ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ПРОЦЕСУ АДАПТАЦІЇ 1-ИХ КЛАСІВ

Download
Наказ про психологічний супровід процесу
exe File 12.4 KB
Download
Додаток 1. Програма психологічного супро
exe File 18.8 KB
Download
Додаток 2. Психодіагностичні методики.do
Microsoft Word Document 29.0 KB
Download
Додаток 3. Аналітична довідка з адаптаці
Microsoft Word Document 25.5 KB
Download
Додаток 4. Форма звіту Адаптація 1-их кл
Microsoft Word Document 26.0 KB

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ У МІСТІ ЧОРНОМОРСЬК НА 01.09.2021 

Download
Інформація про інклюзивну освіту у м. Чо
exe File 11.8 KB

ПЛАНУЄМО РОБОТУ ПС НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Download
План консультанта ПС Баранової В.О. 202
exe File 28.2 KB
Download
Аналітична довідка ПС 2020-2021 Чорном
Open Office Writer 35.8 KB

 ПСИХОЛОГУ ДО РОБОТИ

Шановні колеги! За цим  посиланням  можна познайомитись із статтями,  видавництва "Основа"  журналу "Шкільному психологу . Усе для роботи",  які є у вільному доступі.

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ М. ЧОРНОМОРСЬК

9 вересня 2021 року на базі ЦПРПП м. Чорноморськ відбулось засідання професійної спільноти практичних психологів закладів освіти. Присутні познайомились з рекомендаціями МОН України щодо напрямків роботи психологічної служби, спланували роботу професійної спільноти на 2021-2022 н.р., опрацювали моменти щодо підбору інструментарія для корекційно-розвивальної роботи. Одним із важливих, стало питання про дозвіл батьків на роботу психолога з дітьми в умовах навчального закладу. Відповідно до п. 7 «Положення про психологічну службу системи освіти України» від 31 липня 2018 року № 885/32337 працівник психологічної служби зобов'язаний здійснювати індивідуальну діагностику та корекцію за запитом учасників освітнього процесу (ними можуть виступати самі діти, педагоги, члени адміністрації школи, а також батьки), отримавши письмову згоду батьків (законних представників). Враховуючи вищезазначене, учасниками засідання було прийнято рішення щодо обов'язкового отримання письмового дозволу батьків (законних представників) у разі проведення індивідуальної діагностики, корекції, або включення дитини у корекційну групу. На підставі того ж Положення про ПС, консультативну, просвітницьку та профілактичну діяльність практичні психологи та соціальні педагоги мають право здійснювати без письмового дозволу батьків, відповідно річного плану роботи, затвердженого керівником навчального закладу.

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

30 липня 2021 року на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Чорноморськ відбувся інструктивно-методичний семінар для соціальних педагогів закладів освіти.
Головний спеціаліст відділу освіти Верис А.Л. надала консультацію щодо процесу організації гарячого харчування в школах для учнів початкових класів.
Для забезпечення харчуванням у школі учнів 5-11 класів пільгових категорій - з малозабезпечених сімей, дітей, що знаходяться під опікою, сиріт, внутрішньо переміщених осіб, дітей батьків учасників АТО, батькам, або особам, які їх заміщують потрібно до 6 вересня звернутись до соціального педагога школи , написати заяву та надати необхідні довідки.
Інженер-технолог з організації харчування Буняк І.Г. звернула увагу учасників семінару про необхідність виконання санітарних та протиепідемічних норм під час навчального процесу, а саме: всі учні, яким більше 12 років, під час знаходження у коридорах школи, повинні одягати захисні маски. Виняток становлять діти, які мають медичні протипоказання.
Консультант ЦПРПП з питань психологічного супроводу Баранова В.О. опрацювала з фахівцями основні напрямки роботи у 2021-2022 н.р., познайомила з методичними ресурсами, рекомендованими МОН України, звернула увагу на важливість організації профілактичної та просвітницької роботи з учнями, а саме: формування медіа-культури та інформаційної грамотності, здорового способу життя, популяризації ненасильницької моделі поведінки, статевого виховання.

ФАХІВЦЮ ПС НА ДОПОМОГУ: ДІАГНОСТИЧНИЙ МІНІМУМ

Download
Диагностичний мінімум Панок.pdf
Adobe Acrobat Document 435.5 KB

ПРО ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ У 2021- 2022 н.р.

Download
Лист МОН Методичні Психологія 2021.pdf
Adobe Acrobat Document 1'010.8 KB

2021-2022 н.р.

