знає, очікування своїх учнів від учителя майбутнього, Ольга продовжує навчання у Південному державному педагогічному університеті.

Петреченко Ірина вразила аудиторію своїм захопленням — має власний ткацький станок та виробляє неперевершений художній текстиль. Ірино підготувала та емоційно прочитала власне есе про свою роботу.

Головне, що всі учасниці працюють за призванням, люблять дітей і мають бажання подальшого професійного зростання.

Наприкінці навчального року VI міський  фестиваль молодих спеціалістів «Педагогічна надія міста» став яскравою подією для освітянської спільноти міста. Відбувся І тур обласного фестивалю «Педагогічна надія Одещини», засновниками якого є комітет Одеської обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки України та Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації. На ІІ етапі обласного фестивалю Чорноморськ будут представляти: Войтова Олена Олегівна, вихователька дошкільного підрозділу  Чорноморської спеціальної школи, Ганношина Софія Олександрівна, педагог-організатор Чорноморськогго ліцею № 3, Петреченко Ірина Андріївна, керівник гуртків Центру позашкільної освіти Чорноморської міської ради.

Сьогодні всі учасниці отримали сертифікати учасника Фестивалю та подарунки від міської організації профспілки педагогічних працівників, які вручила голова профспілки — Стародубцева Тетяна. І ще важливо, що всі учасниці отримали позитивні відгуки та схвалення роботи від кожного експерта.