Адже, діти з ООП можуть мати труднощі у вираженні та розумінні емоцій, що впливає на їхні комунікативні навички, поведінку та самооцінку.
Саме методам підтримки емоційного розвитку та регуляції поведінки дітей з ООП було присвячене онлайн засідання професійної спільноти вчителів інклюзивного навчання, яке пройшло в онлайн-форматі 03 квітня 2025р. Під час розмови були розглянуті чинники, що негативно впливають на формування особистості, основні аспекти впливу емоційного розвитку на соціальну адаптацію та комунікацію дітей, вплив на навчання, на формування самооцінки та впевненості у собі. Педагоги отримали практичні поради та вправи для швидкого зниження негативного емоційного стану та переключення з негативної поведінки та заспокоєння дітей.
Дякуємо учасникам за небайдужість та бажання професійно зростати.
Розвиток емоційного інтелекту у дітей з ООП відіграє ключову роль у їхній адаптації, комунікації та самореалізації. Чим більше дитина отримує розуміння, підтримки та можливостей для вираження своїх почуттів, тим успішніше вона інтегрується в суспільство та розкриває свій потенціал.