МІСЬКИЙ   ОНЛАЙН МОНІТОРИНГ

 

З 15 до 30 травня 2021 року міським методичним кабінетом відділу освіти Чорноморської міської ради, був проведений он-лайн моніторинг, в якому взяли участь працівники психологічної служби   закладів середньої, дошкільної  та позашкільної освіти м. Чорноморськ.

 

Мета — моніторинг емоційного стану фахівців служби, рівня задоволеністю результатами робочого процесу у 2020-2021 н.р., вибору щодо основних видів діяльності в умовах дистанційної роботи, вивчення професійних потреб та запитів, напрямів попереднього планування на наступний навчальний рік.

 

У якості інструментарію було розроблено он-лайн анкету "Анкетування працівників психологічної служби щодо аналітики та планування методичної роботи на 2021-2022 н. р."

 

У дослідженні взяли участь 33 фахівці, з них 23 - практичні психологи і 10 соціальних педагогів.

Результати анкетування можна перегянути тут

 

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПС СЛУЖБИ М. ЧОРНОМОРСЬК

Download
Аналітична довідка ПС 2020-2021 Чорном
Open Office Writer 36.1 KB

ЗВІТ ПРО РОБОТУ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ УЧНІВ, 2021

Для оформлення звіту про  наші заходи з профорієнтаціїї ми використовуємо Padlet (http://ru.padlet.com/) - мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації. Ознайомитись з результатами наших заходів можна тут

МІСЬКИЙ МОНІТОРИНГ "ДОСЛІДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ ДІТЕЙ 5(6)-ТИ РОКІВ ДО НАВЧАННЯ У ШКОЛІ"

Download
Наказ про моніторинг готовності майбутні
Open Office Writer 22.6 KB
Download
Додаток 1 Рекомендований інструментарій.
Open Office Writer 23.9 KB
Download
Додаток 2 Оформлення результатів дослідж
Open Office Writer 17.2 KB
Download
Додаток 3 аналітичний звіт за результата
Open Office Writer 20.5 KB

ПСИХОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА ПЕДАГОГА В ДІЇ

Педагогічний стиль - це індивідуальність кожного вчителя, його особистості, а методична робота відображає цей світ. Складність та актуальність поставлених перед вчителем задач вимагає адекватного поєднання його психологічних, педагогічних, психофізиологічних та соціальних якостей, тобто відповідної психологічної культури.
10 березня 2021 року міським методичним кабінетом, на чолі із завідувачкою Людмилою Адаменко, на платформі ZOOM, була проведена методична рада у якій, завдяки онлайн формату, взяли участь 37 педагогів загальноосвітніх закладів Чорноморська, смт. Олександрівка та с. Мала Долина. Тема засідання "Знайомство з досвідом роботи педагогів, які атестуються на звання "Вчитель-методист" та "Старший вчитель".
На основі аналізу досвіду методичної роботи  наших педагогів, ми побачили, що більшість  з них активно використовує основи психологічних знань під час організації освітнього процесу.

МІСЬКИЙ СЕМІНАР "РОЗВИТОК ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ ШКОЛЯРІВ"

Далай-лама якось сказав, що емоційний інтелект напряму пов’язаний з духовним зростанням людини, і причина всіх негативний подій на Землі – негативні емоції, які переживають люди.
У зв'язку із збільшенням чисельності випадків небезпечної поведінки серед дітей, 11 березня 2021 року на базі методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради Іванова Алла Федорівна, практичний психолог ЗОШ № 3, провела для своїх колег семінар "Розвиток емоційного інтелекту школярів".
Алла Федорівна поділилась з колегами своїм досвідом, щодо вирішення таких питань: як долати "емоційну глухоту" у дітей, вчити їх розпізнавати емоції, стани та почуття свої та оточуючих людей, підвищувати стресостійкість, формувати почуття міри.
Будемо раді, якщо даною темою зацікавляться педагоги та батьки, тому, що низький рівень емоційного інтелекту напряму пов’язаний з такими проблемами, як:
• Самотність;
• Соціальна неуспішність, особистісна нереалізованість;
• Суїцидальні ризики;
• Різні види залежності;
• Кримінальні вчинки тощо.
Дякуємо Івановій Аллі Федоровні за змістовний матеріал семінару.
Download
Лист щодо додаткових заходів.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Download
Семінар Розвиток емоційного інтелекту.do
exe File 18.6 KB
Download
2021-Розвиток емоційного інтелекту.pptx
Microsoft Power Point Presentation 623.9 KB
Download
Скарбничка вправ Емоційний інтелект.docx
Microsoft Word Document 35.0 KB

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

Наприкінці лютого завершилась робота з групою педагогів Олександрівської школи, які обрали  курс "Підвищення психологічної та емоційно-етичної компетентності".
Курс складається з 15 практичних годин. Основною метою є підвищення рівня обізнаності учасників групи щодо глибинних психічних процесів особистості, здатності усвідомлювати почуття та емоційні стани власні та інших людей; удосконалення раніше набутих та /або набуття нових компетентностей у межах професійної діяльності, психологічне розвантаження.

РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "НА ПОРОЗІ ПРОФЕСІЙНОГО ВИБОРУ"

Відповідно до наказу  по  відділу освіти Чорноморської міської ради про проведення профорієнтаційних заходів, протягом лютого 2021 року фахівцями психологічної служби буде проведений онлайн моніторинг. Мета: виявлення рівня обізнаності  учнів 10-их класів про алгоритми вибору професії, готовність до професійного вибору, самостійність, активність, особливості цінносної сфери.

Download
Про результати моніторингу На порозі про
Open Office Writer 336.5 KB

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГРИ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ "ZNO GAME"

Зовнішнє незалежне оцінювання радикально відрізняється від звичної щоурочної форми перевірки знань, до якої учні звикають з початкової школи. Тому проблема психологічної підготовки випускників до ЗНО щороку набуває актуальності.
Як правило, особливої уваги збоку психолога потребують зовсім не мотивовані або, навпаки, занадто зациклені на високому результаті, відповідальні діти, для яких рік до іспитів може серйозно вплинути на здоров'я.
25 лютого 2021 року практичний психолог Битова Світлана Василівна презентувала свою авторську гру для старшокласників "ZNO game". Гра проводиться протягом року у декілька етапів. Ігрове поле і всі набори дидактичних можуть використовуватися у психологічній роботі не тільки з учнями, але й їх батьками та вчителями. Терапевтичні питання, які піднімаються під час гри будуть корисними для всіх, хто є причетним до процесу ЗНО. Апробація успішно пройшла на базі ЗОШ № 1 протягом 2019-2020 н.р.
Дякуємо Світлані Василівні за творчій підхід до справи та змістовний матеріал презентації.

КРУГЛИЙ СТІЛ "ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В М. ЧОРНОМОРСЬК"

Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобувати її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього закладу.
24 лютого 2021 року на базі міського методичного кабінету був проведений круглий стіл "Шляхи розвитку інклюзивної освіти в м. Чорноморськ".
У зустрічі взяли участь: Чегаринська К.І. - заступник начальника відділу освіти Чорноморської міської ради, Рабович Т.І. - головний спеціаліст відділу освіти, Сітяшенко О.В.- директор ІРЦ, Баранова В.О. - методист психологічної служби, Козлова Наталія Ігорівна - директор НВК, Якубовська Т.В. - завідувачка ДНЗ № 2, Нікора Т.Л. - керівник міського логопедичного пункту, Касьян Г.С.- методист ДНЗ № 2, Журавель А.І.- психолог ДНЗ № 2.
Провідною ідеєю інклюзивної освіти є, крім надання освітніх послуг і соціалізації дитини, своєчасна корекційно-розвиткова робота з учнем, яка відповідає його потребам. У навчальних закладах нашого міста учням надаються логопедичні та психологічні послуги. Основною проблемою щодо повноцінного забезпечення інклюзивною освітою учнів з ООП є відсутність вчителів дефектологів у штаті закладів дошкільної та середньої освіти та міського ІРЦ.
Також на на зустрічі піднімались питання щодо обов'язкового забезпечення учнів, які потребують супроводу, помічниками дитини; про оплату праці фахівців, які надають додаткові освітні послуги, формування толерантного ставлення до дітей з ООП у дитячих колективах, комплектування інклюзивних класів та груп ДНЗ на 2021-2022 н.р. та інше.

РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "ПСИХОЛОГІЧНИЙ РОЗВИТОК ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ"

Download
Аналітичний звіт. Ранній вік. Чорноморсь
exe File 19.5 KB

РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 1-ИХ КЛАСІВ ДО НОВИХ УМОВ НАВЧАННЯ, 2020-2021 Н.Р."

Download
Адаптація 1 кл. ЧОРНОМОРСЬК 2020-2021.d
exe File 17.6 KB

РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5-ИХ КЛАСІВ ДО НОВИХ УМОВ НАВЧАННЯ, 2020-2021 Н.Р."

Download
Адаптація учнів 5-их класів Чорноморсь
exe File 17.1 KB

РЕЗУЛЬТАТИ МІСЬКОГО МОНІТОРИНГУ "АДАПТАЦІЯ ДІТЕЙ 3-4 РОКІВ ДО УМОВ ЗДО, 2020-2021 Н.Р."

Download
Адаптація дітей 3-4 років до умов ЗДО 2
exe File 13.6 KB

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З УЧНЯМИ 9-11 КЛАСІВ. ЧОРНОМОРСЬК, 2021

Для оформлення заходів з профорієнтації ми  використовуємо Padlet (http://ru.padlet.com/) - мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації. З результатами нашої роботи  можно ознайоимитись тут

ОНЛАЙН МОНІТОРИНГ ДЛЯ УЧНІВ 10-ИХ КЛАСІВ

Відповідно до наказу  по  відділу освіти Чорноморської міської ради про проведення профорієнтаційних заходів, протягом лютого 2021 року фахівцями психологічної служби буде проведений онлайн моніторинг. Мета: виявлення рівня обізнаності  учнів 10-их класів про алгоритми вибору професії, готовність до професійного вибору, самостійність, активність, особливості цінносної сфери.

Пройти анкетування учням можна за посиланням

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради на 2020-2021 навчальний рік, з метою активізації пізнавально-пошукової профорієнтаційної діяльності учнів, допомоги у конкретному професійному виборі, в оволодінні способами самооцінювання власних індивідуально-психологічних особливостей, підтримки учнів із соціально-незахищених та кризових сімей фахівцями психологічної служби закладів середньої освіти м. Чорноморськ з учнями 9-11 класів будуть проведені  профорієнтаційні заходи

Download
Наказ про проведення профорієнтаційних з
Open Office Writer 24.6 KB
РОДИНА - БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ДИТИНИ
За статистикою приблизно кожна четверта дитина зазнавала фізичних покарань у родині або піддавалась іншим формам жорстокого поводження. Таке виховання призводить до порушення фізичного та психічного здоров'я, негативно впливає на розвиток, самооцінку, формує недовіру до інших.
Жорстоке поводження з дітьми варто попереджати, проводити з батьками просвітницьку роботу, вчасно реагувати, а для цього потрібен комплексний міжсекторальний підхід.
24 грудня 2020 року міським методичним кабінетом на платформі ZOOM був організований семінар для практичних психологів та соціальних педагогів закладів середньої та дошкільної освіти м. Чорноморськ "Профілактика насильства щодо неповнолітніх у родині".
У якості спікерів були запрошені: Хабібрахманова Наталія Іванівна - соціальний педагог Олександрівської школи, Марінова Галина Михайлівна - інспектор ювенальної превенції Чорноморського відділення поліції, Гурман Надія Анатоліївна - психолог ЦСССДМ.
Учасники семінару ознайомились з інформацією про ситуацію з домашнім насильством по м. Чорноморськ, опрацювали законодавчу базу, превентивні заходи з батьками, які потрібно проводити у кожному навчальному закладі, порядок дій у випадках жорстокого поводження з дитиною.
Download
Адаптація до умов ДНЗ 2020 - 2021 н.р.
exe File 13.6 KB

З СІЧНЯ 2021 РОКУ  РОЗПОЧНЕ СВОЮ РОБОТУ ІНТЕРВІЗІЙНА ГРУПА ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ М. ЧОРНОМОРСЬК

Робота практичного психолога, соціального педагога  - це постійний контакт із людськими історіями, болем, радощами. І часто фахівець зустрічається із усім цим одночасно. Робота з людьми та їхніми історіями - це відповідальність. Враховуючи, що ми працюємо із конфіденційною інформацією, ми не можемо згрузити власні емоції й отримати пораду від колеги із сусіднього кабінету. Що ж робити, коли потрібна професійна підтримка? Самостійно створити її для себе! Важливі речі та процеси не обовязково мають бути складними.

З січня 2021 року розпочинає свою роботу інтервізійна група для фахівців психологічної служби у форматі ZOOM-конференції.

Правила роботи групи та умови проведення інтервізійних зустрічей будуть оголошені додатково.

Про переваги інтервізійної роботи, структуру  та особливості оформлення опису випадку з практики можна дізнатись із методички   "Інтервізія для психологів: простий та корисний посібник"/Упоряд. О. Павлишина, Т. Руденко - Київ, 2019. - 28 с.

Download
Інтервізія для психологів.pdf
Adobe Acrobat Document 1.7 MB

ОБГОВОРЮЄМО  НОВИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ  СТАНДАРТ "ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ"

Download
Standart_Praktychnyy_psykholoh.pdf
Adobe Acrobat Document 6.3 MB

МЕТОДИСТУ НА ДОПОМОГУ

Науково-методичне забезпечення діяльності психологічної служби системи освіти в умовах децентралізації
(моделі, досвід) Колективна монографія За наукової редакції В.Г. Панка

Download
nauk-metod-zabezp-dialnosti.pdf
Adobe Acrobat Document 1.0 MB

У  ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ М. ЧОРНОМОРСЬК ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН ОГЛЯД ІНФОРМАЦІЙНИХ КУТОЧКІВ  ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Відповідно Указу Президента України від 21.09.2020 № 398/2020 “Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від насильства”, плану роботи відділу освіти на 2020-2021 н.р., з метою підвищення рівня обізнаності батьків у питаннях ненасильницького виховання дітей, методах створення прийнятного психоемоційного клімату у родинах, протягом листопада 2020 року у закладах дошкільної та загальної середньої освіти м. Чорноморськ відбувся онлайн огляд інформаційних куточків практичних психологів.

В огляді взяли участь вісім  навчальних закладів дошкільної освіти (ДНЗ № 2, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 14) та дев'ять загальної середньої освіти (ЗОШ № 1, 2, 3, 4, 6, 7, гімназія № 1, НВК, ОЗОШ).

Учнями ЗОШ № 4 під керівництвом практичного психолога Смирнова М.В. був знятий відео ролік, присвячений проблемі насильства у родинах за ознакою статі. Переглянути відео можна тут

Посилання на наказ про результати огляду тут

Посилання на всі матеріали, які були подані на огляд тут

  

ФАХІВЦЮ  ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ НА ДОПОМОГУ:

Download
Набір уроків. Навчатися безпеці.pdf
Adobe Acrobat Document 33.2 MB
Download
Посібник__Не смійся з мене_ .pdf
Adobe Acrobat Document 3.1 MB
Download
Не торкайся мене.pdf
Adobe Acrobat Document 15.3 MB
Download
Методичні рекомендації МОН щодо профілак
Adobe Acrobat Document 1.2 MB
Download
Стоп булінг. Профілактичні заняття.pdf
Adobe Acrobat Document 8.5 MB
Download
Кодекс безпечного освітнього середовища.
Adobe Acrobat Document 42.1 MB

МІСЬКИЙ МОНІТОРИНГ  СЕРЕД УЧНІВ 4-ИХ, 6-ИХ, 8-ИХ КЛАСІВ "ЩО Я ЗНАЮ ПРО БУЛІНГ?"

За даними Всесвітнього дослідження ЮНІСЕФ більше 67 % українських школярів стикаються з проявами булінгу. Україна займає 9 місце серед 42 країн за чисельністю випадків.

 

 На початку листопада 2020 року практичні психологи закладів середньої освіти, спільно з методичним кабінетом відділу освіти Чорноморської міської ради, провели онлайн опитування учнів 4, 6 та 8 класів. Моніторинг мав діагностичний та просвітницький напрямок. Всього у дослідженні взяли участь 1244 респонденти, що складає 50 % учнів даного віку.

Результати моніторингу показали, що в закладах середньої освіти м. Чорноморськ, показник випадків булінгу становить 23 - 40 %, що на 23 % нижче, ніж в середньому по Україні.

З результатами моніторингу  можна ознайомитись тут

МІСЬКИЙ МОНІТОРИНГ "САМООЦІНКА ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ ПЕДАГОГА  ТА ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ"

З 28 до 30 жовтня 2020 року психологічної службою, спільно з міським методичним кабінетом відділу освіти Чорноморської міської ради, було проведено он-лайн анкетування серед педагогів закладів середньої освіти м. Чорноморськ.

Мета — дослідження рівня адаптації педагогів, учнів та батьків до освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

 Протягом трьох днів у дослідженні взяли участь 219 педагогів, що складає 41 % від загальної кількості вчителів закладів середньої освіти.

З результатами  моніторингу "Самооцінка емоційного стану педагога та якості освітнього процесу в умовах адаптивного карантину" можна ознайомитись тут
 

ФАХІВЦЮ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ У 2020-2021 Н.Р.